Beşiktaş - Fenerbahçe |Derbi Lig Maçı Yorum ve Sohbet Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Hahah Aaa zaten Beşiktaşın olacağı belli ama Fenerbahçede mesala en sevmediğim takım ama Beşiktaş ile en güçlü takımı ligin ve puanıda bizle aynı biz olacaksak onlarda olur :A

Başakşehirin ne takımı oldunu bilmiyordum bile bu forumda duydum adlarını hatta Kaan bana Bully bu takımı söylediğinde Fenerbahçemi demiştim başakşehirden benzetip :A Glatasaray zaten pek şampiyon olamıyorlar Beşiktaş Fener gibi değil tablodanda bunlar olur görünüyor :A :A :A @pompy @S.G.A.T. @Harunnn60
Doğruya doğru Biz Fener Beşiktaş gibi alışkın değiliz kupaya falan. :A Şampiyon olmak bi tecrübe ister. :A @MasacRE-

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hahah Aaa zaten Beşiktaşın olacağı belli ama Fenerbahçede mesala en sevmediğim takım ama Beşiktaş ile en güçlü takımı ligin ve puanıda bizle aynı biz olacaksak onlarda olur :A

Başakşehirin ne takımı oldunu bilmiyordum bile bu forumda duydum adlarını hatta Kaan bana Bully bu takımı söylediğinde Fenerbahçemi demiştim başakşehirden benzetip :A Glatasaray zaten pek şampiyon olamıyorlar Beşiktaş Fener gibi değil tablodanda bunlar olur görünüyor :A :A :A @pompy @S.G.A.T. @Harunnn60

Doğruya doğru Biz Fener Beşiktaş gibi alışkın değiliz kupaya falan. :A Şampiyon olmak bi tecrübe ister. :A @MasacRE-
Bu yıldızların nasıl kazanıldığını biliyor musun Çiğdem :A
images

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Bu yıldızların nasıl kazanıldığını biliyor musun Çiğdem :A
images
Aaa şey açısından dedim ayoll Beşiktaş ve Fener den sonra geliyor Galatasaray isim olarak 3.Büyük onlar :A :A :A

Sürem doldu fark ettiğiniz gibi Glatasaray modundan çıktık objektif yorumluyorum oyüzden artık :Z:Z:Z

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Dün zaman yoktu yazmaya. Koskoca spor yorumcuları bile ilk 15 dakikayı sorguluyor Bayern maçının, hani 'neler yapıyorduk diye kırmızıya kadar'. O 15 dakika adamların teknik direktörleri Heynckes abimizin bir oyunuydu o oynadığı. Beşiktaş, Porto'yu, Almanların 2.cisi Leipzig'i deplasmanda yendi. Bu Heynckes de bir kıllandı tabi 'Önce bunlar bir gelsin, yapsınlar şovlarını. Sonra alırız zaten biz oyunu' dedi. Zaten o yüzden Ribery, Robben gibi 0 savunma yapan adamlar yoktu 11'de. Orta sahaya da aldı Vidal'ı. Risksiz başladı maça. Beşiktaş da her zamanki gibi kendi oyununu oynamaya çalıştı, Quaresma, iki hareket yaptı, herkes de umutlandı tabi. Kırmızı karttan sonra da artık her şey belliydi zaten. Adamlar, biraz kanattan gelmeye başlayınca Coman bile yıldızlaştı. Normalde Robben ve Ribery ilk 11 başlasa sol bek Caner'le sağ bek oynayan Adriano'yu paramparça ederlerdi kanatları. Ortalar, şutlar havada uçuşurdu ilk dakikadan. 12 kişi bile oynasa Kartal farketmezdi.
5-0 gerçekten iyi sonuç ve büyük şans o maç için. İlk 15 dakikada var olan oyun Heynckes'in Beşiktaş taraftarına hediyesiydi. Bayern, rakibini tartmak istedi, kontrollü girdi maça, nitekim istediğini de fazlasıyla aldı. :)
Münih'in ilk 15 dakikayı hediye ettiğini nereden anladın? Kim verdi bu bilgiyi sana?

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aaa şey açısından dedim ayoll Beşiktaş ve Fener den sonra geliyor Galatasaray isim olarak 3.Büyük onlar :A :A :A

Sürem doldu fark ettiğiniz gibi Glatasaray modundan çıktık objektif yorumluyorum oyüzden artık :Z:Z:Z
Buraya da atayım hazır kopyalamışken :A

2PSCTT0Q_400x400.jpeg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...