Kanal D Arka Sokaklar - Dizi Yorumları

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
:eek:Aaa Hakan öyle bir karakter değildi yaa
ilk defa evlendi diye ve bide çocukları olmayınca sinirlendi iyicesine sinemde üstüne gelince tam oldu aşık olduğunu zannetti @vadikızı ama Aşık olmadığını öğrendi yakaladılar sinemle cüneyti Hakan herşeyi bahara söyledi

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,528
Puanı
280
aylin hakan tahminim şöyle sinem ya kaçacak ya da tutuksuz serbest kalacak yani intikam için dönecek aylin'e zarar verecek ve hakan aylin için endişelenecek buzlar eriyecek ve yine yıldırım nikahıyla evlenecekler daha sonrada çocukları olur

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,163
Puanı
1,060
ilk defa evlendi diye ve bide çocukları olmayınca sinirlendi iyicesine sinemde üstüne gelince tam oldu aşık olduğunu zannetti @vadikızı ama Aşık olmadığını öğrendi yakaladılar sinemle cüneyti Hakan herşeyi bahara söyledi

Oo neler olmuş öyle ben bi izlim bakalım şunu merak ettim

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
aylin hakan tahminim şöyle sinem ya kaçacak ya da tutuksuz serbest kalacak yani intikam için dönecek aylin'e zarar verecek ve hakan aylin için endişelenecek buzlar eriyecek ve yine yıldırım nikahıyla evlenecekler daha sonrada çocukları olur
yani sinemden herşey beklenir vatan şaşmaz cinayetini bu ekip çözermiş adamı bence hotelde öldürdüler oktayı çete tuzak kurduğu yerde tuzağa düştü

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Giriş ve gelişmesi çok iyiydi ama son kısmını beğenmedim. Hüsnü ise bence çok büyük yanlış yapma yolunda.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Giriş ve gelişmesi çok iyiydi ama son kısmını beğenmedim. Hüsnü ise bence çok büyük yanlış yapma yolunda.
Haydarberk için yapıyor sürekli evde kaçmasa yapmasaydı belki sende haydarberkin yaşında bir oğlun olsa evlenirmiydin 5 tane çocuğun olsa yani babam annesi öldüğünde psikolojisi bozulmuş benimde anneannem öldüğüm de bozuldu en fazla kiminle zaman geçiriyorsa onu özlerler ama senarist o nikahı kıydırtmaz bir oyun çevirir yani erteler o zaten Hakanlara düğünde saldıran çeteye benzettim uyuşturucu mafyasını mesutun tek başına düştüğü

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Haydarberk için yapıyor sürekli evde kaçmasa yapmasaydı belki sende haydarberkin yaşında bir oğlun olsa evlenirmiydin 5 tane çocuğun olsa yani babam annesi öldüğünde psikolojisi bozulmuş benimde anneannem öldüğüm de bozuldu en fazla kiminle zaman geçiriyorsa onu özlerler ama senarist o nikahı kıydırtmaz bir oyun çevirir yani erteler o zaten Hakanlara düğünde saldıran çeteye benzettim uyuşturucu mafyasını mesutun tek başına düştüğü
Suat gitti. Hüsnü tabiki zorlanacak ama çocuklarından birine bile arkasını dönmeyecek, dönmemesi lazım.

Fragmanı gördün mü? Yeni cici anne adayı evi sil baştan değiştirmiş. Tekin'in haklılığı bir defa daha ispatlandı.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
aynen çok haklısın 2.fragman çıkarırlar inşallah
ben saldırı olur zannettim ben hüsnünün nikahında Kesin mesut ta evlenme teklif etti selinin başına öyle bir felaket geldiyse normal
Elif ve sinanın evlenme teklifinde sinan vuruldu murat nişana giderken bıçaklandı elif düğünü olucakten bıçaklanıp öldü suatın ölmesi metinle Asiye düğününde osman amir mangal partisi düzenlicekten bıçaklanıp öldü Aylinle hakanın düğünde annesi vuruldu Hakanın yani Murat ve zeynepin evliği daha uzun sürdü herhalde

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ben saldırı olur zannettim ben hüsnünün nikahında Kesin mesut ta evlenme teklif etti selinin başına öyle bir felaket geldiyse normal
Elif ve sinanın evlenme teklifinde sinan vuruldu murat nişana giderken bıçaklandı elif düğünü olucakten bıçaklanıp öldü suatın ölmesi metinle Asiye düğününde osman amir mangal partisi düzenlicekten bıçaklanıp öldü Aylinle hakanın düğünde annesi vuruldu Hakanın yani Murat ve zeynepin evliği daha uzun sürdü herhalde
10 reytingi almışsınız cnm ne oldu yine :F

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,528
Puanı
280

evet sinem kalıcı olacak bu gidişle bence sinem böyle diziden çıkmalı: sinem hakan'ı aylini kaçırdım diye numaradan bir mekana çağırır ama silahsız gelmesini söyler hakanda gider sinem hakan gelince peş peşe sıkar pişman olan sinem kafasına sıkar sonra dışarda sesleri duyan insanlar polisi arar ve ekip hakanı yaralı halde bulup hastaneye götürür