Beşiktaş - Fenerbahçe |Derbi Lig Maçı Yorum ve Sohbet Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Oraya gidemem Pazartesi Trabzona gideriz inş Kar yağmaz hava şartları iyi olursa , takımı mı canlı canlı desteklerim :Z:Z:Z
Fener gittiğinde kar yağdı konyaya 2.ligi kaptırdık galatasaraya zaten 13.lükten 3.lüğe geldi kaybederek 4.lüğe düştük averajla 1 farlı averajla

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1-galatasaray 47
2 başakşehir 47
3-beşiktaş 44
4-fener 44
5-Kayseri 38
6 trabzon 36
7-göztepe 36
puan durumu bu @Çiğdem-
Aaa Beşiktaşım olur görünüyor ama sizinde şansınız var Fenerbahçe yani ikisinden birisi olur görünüyor şuan cnm ya siz ya biz diğerlerinin şansı yok gibi :A :A :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Aaa Beşiktaşım olur görünüyor ama sizinde şansınız var Fenerbahçe yani ikisinden birisi olur görünüyor şuan cnm ya siz ya biz diğerlerinin şansı yok gibi :A :A :A
deplaman iç saha bir arada gitmesi gerekecek 1 maç seyircisiz oynayacaksınız mehmet topalın kafasına cam geldi ismail köybaşı cama düştü o maçta

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
deplasmanda sıkıntılı her takım biraz @Çiğdem- en uzun deplasman yenilgisi olmayan fenerdi sizin maça kadar fernandao gol attığı oldu ama fernandao ceza yiyecek 10 kırmızı kartlı bir maça gönderme yapmış tff küfür anlamış
Geçmiş olsun cnm :(

Beşiktaş yada Fenerbahçe olur dediğim gibi hayırlısı bakalım :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ben takılıyorum, uğraşıyorum ama nefret etmiyorum :A @Tolstoyevski baya baya nefret ediyor herhangi bir Bjk oyuncusunu falan görse bir kaşık suda boğmak ister herhalde :A

Nefret etmiyorum sadece antipatik buluyorum ama ezelden beri öyleydi, 8-0 lık Liverpool maçında her golde kendimden geçmiştim :A Fakat o zamanlar yine kendi halinde sayılırlardı, şimdi Beşiktaş taraftarı 2 sene şampiyonluk görünce kendilerini dev aynasında görmeye başladığı için kitlesel olarak birçok Galatasaray ve Fenerbahçe linin antipatisini kazandı. Adamların hayattaki en büyük başarısı ŞL gruplarından çıkmak, UEFA da çeyrek görmek.

Kupada Fenerbahçe nin finale çıkmasını umuyorum. Galatasaray Fenerbahçe kupa finali yakışır, orijinal derbi. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@S.G.A.T. görüyor musun lafları :T: En önde iki tane 47 puanlık takım var, ama onların şansı yokmuş ya Bjk ya Fb şampiyon olacakmış :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@S.G.A.T. görüyor musun lafları :T: En önde iki tane 47 puanlık takım var, ama onların şansı yokmuş ya Bjk ya Fb şampiyon olacakmış :A
Hahah Aaa zaten Beşiktaşın olacağı belli ama Fenerbahçede mesala en sevmediğim takım ama Beşiktaş ile en güçlü takımı ligin ve puanıda bizle aynı biz olacaksak onlarda olur :A

Başakşehirin ne takımı oldunu bilmiyordum bile bu forumda duydum adlarını hatta Kaan bana Bully bu takımı söylediğinde Fenerbahçemi demiştim başakşehirden benzetip :A Glatasaray zaten pek şampiyon olamıyorlar Beşiktaş Fener gibi değil tablodanda bunlar olur görünüyor :A :A :A @pompy @S.G.A.T. @Harunnn60

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...