Kanal D Arka Sokaklar - Dizi Yorumları

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
aynen bencede hatta baron(zafer ergin) polat alemdarın öz babasıydı bu arada
Bence Rıza yakalıcak intikam almak isteyecek cevher şanlı olayı gibi dicem bir tek Rıza bilecek Zaten mümtaz hoca demişti daha bitmedi demişti cevheri canlı yakalıyabilselerdi neden Amerika devreye girdi Arka sokaklarda süreç varken ne dediler biz olmadan bu süreçi yürütemezler Suruç Katliamını hatırlıyorsun demi onun konusu bence Amerika çözdürmedi polisler satın alındığı için Arka sokaklar uyardı 9.sezonda bile Miti bile satın alırlar onlar ne yaptılar 5 ay ekrandan uzak durduk

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
ikiside kötü adamdı baronun(zafer ergin) sağ kolu kılıç rolündeydi atilla olgaç
Başakşehirin stadını patlatmasın bu
Yada senaristi vadinin Ahmet yurdakuldu 2 yıl bir kere baktım hatta Beşiktaşın Trabzon maçına yaptığı suikast bölümü rtürk ten geçememiş
Ama oğlu akıllı bir yerden vurdurtur futbolcuları

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
442.Bölümde Devriye Minibüsüne bomba yerleştirip emniyeti patlatıcaklar uzaktan kumandayla Aylin ve Hande rehin alınacak

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ekip patronu öğrendi patronu öğrenen kimse yaşıyamamış @Çiğdem- konu 20 yıldan beri çözülemiyen cinayet rus istihbaratı büyük elçisinin adamları var arkada @papuleoo ekip derin sularda
Atilla bey çok yakışmış diziye keşke eşkiyada olsaydı ama arka sokaklarda baya etki yapacaktır :Z:Z:Z @papuleoo

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Dizimiz 447 bölümüyle sezon finali yapacak. 23 Haziran 2017 @pompy
yani foxun uyanıklığına pes diyorum dayan yüreğimi yazdığı için yoruldu ozan yurdakul bilerek cumaya koydu fox onu aynı güne iki dizi yetiştirilmesi çok zor yani ben başka bir senarist daha bulurdum bence şu anda senariste yardım eden onur bay gençler biraz komedi yazarken zorlanabilir ben evlenme teklifi geçen tarafı kümeste yapardım bu daha komik olur kümeste evlenme teklifi rizede

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
yani foxun uyanıklığına pes diyorum dayan yüreğimi yazdığı için yoruldu ozan yurdakul bilerek cumaya koydu fox onu aynı güne iki dizi yetiştirilmesi çok zor yani ben başka bir senarist daha bulurdum bence şu anda senariste yardım eden onur bay gençler biraz komedi yazarken zorlanabilir ben evlenme teklifi geçen tarafı kümeste yapardım bu daha komik olur kümeste evlenme teklifi rizede

Senarist yardımcılarının illaki yardım ediyorlardır. Evet o sahneyi izledim. Metin, Karadeniz'e gitmişti hatta tezeğin içine düşmüştü [emoji1]