Showtime Billions - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Showtime'ın merakla beklenen yeni draması Billions'ın ilk bölümü yayınlandı!

Ocak'ın ortasında normal yayınına başlayacak dizinin ilk bölümü yeni yılın ilk gününde izleyiciyle buluşturuldu.

Homeland dizisiyle ünlenen ve Emmy kazanan Damian Lewis ile Oscar adayı oyuncu Paul Giamatti'yi buluşturan dizinin ilk sezonu 12 bölümden oluşacak.

Billions ile ilgili yorumları sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

billions-showtime-tv-series-ignjpg-67c2ba_1280w.jpg

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bir gün ben de izleyeceğim inşallah. Brody reyisi bu kadar bekletmek istemezdim ama şartlar öyle gerektirdi, ters zamanda başladı dizi. :):)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x1

Büyük heyecanla ve merakla beklediğim bir diziydi, Oscar filmlerinden izlemek şimdiye nasip oldu fakat ilk bölüm bütün beklentimin altında kaldı.

Bölümün tek güzel yanı Damian Lewis ve Paul Giamatti'yi izlemek oldu.

Kadın karakterlerden savcının karısını tuttum galiba. Yalnız anlamadığım, kadının nasıl kocasından daha fazla para kazandığı? Tamam yönetici ama savcı da dünya kadar pis işle uğraşıyor, karısı tarafından eziklemeye uğrayacaksa değer mi?

Damien Lewis evi satın aldı ve savcı ile aralarında savaş çıkacağı belli oldu. Gittikçe izlenirliği artacaktır sanırım.

7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x2

İlk bölüme göre çok daha güzeldi, artık diziyi bırakmam. Dizi Emmy ve Altın Küre gibi ödülleri toplarsa hiç şaşırmayacağım…

Savcı Chuck çakalın önde gideni çıktı. Evi satın aldıktan sonra kafayı tamamıyla Axelrod'a taktı. Başka işlerle uğraşmamak için de Birch ile anlaşma yolunu seçti.

Tabii Axelrod'ta boş adam değil, savcının en yakınından bir hatuna şantaj yaptırarak içerden bilgi sızdırıyor.

Ayrıca savcının karısıyla Axelrod çok yakın dost görüntüsü veriyorlar. Bakalım erkekler kapışında o nasıl tavır alacak? :)
8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Reyiz Dicaprio'nun The Wolf of Wall Street filmiyle benzerlik varmı dizide :D

@sürgünüm
Reyiz dizide bir kadınlar var bayılacaksın. :) Soruna gelince, Jordan'ın hırslı, çalışkan, kurnaz yapısı Axe ile birbirine benziyor. Bunun dışında Para Avcısı'nda olduğu gibi bu yapım da müstehcen. (Aile ortamında izlenmeyecek türden) Yalnız komedi hiç yok ve kulvarları çok farklı ama kesinlikle çok kaliteli ve güzel iş, tavsiye edilir. :)

1x3

Yine çok güzel bir bölümdü. :)

Savcı, Axe ve eşlerini dizide izlemek büyük zevk. Axe, savcının babasını metresi üzerinden tehdit ediyor. Bakalım savcının buna karşı adımı ne olacak?

8/10

@Castei izlemiyor musun?

@Forumdash @destere kaçırmayın bu diziyi muhteşem.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Reyiz dizide bir kadınlar var bayılacaksın. :) Soruna gelince, Jordan'ın hırslı, çalışkan, kurnaz yapısı Axe ile birbirine benziyor. Bunun dışında Para Avcısı'nda olduğu gibi bu yapım da müstehcen. (Aile ortamında izlenmeyecek türden) Yalnız komedi hiç yok ve kulvarları çok farklı ama kesinlikle çok kaliteli ve güzel iş, tavsiye edilir. :)

1x3

Savcı, Axe ve eşlerini dizide izlemek büyük zevk. Axe, savcının babasını metresi üzerinden tehdit ediyor. Bakalım savcının buna karşı adımı ne olacak?

8/10

@Castei izlemiyor musun?

Ben bu diziyi biraz erteledim. Sonra izlicem. Her sahnesi mi mustehcen? Affair gibi mi?

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185

1x3

8/10

@Castei izlemiyor musun?

İlk iki bölümünü izledim dizinin ama yorum yapma fırsatı bulamadım, üçüncü bölümü de izleyip yorum yapacağım bir iki gün içerisinde.

Ama izlediğim kadarıyla söyleyeyim dizinin geleceği parlak, kalite olarak da iyi bir iş çıkarmışlar :)

Son düzenleme:

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İlk iki bölümünü izledim dizinin ama yorum yapma fırsatı bulamadım, üçüncü bölümü de izleyip yorum yapacağım bir iki gün içerisinde.

Ama izlediğim kadarıyla söyleyeyim dizinin geleceği parlak, kalite olarak da iyi bir iş çıkarmışlar :)
Eyvallah, sakın bırakma son zamanlardaki en güzel iş. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1 pilot bölüm

ilk bölümü izledim biraz sıkıcı bir konuya sahip (savcı ile zengin adam kovalamacası), pek benlik bir konu değil ama özellikle bobby adlı zengin adamla ve wendy adlı psikoloğ kadın karakterlerini sevdim.. özellikle wendy ilginç bir karakter hanı derler ya mutfakta aşçı, yatakta ırıspı, sokakta hanfendi denen cinslerden :)
chuck adlı savcı karakteri pek sempatik değil, diziyi yarım bırakırsam eğer bu adam yüzünden bırakabilirim :)
bobby nin karısı lara güzel bir kadın ama soğuk bir karakter zalim bişeye benziyor sağı solu belli olmayacak cinslerden :)
ilk bölümde karakterleri biraz yakından tanımış olduk savcının karısı wendy aynı zamanda bobby nin şirketinde zenginlere psikolojik danışmanlık yapıyor kadın işinde oldukça başarılı hele evde savcı kocasını sigarayla yakıp üstünede işeyerek muhteşem işler başarıyor :)
bobby zeki ama lüksünden vazgeçecek tiplerden değil özellikle ilk bölümde deniz kenarındaki 63 milyon dolarlık malikaneyi alarak pekde soruşturmayı umursamadığını göstermiş oldu ama bu hırsıyla ilerde başına işler açacakmış gibi çok hızlı gidiyor atımız foku seyrek düşmeye başlayacaktır yakında :)

@sürgünüm sormuşsun ya wendy kocasından nasıl daha çok kazanır diye ? tabiki kazanır triliyoner bobby axelrod un şirketinde çalışıyor kadın :)

bu diziye @OzaN ı davet edeyim böyle sıkıcı konulara sahip dizileri kaçırmaz
@Forumdash sende başla tam senlik konu :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
1x1 pilot bölüm

ilk bölümü izledim biraz sıkıcı bir konuya sahip (savcı ile zengin adam kovalamacası), pek benlik bir konu değil ama özellikle bobby adlı zengin adamla ve wendy adlı psikoloğ kadın karakterlerini sevdim.. özellikle wendy ilginç bir karakter hanı derler ya mutfakta aşçı, yatakta ırıspı, sokakta hanfendi denen cinslerden :)
chuck adlı savcı karakteri pek sempatik değil, diziyi yarım bırakırsam eğer bu adam yüzünden bırakabilirim :)
bobby nin karısı lara güzel bir kadın ama soğuk bir karakter zalim bişeye benziyor sağı solu belli olmayacak cinslerden :)
ilk bölümde karakterleri biraz yakından tanımış olduk savcının karısı wendy aynı zamanda bobby nin şirketinde zenginlere psikolojik danışmanlık yapıyor kadın işinde oldukça başarılı hele evde savcı kocasını sigarayla yakıp üstünede işeyerek muhteşem işler başarıyor :)
bobby zeki ama lüksünden vazgeçecek tiplerden değil özellikle ilk bölümde deniz kenarındaki 63 milyon dolarlık malikaneyi alarak pekde soruşturmayı umursamadığını göstermiş oldu ama bu hırsıyla ilerde başına işler açacakmış gibi çok hızlı gidiyor atımız foku seyrek düşmeye başlayacaktır yakında :)
@sürgünüm sormuşsun ya wendy kocasından nasıl daha çok kazanır diye ? tabiki kazanır triliyoner bobby axelrod un şirketinde çalışıyor kadın :)

Başroldeki adam için izlicem ama şuanlık listemde yok. Yaza attım. Sen devam mısın?

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x1 pilot bölüm

Savcı milyonlarla uğraşıyor, çalmıyor ve rüşvet almıyorsa dediğin doğru olabilir. Bu arada ikinci bölüm çok daha güzel, sıkılmadın mı fantazik dizilerden bırakma bunu.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sacı milyonlarla uğraşıyor, çalmıyor ve rüşvet almıyorsa dediğin doğru olabilir. Bu arada ikinci bölüm çok daha güzel, sıkılmadın mı faztazik dizilerden bırakma bunu.

Başroldeki adam için izlicem ama şuanlık listemde yok. Yaza attım. Sen devam mısın?

devam edeceğim şimdilik bakalım nerde tıkanırız:) pek öyle muhteşem bir istekle devam ettiğim söylenemez ama bir kaç güzel karakter hatrına bir kaç bölüm daha diziye şans vermek şart :)

ayrıca benim izlediğim bir kaç fantastik dizi öyle kafa yoran cinsten değil yani onlardan sıkılmak imkansız :) dinlendirici bir tarafı var fantaziklerin :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
devam edeceğim şimdilik bakalım nerde tıkanırız:) pek öyle muhteşem bir istekle devam ettiğim söylenemez ama bir kaç güzel karakter hatrına bir kaç bölüm daha diziye şans vermek şart :)

ayrıca benim izlediğim bir kaç fantastik dizi öyle kafa yoran cinsten değil yani onlardan sıkılmak imkansız :) dinlendirici bir tarafı var fantaziklerin :)
Aynen fantazik diziler kafa yormuyor eskisi gibi böylesi dizilere ve bi kaç diziyi bıraktım:X sen de benim gibi buhranlara geliceksin demek:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aynen fantazik diziler kafa yormuyor eskisi gibi böylesi dizilere ve bi kaç diziyi bıraktım:X sen de benim gibi buhranlara geliceksin demek:X

artık ağır konulu dizilerden kaçıyorum :) dizi izlerken amaç kafa dinlemek olmalı bir saat boyu problem çözmek istesem gidip matematik çalışırım :)