Show İçerde - Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
11. BÖLÜM

Son sahne süperdi. Necip'in Yusuf müdür olduğu ortaya çıktı. Yusuf çocuğun duygularıyla oynadı resmen, kardeş için bir umuttu.. Bunun yankısı diğer bölüm baya olur. :Z

Coşkun çıktı başımıza, sanırım baya izleyeceğiz kendisi. Diziye damgasını vuracak bir karakter. :D Birkaç bölüme daha fazla aktif olacaktır. Son sahne de baya baya bakıştılar, Coşkun da nasıl çirkin. :(

Mert ve Eylem'in öpüşmesi de güzeldi. :A

Alyanak'ı aradık bu bölüm, Sarp'ı yakaladı az daha öldürecekti ki Mert geldi. Kardeşler istemeden birbirlerine yardım ediyorlar. :D

12. bölüme geçerim birazdan. :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
11. BÖLÜM

Son sahne süperdi. Necip'in Yusuf müdür olduğu ortaya çıktı. Yusuf çocuğun duygularıyla oynadı resmen, kardeş için bir umuttu.. Bunun yankısı diğer bölüm baya olur. :Z

Coşkun çıktı başımıza, sanırım baya izleyeceğiz kendisi. Diziye damgasını vuracak bir karakter. :D Birkaç bölüme daha fazla aktif olacaktır. Son sahne de baya baya bakıştılar, Coşkun da nasıl çirkin. :(

Mert ve Eylem'in öpüşmesi de güzeldi. :A

Alyanak'ı aradık bu bölüm, Sarp'ı yakaladı az daha öldürecekti ki Mert geldi. Kardeşler istemeden birbirlerine yardım ediyorlar. :D

12. bölüme geçerim birazdan. :)

Bu ne hız ya :A 1-2 hafta önce izleseydin keşke bu şekilde de son birkaç bölümde bizimle birlikte olsaydın :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
12. BÖLÜM

Offf o son sahne neydi öyle, Aras Bulut oyunculuğu diyorum buna...

Mert, Coşkun'u postalayım derken onların eline düştü. Eylem de vardı, orada Coşkun'un Mert'i dövdüğü sahne güzeldi, tabi intikam aldık. Eylem de nasıl ağlıyordu. :( Neyse kurtardık oradan.

Sarp ve Yusuf'un arası fena bozuldu. Sarp'ın yaptığı fena kapaktı, müdür şok oldu. :A

Kestane yemeye gittikleri sahne de güzeldi, Minik'i görünce kestaneci amca korktu. :A

Coşkun beklediğim gibi bölüme damga vurdu, sahnesinin yakında daha da artacağını düşünüyorum.

13. bölümü de izlerim gece. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
13. BÖLÜM

Bi Akın Işık'ın karısı eksikti başımıza. Şenay Gürler'i gördüğüme sevindim, sevdiğim bir oyuncudur. Leyla hanım karakteriyle bakalım ne kadar dizide olacak? :D

Son sahne de güzeldi, patron bizim SARP çıktı. Ne tezgahlar ayarladı da girdi bunların aklına acaba. :T:

Yusuf müdür görevi bırakıyor, bir de Mert'e söyleyeceğim seni diyor. :eek: Aboo ortalık fena karışır söylerse de bence söylemeyecek, bir şey olacak. Mert'e söylerse neler olur düşünemiyorum. :(

Coşkun ve Füsun'un karşılaştığı sahne de güzeldi, Barış kolonyayı adamın gözüne soktu. Adamsın. :A

14. bölümü de gece izlerim. :X

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
14. BÖLÜM

Son sahne. :eek:

Güzel bölümdü, Leyla Hanım-Avukat ve Sarp üçgeninde gelişti. Alyanak her yerden çıkıyor, Sarp'ın Akın Işık'ın ölümünde etkili olduğunu öğrenince onu da gözden çıkardılar. Neyse ki planları ellerinde patladı. :D

Son sahnede avukat Yusuf müdürü vurdu. :eek: Vay be koca yürekli müdür, Sarp için kendini feda etti. Güvenini böylece yeniden kazanır. :D

Bizimkilerin yemeği de güzeldi. Ateş ile barut yan yana durur mu hiç? Mert, Eylem, Sarp, Melek tam kadro yemekteydik. Birbirlerini boğmadıklarına dua edelim. :A

15. bölüme geçerim birazdan. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
15. BÖLÜM

Leyla Hanım bu bölüm öldü, diziye renk kattı. Emeklerine sağlık. Avukat geçen bölüm ölmüştü zaten, onların olay kapandı.

Yusuf müdür vuruldu, durumu ağır ama ölmeyecek herhalde. O organizenin asıl müdürü ne sevimsiz adam öyle, baya sert bir tip. Sinir oldum, Sarp da sinir oldu. :A

Celal baba ve Melek birbirine girdi, Melek'e bir tane tokatı indirdi. Sonra Melek de orayı terk etti, arkasına sevimsiz Davut'u yolladı. Sonda Davut ve Sarp'ın kavgası güzeldi, bakalım diğer bölüme ne olacak? :D

16. bölümü sabah izlerim. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
16. BÖLÜM

Yusuf'un karısı eksikti bi, başımıza iş çıkaracak yazdım buraya. Oğlu uyuşturucu bağımlısıymış, Yusuf'dan yardım istiyor. O iş dolanıp Sarp'ı bulur. :A

Melek ve Celal baba hala barışmadı, Melek kolay kolay affetmez. Celal baba evine kadar gitti ama yine de affetmedi. Ben olsam ben de affetmezdim. :D

Coşkun tam Mert'in gerçek adını söyleyecekti ki Celal bağırdı ve söylemesini engelledi. Coşkun başka zaman olsa Mert tek olduğunda arar. :T:

Yeşim, Celal'in öz kızının Melek olduğunu düşündü ve test yaptırdı. Az değil kadın, test de olumlu çıktı. Şimdi neler olacak merak ediyorum, Yeşim ortalığı karıştırır. :D

Son sahnede korktum, Sarp Mert'in evine girmiş. :A Diğer bölümü de izlerim biraz sonra. :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
17. BÖLÜM

Ooo yine çok iyi bölümdü, ortalık karıştı yine. :eek:

Coşkun, Yaşar diye yumuşak adamın aklına girdi ve Melek'i kaçırttı. Bu Yaşar nasıl mafya babası olmuş, bildiğin yumuşak bu. :eek: Konuşması, hareketleri falan. :A @Çiğdem-

Melek'i kaçırttılar, Coşkun nasıl dövdü kızı. :( Sonda Sarp'ın dahi zekası sayesinde Melek'i kurtardık, bakalım Celal baba vuracak mı Coşkun'u? Pek sanmıyorum. :D

Yusuf müdür Mert'ten şüphelenmeye başladı, Sarp da zaten kaydı sildiğini doğruladı. Mert'i grubun başından aldı, yerine Sema'yı getirdi. İyi oldu, Sema daha çok yakışıyor. :Z

18. bölüme de geçerim birazdan. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
18. BÖLÜM

Melek bu bölüm her şeyi öğrendi. :eek: Kız gerçek babasının Celal olduğunu öğrendi, ilk şoku yaşadı. Sonra Mert ağzından kaçırıp ikinci şoku yaşattı, annesini öldürdüğünü söyledi. Son sahne de de kafasına silahı dayadı, intihar edeceğini sanmıyorum da nasıl dönecek oradan merak ediyorum. :D

Coşkun yine başımıza iş açtı. O evi taradık, arabayla ölüyordu ki Sarp kurtardı. Sarp da sırf Umut için kurtardı, yapacak bir şey yok. Ama ölmediğini Celal baba öğrenirse bu sefer kesin öldürür Sarp'ı. :F

Bu arada Coşkun'un Melek'e ''Sidikli'' deyişine bayılıyorum. :A

19. bölüme de geçerim birazdan. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
17. BÖLÜM

Ooo yine çok iyi bölümdü, ortalık karıştı yine. :eek:

Coşkun, Yaşar diye yumuşak adamın aklına girdi ve Melek'i kaçırttı. Bu Yaşar nasıl mafya babası olmuş, bildiğin yumuşak bu. :eek: Konuşması, hareketleri falan. :A @Çiğdem-

Melek'i kaçırttılar, Coşkun nasıl dövdü kızı. :( Sonda Sarp'ın dahi zekası sayesinde Melek'i kurtardık, bakalım Celal baba vuracak mı Coşkun'u? Pek sanmıyorum. :D

Yusuf müdür Mert'ten şüphelenmeye başladı, Sarp da zaten kaydı sildiğini doğruladı. Mert'i grubun başından aldı, yerine Sema'yı getirdi. İyi oldu, Sema daha çok yakışıyor. :Z

18. bölüme de geçerim birazdan. :D

ee mertimi sevdinmi bakalım sarptan iyi değilmi :A :A :A @Bully @MasacRE-

@MasacRE-

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Özleyeceğim dizimi. :T: Ne izleyeceğim bundan sonra pazartesi. Umarım çok bekletmez Ay Yapım-Uluç İçerde, Ezel kalitesinde bir dizi... @Forumdash @Çiğdem- @Bully @mrt-06 @Yakamoz-Asi

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
2 hafta içinde senaryoları belirleyip, oyuncularla anlaşmaya hazırlanacaz:X bize tatil yok.
Ay Yapım farklı senaristlerle çalışmalı. Mesela İçerde'yi yazanlarla ilk kez çalıştı sanırım. Bunda biraz Uluç'un etkisi var galiba, Ezel'de de Pnar Bulut ve Kerem Deren'le çalışmışlardı. Ama Uluç'un çektiği işlerin haricinde çoğu işi Ece-Melek yazıyor. :T:

Ay Yapım bu sezon hangi oyuncularla çalışacak acaba onu çok merak ediyorum. Çağatay yok, Kenan yok. Kıvanç'la Tuba ara verir zaten. Engin Akyürek en son Tims'in dizisindeydi yeni sezonda ne yapacak bilmiyorum olabiliri var mı? Senin tahminin var mı hangi oyuncularla çalışağına yönelik? :X Yeni sezon için normalde açıklanması gerekirdi projeleri, acaba internet sektörüne dönük işler mi çekecekler? Çünkü Kenan'la geçen sezon anlaşmaları vardı, hatta bu sezon Kenan Ay Yapım'ın dizisinde olmayacak mıydı? O3'le anlaşmış ama. (b) Çalıştığı bir çok isim de başka dizilerde yer alacak. Nedense ekrandan çekiliyor gibi geldi bana Ay Yapım...

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ay Yapım farklı senaristlerle çalışmalı. Mesela İçerde'yi yazanlarla ilk kez çalıştı sanırım. Bunda biraz Uluç'un etkisi var galiba, Ezel'de de Pnar Bulut ve Kerem Deren'le çalışmışlardı. Ama Uluç'un çektiği işlerin haricinde çoğu işi Ece-Melek yazıyor. :T:

Ay Yapım bu sezon hangi oyuncularla çalışacak acaba onu çok merak ediyorum. Çağatay yok, Kenan yok. Kıvanç'la Tuba ara verir zaten. Engin Akyürek en son Tims'in dizisindeydi yeni sezonda ne yapacak bilmiyorum olabiliri var mı? Senin tahminin var mı hangi oyuncularla çalışağına yönelik? :X Yeni sezon için normalde açıklanması gerekirdi projeleri, acaba internet sektörüne dönük işler mi çekecekler? Çünkü Kenan'la geçen sezon anlaşmaları vardı, hatta bu sezon Kenan Ay Yapım'ın dizisinde olmayacak mıydı? O3'le anlaşmış ama. (b) Çalıştığı bir çok isim de başka dizilerde yer alacak. Nedense ekrandan çekiliyor gibi geldi bana Ay Yapım...
Kenanlı diziden doğru düzgün ses soluk yok. Kenan yerine Sinem'le yoluna devam ederler mi acaba diye kıl kapmıyor değilim. Anaalar ve anneler resmen Kenaan hatrına çekilmiş gibiydi. İlk 15 girerlerdi ama aniden bitti birde.

Beren'le film çekilcek, belki yeni sezonda neden olmasın?

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
2 hafta içinde senaryoları belirleyip, oyuncularla anlaşmaya hazırlanacaz:X bize tatil yok.
kenan gitti, bergüzar gitti, çağatay gitti, tuba ile kıvanç zaten bu sezon olmaz sizde ne kaldı geriye:A bari @Çiğdem- i başrol yapın bir diziye de birkaç parlak oğlanla öpüşsün hogathacık sevaba girersiniz:A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Kenanlı diziden doğru düzgün ses soluk yok. Kenan yerine Sinem'le yoluna devam ederler mi acaba diye kıl kapmıyor değilim. Anaalar ve anneler resmen Kenaan hatrına çekilmiş gibiydi. İlk 15 girerlerdi ama aniden bitti birde.

Beren'le film çekilcek, belki yeni sezonda neden olmasın?
Ben bir de Aras Bulut'un yeni dizisinin Ay Yapım olacağını düşünüyorum. :X Beren'de O3'le anlaşacak bence. Çıkan haberler hep o yönde, bir ara da Tims'in adı geçmiş herhalde.