Show İçerde - Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
27. BÖLÜM

Offf süper bölümdü. :Z

Alyanak ve Berke, Kudret'i kurtardı. Sarp bunları o şekilde tehdit eder durur. :A

Kudret bölümün ilk dakikalarında Mustafa'yı kaçırdı, sonra da Melek'i kaçırdı. Yeşim aracı oldu resmen Melek'in kaçırılmasında. Git Celal'e, Sarp'a, Davut'a haber versene. :T: Oradan bir tuzak kurabilirlerdi.

Kudret, Celal'e hangisi yaşasın diye sordu. Celal de tersini yapabilir düşüncesiyle Melek dedi. Son sahnede ise Melek çıktı geldi, Mustafa'yı almışlar. İstemsizce güldüm. :F İnşallah bir şey yapmazlar Mustafa'ya. :(

Füsun aracı olup kurtarır diyordum da Celal ve adamları evi yıkıp geçecek herhalde. :eek: İnşallah Füsun reyize bir şey olmaz.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
28. BÖLÜM

Handan... :( Of be ben çok sevmiştim bu Handan'ı, baya da güzel kadındı. Diziye büyük renk katmıştı. Emekleri için teşekkür edelim, yeni dizilerde bekliyoruz kendisini..

Celal tam her şeyi Yusuf'a anlatacaktı ki Mustafa'yı kurtardılar. Sarp ve Mert kardeşler işi halletti. Yılmaz Brothers. :bhr:

Füsun'un her şeyi bildiğini Sarp da öğrendi. İkisinin ağlayarak sarıldığı sahne baya güzeldi, bölüme damgasını vurdu.

Davut ve Fulya'nın kavgası da komikti, baya renk kattı bölüme. Davut, Fulya'yı kullanarak içeride. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
29. BÖLÜM

Off ne bölümdü be. :Z

Kudret, Celal'i iki kere vurdu. :eek: Tam kafasından da vuracaktı ki Mert yetişti. Mert olmasaydı orada kim görecekti babayı, ölür giderdi. :(

Coşkun reyiz sonunda dönüş yaptı. :Z Melek, Sarp'ın kardeşinin Mert olduğunu öğrendi. Vay be ilk öğrenen Melek mi olacaktı, bakalım ne zaman söyleyecek? :D

Coşkun'un Melek'e ''sidikli'' demesi çok hoşuma gidiyor, her bölüm 3 öğün demesi lazım. :F

Bu arada Sarp, Celal'in yanında senden nefret ediyorum, öldüreceğim gibi şeyler söyledi. Onları da Melek duydu. Melek bu bölüme baya damga vurdu. :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
30. BÖLÜM

Melek.. :eek: Hiç olmadı bu ölüm. Melek ölmüştür yani, kurtulacağını pek sanmıyorum. Of lan keşke deseydin de öyle ölseydin bare. :( Güle güle Melek..

Celal baba ve Melek'in ilk dakikalardaki sahnesi güzeldi, iyi tartıştılar. :A Sonra Celal de Melek'i hapsetti, sevimsiz Fulya'ya kaldı sanki. Sinir oluyorum Fulya'ya zaten, başka biri mi bulamamışlar. :D

Birkaç bölüme her şey ortaya çıkacak diye bekliyorum artık. Sarp ve Mert, kardeş olduklarını öğrenecekler. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
30. BÖLÜM
:D
Melek.. :eek: Hiç olmadı bu ölüm. Melek ölmüştür yani, kurtulacağını pek sanmıyorum. Of lan keşke deseydin de öyle ölseydin bare. :( Güle güle Melek..

Celal baba ve Melek'in ilk dakikalardaki sahnesi güzeldi, iyi tartıştılar. :A Sonra Celal de Melek'i hapsetti, sevimsiz Fulya'ya kaldı sanki. Sinir oluyorum Fulya'ya zaten, başka biri mi bulamamışlar. :D

Birkaç bölüme her şey ortaya çıkacak diye bekliyorum artık. Sarp ve Mert, kardeş olduklarını öğrenecekler. :D

Aboo 30 gelmişş bilee günde kaç bölüm izliyosun be:eek:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
31. BÖLÜM

Vay be ciddi ciddi Melek öldü. :( Sarp'ın ağlayışı çok üzdü, nasıl gerçekçi oynamış. Çağatay kendini oyunculukta iyice aştı, helal olsun demek düşer bize.

Melek'in kanı yerde kalmadı, Sarp ve Mert son dakikalarda Serkan'ı öldürdü. Oh olsun. :Z

Mert de ifşa oldu, artık herkes Celal'in adamı olduğunu anladı. Herkes yüz çevirdi garibime. Sarp'ın kardeşi olduğu anlaşılsa yeniden Füsun, Eylem, Sarp, Yusuf falan kucaklar onu. :bhr:

Son sahnede Sarp ve Mert, Kudret'i sıkıştırdı. Orada da Celal geldi, yeni bölüme kudret go to tabut. :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
32. BÖLÜM

Kudret, Celal'in elinden kurtulup hapse düştü. Orada da Kudret'i öldürmeye çalıştılar ama beceremediler. Kurtulamayacağız herhalde bu Kudret'ten. :T:

Bu bölüm de Sarp ifşa oldu. Geçen bölüm Mert, bu bölüm Sarp. Diğer bölüme artık kardeş olduklarını öğrensinler, her bölüm biri ifşa oldu. Ha bu arada Coşkun da çıkagelsin reyiz yeniden. :Z

Sarp, Melek için ''yarım kaldı'' dedi. :( Eskileri aklına getirdi, duygulu sahnelerdi oralar. Ah be, finalde kavuşsalardı. :(

Bakalım Mert, Sarp'ı Celal babaya söyleyecek mi? 33. bölüme geçerim birazdan. :Z

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,528
Puanı
280
32. BÖLÜM

Kudret, Celal'in elinden kurtulup hapse düştü. Orada da Kudret'i öldürmeye çalıştılar ama beceremediler. Kurtulamayacağız herhalde bu Kudret'ten. :T:

Bu bölüm de Sarp ifşa oldu. Geçen bölüm Mert, bu bölüm Sarp. Diğer bölüme artık kardeş olduklarını öğrensinler, her bölüm biri ifşa oldu. Ha bu arada Coşkun da çıkagelsin reyiz yeniden. :Z

Sarp, Melek için ''yarım kaldı'' dedi. :( Eskileri aklına getirdi, duygulu sahnelerdi oralar. Ah be, finalde kavuşsalardı. :(

Bakalım Mert, Sarp'ı Celal babaya söyleyecek mi? 33. bölüme geçerim birazdan. :Z
başlamışken finale kadar izle :D :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
33. BÖLÜM

Baya aksiyonlu bölümdü. :eek:

Sarp tamamen ifşa oldu, Celal baba da öğrendi her şeyi. Orada baya şok oldum, iki taraf da birbirine girecek. Davut dedi ya oluk oluk kan akacak diye. :F

Celal hemen Füsun'un dükkanını taşlattı, ardından da dükkanı yaktırdı. Onların ne suçu var sanki, Sarp, Mustafa'ya dokundu mu hiç? :T:

Olan Alyanak'a olacak haa. :A Bir oraya gül dağıtıyor, bir bu tarafa. Ne olacak bunun hali? Finalde ölmesini bekliyorum hayırlısıyla. Ama Berke'ye bir şey olmasın. :A

Son sahnedeki Sarp ve Mert kavgası da güzeldi. Bakalım yeni bölümde ne olacak? Yarın izlerim. :D

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,528
Puanı
280
33. BÖLÜM

Baya aksiyonlu bölümdü. :eek:

Sarp tamamen ifşa oldu, Celal baba da öğrendi her şeyi. Orada baya şok oldum, iki taraf da birbirine girecek. Davut dedi ya oluk oluk kan akacak diye. :F

Celal hemen Füsun'un dükkanını taşlattı, ardından da dükkanı yaktırdı. Onların ne suçu var sanki, Sarp, Mustafa'ya dokundu mu hiç? :T:

Olan Alyanak'a olacak haa. :A Bir oraya gül dağıtıyor, bir bu tarafa. Ne olacak bunun hali? Finalde ölmesini bekliyorum hayırlısıyla. Ama Berke'ye bir şey olmasın. :A

Son sahnedeki Sarp ve Mert kavgası da güzeldi. Bakalım yeni bölümde ne olacak? Yarın izlerim. :D
34.bölüm fragmanını izle tahmin edersin bölümle ilgili birkaç şey :D :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
34. BÖLÜM

Of lan Yusuf müdür... :( :T Sarp'ı kurtaracağım derken Yusuf müdür öldü. Of çok duygulu sahneydi, Sarp döktürdü orada. Özleyeceğiz seni Yusuf müdür. :(

Sarp ve Celal yüzleşmesi güzeldi, baya güzeldi o sahne. :Z

Kudret de kurtardı oradan, Alyanak kurtardı. Her yerden çıkıyor bu Alyanak. :D

Alyanak'ın yanındaki Berke'nin ''Ne bileyim abi'' deyişine bayılıyorum yav. :bhr:

Celal silahı Sarp'ın eline vererek suçu onun üstüne atacaktı. Sarp uyandı ama o sırada da bizim polisler geldi. Nasıl kurtaracak bakalım oradan?​

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,528
Puanı
280
35. BÖLÜM

Of lan Yusuf müdür... :( :T Sarp'ı kurtaracağım derken Yusuf müdür öldü. Of çok duygulu sahneydi, Sarp döktürdü orada. Özleyeceğiz seni Yusuf müdür. :(

Alyanak'ın yanındaki Berke'nin ''Ne bileyim abi'' deyişine bayılıyorum yav. :bhr:

Celal silahı Sarp'ın eline vererek suçu onun üstüne atacaktı. Sarp uyandı ama o sırada da bizim polisler geldi. Nasıl kurtaracak bakalım oradan?​
34.bölüm ne oldu :D :D

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
35. BÖLÜM

34.Bölüm

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
35. BÖLÜM

Offf muhteşemdi o son yarım saat. :Z

Mert ve Sarp sonunda kavuştu, her şey bitti diyorken başladık. :Z Coşkun orada vuruldu, sonra ne oldu ne bitti anlamadım. Diğer bölümde geriye dönüş ile öğreneceğiz her şeyi herhalde. Coşkun reyiz de yaşıyor anladığım kadarıyla. Her şey 36. bölümde ortaya çıkacak. :D

Sarp'ın tutuklandığı sahneler biraz saçma geldi bana. Koskoca polis, Gökhan'ın silmesiyle kaydı bulunmuyor mu yani? Mantıksız geldi, ha bi de koskoca müdür öldü. Yusuf'un müdürü nerede? O sevimsiz herifin gelip olaya el atması lazımdı. Yeni müdür geldi, her şeye el koydu. Artist. :A

İçerde misin Umut?
İçerdeyim abi?

36. bölümü eve gelince izleeyceğim. :Z