xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,607
Puanı
1,061
Daha dizide aksiyon bile yok be:F boşlukta 6 reyting almiş rakipleri gelince 4te kalmiş...Hiç kötu degil. Ben sana ne demiştim? Senin ertugrulun 17leri göremicek sizden 1-2reyting calsak bize yeter demiştim :F asıl çöküş ertugrulda:A

Benim adımın faruk oldugunu nasıl kanıtladığını savunuyorsun ben hala ona şaşiyorum? Forumdaki en anlaştıgım @sürgünüm bile geçenlerde bana faruk dıyınce artık pes ettim senin algıların karsında. Sen yinede yalan yanlış algına devam et :X
öenmli olan insanların ne yaptığıdır ; gerçeğin ne olduğu değil :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,607
Puanı
1,061
@Çiğdem- 'e bi yerden vurmam lazım siz susun bakim :F

Senin zaten gerceklerle işin yok hep yalan dolan:F
gerçek biziz:A
neyse sana takvim aldım farukluğunu unutursun bakıp bakıp :A
C1HxAQaW8AAP1GG.jpg

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Daha dizide aksiyon bile yok be:F boşlukta 6 reyting almiş rakipleri gelince 4te kalmiş...Hiç kötu degil. Ben sana ne demiştim? Senin ertugrulun 17leri göremicek sizden 1-2reyting calsak bize yeter demiştim :F asıl çöküş ertugrulda:A

Benim adımın faruk oldugunu nasıl kanıtladığını savunuyorsun ben hala ona şaşiyorum? Forumdaki en anlaştıgım @sürgünüm bile geçenlerde bana faruk dıyınce artık pes ettim senin algıların karsında. Sen yinede yalan yanlış algına devam et :X
İnandım demeyelim. :) Faruk ismini sana yakıştırdığımdan dolayı kullanıyorum. :D