Show İçerde - Dizi Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,619
Puanı
1,061

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
21. BÖLÜM

Kanlı bezi eve yollayan Celal babaymış. :eek: Hiç aklıma gelmezdi, Coşkun veya Yaşar yapmıştır diye düşünmüştüm.

Yaşar tutuklandı, herhalde artık sustu şu adam? :D Bence hapisteyken Celal babaya Sarp'ı ispiyonlayabilir, hemen diziden gideceğini düşünmüyorum.

Mert ve Sarp'ın o dondurucu odadaki sahneleri güzeldi. Sarp sayesinde çıktılar oradan, Mert az daha bırakıp gidiyordu. Orada Mert'e saydırdım biraz. :T: Neyse ki sonradan gelip kurtardı. :Z

Celal de bir şeylerden şüphelenmeye başladı, bizimkilerin ifşa olması yakındır bence.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,175
Puanı
1,060
21. BÖLÜM

Kanlı bezi eve yollayan Celal babaymış. :eek: Hiç aklıma gelmezdi, Coşkun veya Yaşar yapmıştır diye düşünmüştüm.

Yaşar tutuklandı, herhalde artık sustu şu adam? :D Bence hapisteyken Celal babaya Sarp'ı ispiyonlayabilir, hemen diziden gideceğini düşünmüyorum.

Mert ve Sarp'ın o dondurucu odadaki sahneleri güzeldi. Sarp sayesinde çıktılar oradan, Mert az daha bırakıp gidiyordu. Orada Mert'e saydırdım biraz. :T: Neyse ki sonradan gelip kurtardı. :Z

Celal de bir şeylerden şüphelenmeye başladı, bizimkilerin ifşa olması yakındır bence.

Oo maşallah kaldığım bölüme yetişeceksin 26.dayım bende beklimde seni beraber yorumlayalım:D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
22. BÖLÜM

Diziye bir taş düştü sanki? Aman Allah'ım Handaaaann :love1: Handan çok güzel bayan, diziye iyi ki gelmiş. :Z

Alyanak'lı sahneleri seviyorum, beni baya güldürüyor. Bir de Berke diye adam aldı yanına, muhteşem ikili oldular. :D

Yaşar öldü bu bölüm, vay beee. Sonunda kurtardık. Diziye baya renk kattı, emeklerine sağlık. Ölümü baya kötü oldu ama. :(

Son sahnede Handan ve Celal baba çalışma anlaşması yaptı. O gizli çantayı Celal baba getirince oldu olanlar. Yusuf müdür ve Sarp da baskın yapanlardan birinin Celal'in adamı olduğunu anladı. Mert ortaya çıkacak diye düşünüyorum birkaç bölüme. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
23. BÖLÜM

Güzel bölümdü, Handan reyiz bölüme damga vurmaya devam ediyor. :Z

Kudret Sönmez çıktı bu sefer de başımıza. Handan'ın emir aldığı kişi oymuş. Bakalım kimmiş Kudret Sönmez? Merak ediyorum. :Z

Handan'ın lafı üzerine uzun saçlı o garip adamı Sarp öldürdü. Şaşırdım öldürmesine, orada bir iş çevirir halleder diyordum.

Füsun yeniden lokantayı açtı, Barış-Sarp ortaklığı işe yaradı. Kadın evde kafayı yer yoksa. :A

Bizimkiler Mert'ten şüpheleniyor, emin gibiler hatta. Mert ifşa oldu sayılır ama Mert bunu anlayıp kendinden olayı soğutur gibime geliyor.​

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
23. BÖLÜM

Güzel bölümdü, Handan reyiz bölüme damga vurmaya devam ediyor. :Z

Kudret Sönmez çıktı bu sefer de başımıza. Handan'ın emir aldığı kişi oymuş. Bakalım kimmiş Kudret Sönmez? Merak ediyorum. :Z

Handan'ın lafı üzerine uzun saçlı o garip adamı Sarp öldürdü. Şaşırdım öldürmesine, orada bir iş çevirir halleder diyordum.

Füsun yeniden lokantayı açtı, Barış-Sarp ortaklığı işe yaradı. Kadın evde kafayı yer yoksa. :A

Bizimkiler Mert'ten şüpheleniyor, emin gibiler hatta. Mert ifşa oldu sayılır ama Mert bunu anlayıp kendinden olayı soğutur gibime geliyor.​

Hız kesmeden bir sonraki bölümü izlemeni öneriyorum. 24. bölüm bölüm çok iyi kurgulanmıştı çünkü.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
24. BÖLÜM

Uğur Yücel geldi diziye, aman Allah'ımmm. :Z

Merakla beklediğimiz Kudret Sönmez'i Uğur Yücel canlandırmış, sevindim baya. Çok da yakışmış rol üzerine. :bhr:

Mert'i ifşa ettik sanmıştım, yine olmadı. Sema'yı atlatışı, Selim ile kavga etmesi, yoldaki kovalamaca, sonra Celal'in basıldığı sahneler güzeldi. Baya aksiyonluydu ama Mert uyanıklık yapıp çıktı işin içinden. Melek de o Ayşe midir nedir onu konuşturdu, olay üzerinden kalktı. :T:

Tahsin'i öldürmedik diye sevinirken Kudret ilk işini yaptı. Tahsin'i öldürdü, ellerinde de video var. İlk iş o videoyu sildirmemiz lazım. Geri kalan bölümler Kudret ile olaylar çıkacak belli. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
24. BÖLÜM

Merakla beklediğimiz Kudret Sönmez'i Uğur Yücel canlandırmış, sevindim baya. Çok da yakışmış rol üzerine. :bhr:

Mert'i ifşa ettik sanmıştım, yine olmadı. Sema'yı atlatışı, Selim ile kavga etmesi, yoldaki kovalamaca, sonra Celal'in basıldığı sahneler güzeldi. Baya aksiyonluydu ama Mert uyanıklık yapıp çıktı işin içinden. Melek de o Ayşe midir nedir onu konuşturdu, olay üzerinden kalktı. :T:

Tahsin'i öldürmedik diye sevinirken Kudret ilk işini yaptı. Tahsin'i öldürdü, ellerinde de video var. İlk iş o videoyu sildirmemiz lazım. Geri kalan bölümler Kudret ile olaylar çıkacak belli. :D

ohaaa uğur beyin dzide olduğunu bu zamana kadar öğrenmemiş olmak büyük bir başarı gerçekten cnm :eek::eek::eek: senin adına iyi olmuş tabi spoi olmamış ama bu forumda okadar paylaşımlar oldu gözüne çarpmaması büyük şans vlla :A :A :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,175
Puanı
1,060
24. BÖLÜM

Ben 25.bölümde kalmışım yaw 26 diyodum bir baktım da başlayalım o zaman:D aynı anda izlemiş oluruz herhalde

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
25. BÖLÜM

Son dakikaları güzeldi, onun dışında biraz durgun bir bölümdü. :D

Kudret reyiz diziye baya renk katmaya başladı, ileride daha fazla aktif olacak. Mert'in içeride olduğunu anladı, ilk Mert ifşa olacak bu gidişle. Kudret bu akıllı Sarp'ı da çözer gibi geliyor kısa sürede. :D

Celal ve Sarp hapse girdi, ilk şaşırdım ama şaşkınlığım kısa sürdü. Çünkü Sarp çok rahattı, dedim kesin onun işidir diye. :D 26. bölüme çıkarlar ikisi de. :A

Sarp bakalım Celal'den Umut'u öğrenebilecek mi? Öğrensin artık, en azından ipuçları falan verin. :(

Minik ve Füsun teyzenin sahnesi de güzeldi. Oraya Barış renk kattı. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
26. BÖLÜM

Eh fena bir bölüm değildi. :D

Yav Coşkun reyiz nerede? Bir an önce ortaya çıkması lazım, Coşkun daha çok hoşuma gidiyor. Ara sıra gösterip hatırlatıyorlar o kadar. :T:

Celal baba son sahnede Kudret'i gömdü. :A Hahaha güzel sahneydi ama Kudret ne yapar eder oradan çıkar bence. Bu iş böyle kolay bitmez.

Celal ve Füsun'un sahnesi de güzeldi, Füsun az daha dayak yiyecekti. :A Celal baba fena sinirlendi. Füsun sonra bıçağı alıp peşinden gidiyordu ki Yusuf tam zamanında yetişti. Yusuf her şeyi anlattı, inşallah Füsun ağzında tutabilir. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,175
Puanı
1,060
26. BÖLÜM

Eh fena bir bölüm değildi. :D

Yav Coşkun reyiz nerede? Bir an önce ortaya çıkması lazım, Coşkun daha çok hoşuma gidiyor. Ara sıra gösterip hatırlatıyorlar o kadar. :T:

Celal baba son sahnede Kudret'i gömdü. :A Hahaha güzel sahneydi ama Kudret ne yapar eder oradan çıkar bence. Bu iş böyle kolay bitmez.

Celal ve Füsun'un sahnesi de güzeldi, Füsun az daha dayak yiyecekti. :A Celal baba fena sinirlendi. Füsun sonra bıçağı alıp peşinden gidiyordu ki Yusuf tam zamanında yetişti. Yusuf her şeyi anlattı, inşallah Füsun ağzında tutabilir. :D

Aboww beni geçmişsin bile maşallah sana :D