Beşiktaş - Fenerbahçe |Derbi Lig Maçı Yorum ve Sohbet Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Aramızda bir tek @Tolstoyevski özel olarak nefret ediyor bjk'den onun davranışlarını hepimize yıkma :A Hem ben ilk golü atmanızı destekledim ama 2. gol fazla oldu inşallah fb bir tane atar berabere biter :A

Bugünkü maçın bizim için çok bir önemi yok ama Fenerbahçe ile Kadıköy'de karşılaşacağımız için Beşiktaş'ın kazanması ilerisi için daha iyi olur gibi. Biz Başakşehir'in kaybetmesini bekliyoruz bu hafta. :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@Billy Kane (anlık) :A @MasacRE- @S.G.A.T.

XPbdd3.jpg
Gece Handesine gider moral için :A @Billy Kane

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bugünkü maçın bizim için çok bir önemi yok ama Fenerbahçe ile Kadıköy'de karşılaşacağımız için Beşiktaş'ın kazanması ilerisi için daha iyi olur gibi. Biz Başakşehir'in kaybetmesini bekliyoruz bu hafta. :A
Aynen iyi oldu boşver :A Zaten hem Bjk daha gerideydi hem de Fb'nin balına derbi galibiyetleri almasına sinir oluyordum :A Tebrikler @Harunnn60 @Çiğdem- Quaresma'nın da ayaklarına sağlık iyi ders verdi fenere :A

Ee devamı nerede? :A Biraz da fenerlilerle uğraşalım arkadaşlar :A @S.G.A.T.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,440
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Aynen iyi oldu boşver :A Zaten hem Bjk daha gerideydi hem de Fb'nin balına derbi galibiyetleri almasına sinir oluyordum :A Tebrikler @Harunnn60 @Çiğdem- Quaresma'nın da ayaklarına sağlık iyi ders verdi fenere :A

Ee devamı nerede? :A Biraz da fenerlilerle uğraşalım arkadaşlar :A @S.G.A.T.[/QUOTE
daha kupa var cüneyt çakır adamın derdi bir tek kadıköyü yakmak @MasacRE- umarım Ali palabıyık olsun

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Reyis hemen hakeme atmayın suçu, golden sonra top oynamadınız be :A

@pompy

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,440
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Reyis hemen hakeme atmayın suçu, golden sonra top oynamadınız be :A

@pompy
Bir gönderme yapıyım dedim İsmail köybaşını oynatmazdım ben orda serhat kotu oynatırdım bu iş daha yararlı olurdu şu kongre fiyatını bir düşürsünler üye olmak istiyorum fenerbahçeye hem konuşurum aykut kocamanla benim sınıfım bozdu hayali sınıfın başkanı bozdu diyarbakırlı bir kızla aldatınca sevgilisini şantaja gitti ve benim hayalimi bozdu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bir gönderme yapıyım dedim İsmail köybaşını oynatmazdım ben orda serhat kotu oynatırdım bu iş daha yararlı olurdu şu kongre fiyatını bir düşürsünler üye olmak istiyorum fenerbahçeye hem konuşurum aykut kocamanla benim sınıfım bozdu hayali Halit bozdu
Üye olursan seçimde kime oy atarsın reis, Aziz'e mi Ali Koç'a mı :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,440
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bu maçı seyredemedim internet gitti Atv de maç olacak
Tamam anlaşıldı sen Ali Koç'u destekliyorsun seçim olmasını istediğine göre :A
zaten maçı seyremedim bilgisayardan radyodan seyredince alamıyor fenerbahçe
kanaldan seyredemedim maçı zaten hep 4. e kaybediyoruz Trabzon haleder ama bunları daha kupa var 4.lüğe düştüğümüze göre üsteki takımları yeniyoruz kendi altımızdaki takıma kaybediyoruz

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Allah kahretsin. :A
Ne diyelim haftaya Trabzon'da görev, o balon sö ne cek.

14 Mart ı iple çekiyorum. Münih eğer tam kadro gelip ciddi oynarsa en az 6-7 gol bekliyorum panzerden. :A

Balon görmek istersen, GoT'un 1. sezon yorum konusuna gidebilirsin.))) Sen buna inandıysan ben hayli hayli inanırım ahahaha

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,616
Puanı
860
Yorumlarda haftaya Trabzon yener diyenleri görüyorum. :A Zor gençler o iş zor. Ligin en vasıfsız hocası ile zor o iş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...