xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,464
Puanı
1,061
HHhahaha aa sen sus beee senin iftiralarına kanıyorlar dedğin herşey yalan :A
ayl ben hep gerçekleri söylerim iftira atma:A @Forumdash faruktur dedim faruk çıktı @destere totoş dedim totoş çıktı senin oğlanlarda gözü varmış :A @vadikızı teyzedir dedim artık herkese teyzem söyle diye hitap ediyor:A @denizz19 marul kafa dedim detone dedim koyduğu videolarla dediğim gibi çıktı :A @mrt-06 sahte biz dedim o da doğru çıktı :A sırada @dosimosi var:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ben açıkladım ya yukarda sende tam olarak tam olarak diye diye kötülerin ekmeğine yağ sürüyorsun bırak ne halleri varsa görsünler :)
Açarsam ayıp olur :A
totoş derken yani karizmatik ve yakışıklı çıktı demek istiyor:) tosbağanın cümlelerini ben türkçeye çevireyim yoksa yanlış anlaşımlara müsait şeyler pırtlıyor :)
Hhahaha aa evet benden önce davranıp açıklamıssın ayoll demek sana karizmatik demeye çalısıyor efe ile @xemrexxx seni bana övmüşler cnm :A :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,464
Puanı
1,061
Hhahaha aa evet benden önce davranıp açıklamıssın ayoll demek sana karizmatik demeye çalısıyor efe ile @xemrexxx seni bana övmüşler cnm :A :A :A
yok kız şöyle demek istiyorum :A
1280x720-L9o.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
yok kız şöyle demek istiyorum :A
1280x720-L9o.jpg

yumurta gibi oğlanmış la buna bir peruk taktıkmı olurmu olur yani :)

aynen bana demeye çalıştıkları şeyi bir türlü söyleyemiyorlar o yüzden kıvranıp duruyorlar başka başka kelimelerle cümlehi çip etmeye çalışıyorlar oysa ne demek istediklerini ben biliyorum :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

aynen bana demeye çalıştıkları şeyi bir türlü söyleyemiyorlar o yüzden kıvranıp duruyorlar başka başka kelimelerle cümlehi çip etmeye çalışıyorlar oysa ne demek istediklerini ben biliyorum :)
hhhaha keremden daha sempatiksin dedimya @EFE UYSAL ile @xemrexxx e yeter çatlamalarına ayoll :F

ama sen kıymet bilmezsin yine :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,464
Puanı
1,061

hhhaha keremden daha sempatiksin dedimya @EFE UYSAL ile @xemrexxx e yeter çatlamalarına ayoll :F

ama sen kıymet bilmezsin yine :A
kız sen kereme bakmıyorum destere o resimdekine bile bakıyor :A saf mısın nesin dicem de bu sapıklıkla saf da olman imkansız:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Poyraz Karayel neyse ki çok düşmemiş. AB'de 8. olması da iyi, kemik kitlesinin bırakmadığını gösteriyor. Zaten bu şartlarda 3.5-4 reyting kötü değil, Survivor'ın da gelmeyeceğini düşünürsek sezon sonuna kadar idare edecektir. :)

Bu Şehir Arkandan Gelecek beklendiği gibi düşmüş, ama hala çok iyi yorumlar görmüyorum. İlerleyen bölümlerde 1-2 tık daha düşerse şaşırmam.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ertuğruluğumuz süper haftaya ab tekrar 17 civarına çıkar @EFE UYSAL :love1:

bu şehir arkandan gelecek resmen çökmüş ayoll ben sana demiştim benim beğenmediğim aksiyon dizisinden bir halt olmaz diye @Forumdash :F sene sonuna bu dizi biter ay yapımın belkide en zayıf kadrolu dizisi gürkan ve kara para aşktakı hüseyin dısında 1 tane iyi oyuncu yok başroller zaten çaylak ve beceriksiz yan kadrodan alternatif hiç yok ben ay yapımdan bunu beklemezdim paralarımı bitti acaba dizide oyuncu yok :A @xemrexxx
Daha dizide aksiyon bile yok be:F boşlukta 6 reyting almiş rakipleri gelince 4te kalmiş...Hiç kötu degil. Ben sana ne demiştim? Senin ertugrulun 17leri göremicek sizden 1-2reyting calsak bize yeter demiştim :F asıl çöküş ertugrulda:A
ayl ben hep gerçekleri söylerim iftira atma:A @Forumdash faruktur dedim faruk çıktı @destere totoş dedim totoş çıktı senin oğlanlarda gözü varmış :A @vadikızı teyzedir dedim artık herkese teyzem söyle diye hitap ediyor:A @denizz19 marul kafa dedim detone dedim koyduğu videolarla dediğim gibi çıktı :A @mrt-06 sahte biz dedim o da doğru çıktı :A sırada @dosimosi var:A

Benim adımın faruk oldugunu nasıl kanıtladığını savunuyorsun ben hala ona şaşiyorum? Forumdaki en anlaştıgım @sürgünüm bile geçenlerde bana faruk dıyınce artık pes ettim senin algıların karsında. Sen yinede yalan yanlış algına devam et :X

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Daha dizide aksiyon bile yok be:F boşlukta 6 reyting almiş rakipleri gelince 4te kalmiş...Hiç kötu degil. Ben sana ne demiştim? Senin ertugrulun 17leri göremicek sizden 1-2reyting calsak bize yeter demiştim :F asıl çöküş ertugrulda:A

Benim adımın faruk oldugunu nasıl kanıtladığını savunuyorsun ben hala ona şaşiyorum? Forumdaki en anlaştıgım @sürgünüm bile geçenlerde bana faruk dıyınce artık pes ettim senin algıların karsında. Sen yinede yalan yanlış algına devam et :X
Ertugrul mu çökmüs abcde degisen birsey yok abde normal bir düşüş var :A