EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Ertuğruluğumuz süper haftaya ab tekrar 17 civarına çıkar @EFE UYSAL :love1:

bu şehir arkandan gelecek resmen çökmüş ayoll ben sana demiştim benim beğenmediğim aksiyon dizisinden bir halt olmaz diye @Forumdash :F sene sonuna bu dizi biter ay yapımın belkide en zayıf kadrolu dizisi gürkan ve kara para aşktakı hüseyin dısında 1 tane iyi oyuncu yok başroller zaten çaylak ve beceriksiz yan kadrodan alternatif hiç yok ben ay yapımdan bunu beklemezdim paralarımı bitti acaba dizide oyuncu yok :A @xemrexxx
Total yükselmis 13 olmus haftaya daha da artar Vasilyus etkisi mi desek :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,139
Puanı
1,061
Ertuğruluğumuz süper haftaya ab tekrar 17 civarına çıkar @EFE UYSAL :love1:

bu şehir arkandan gelecek resmen çökmüş ayoll ben sana demiştim benim beğenmediğim aksiyon dizisinden bir halt olmaz diye @Forumdash :F sene sonuna bu dizi biter ay yapımın belkide en zayıf kadrolu dizisi gürkan ve kara para aşktakı hüseyin dısında 1 tane iyi oyuncu yok başroller zaten çaylak ve beceriksiz yan kadrodan alternatif hiç yok ben ay yapımdan bunu beklemezdim paralarımı bitti acaba dizide oyuncu yok :A @xemrexxx
ben şok çikinella bu adamın dizisine laf etti :eek: kafasına saksı mı düştü acaba yoksa @vadikızı nın itmesi sonucu masaya mı çarptı :eek: @mrt-06 @Forumdash @eskici @dosimosi @cookies @destere
çşşşşşşşşşşşşşşşş.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Izledigi ne malum belki hesabini baskasi ele gecirdi :A
beni izliyor 24 saat dizilerimi izlemesede olur :)
ben şok çikinella bu adamın dizisine laf etti :eek: kafasına saksı mı düştü acaba yoksa @vadikızı nın itmesi sonucu masaya mı çarptı :eek: @mrt-06 @Forumdash @eskici @dosimosi @cookies @destere
Ekli dosyayı görüntüle 53476
sempatik gelmiyor bu adam bana @destere bundan daha sempatik ayoll herşeyde kas değil
:A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
HHhahah orası doğru vlla benim biradalarden hepsi sana gıcık @mrt-06 @EFE UYSAL @Harunnn60 hiç seven yok seni bu işin olmasıda zorlasıyor iyice :A

üçüne taş bağlayıp denize atsan balıklar bile yemez bunları, denizi kirlettikleriyle kalırlar :) hayret yani ablası bu kadar mükemmel olupta kardeşlerin bu kadar pis oluşu bir genetik hatası bence :) yada senin madırla fadır bunları cami önünde falan bulup büyüttü yoksa bu kadar terslik olmamalı ? :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
üçüne taş bağlayıp denize atsan balıklar bile yemez bunları, denizi kirlettikleriyle kalırlar :) hayret yani ablası bu kadar mükemmel olupta kardeşlerin bu kadar pis oluşu bir genetik hatası bence :) yada senin madırla fadır bunları cami önünde falan bulup büyüttü yoksa bu kadar terslik olmamalı ? :)
Hhhahaha üvey krdeşler zaten öz değil ama sen yinede ayağını denk al ayoll :A