Çukur - 2. Sezon 2. Tanıtım

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Senaryo yazmayı bilmiyorlar mı? :A

Bir sezonluk olarak tasarlanmış bir proje. Filmden uyarlanma zaten. Daha fazla devam etseydi sıkardı. Arka Sokaklar fanı olduğunu unutmuşum seni pardon. 10 yıl devam etsin bir proje. Bu mantığınla bakarsak Arka Sokaklar senaristi daha iyi. "Senaryo yazmayı bilmiyorlar" nedir ya. :)
Ee zaten Arka Sokaklar Çukur'dan daha iyi aksini iddia eden çarpılır :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Stand up yapsana sen, çok komik şeyler diyorsun. Ağzından çıkan lafa bak. Bir iki sahne izleyip, ön yargı yapıyor. :A
Senin gibi asık suratlıyı güldürebiliyorsam ne mutlu bana :A:A @Yakamoz-Asi
canım en az 20 sahne Izlenişimdir sen rahat ol :A
Söz dizisini unuttum. Onun daha çok izleneceğini düşünüyorum. Fragmanı daha ilgi çekici.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Pembe dizi olan Kırgın Çiçekler'den daha fazla bölüm yayınlandığına göre Arka Sokaklar, Kırgın Çiçekler'den de iyi. :)
Sen izlemediğin halde Kırgın Çiçeklere Pembe dizi diyorsun demek ki farkın Yok benden :A Arka Sokaklar, Kırgın Çiçekler'den daha iyi değil maalesef :A Ama Çukur'dan iyi Çukur sırf farklı bir şeyler yapalım havasında yaratılmış kasıntı bir iş başka da bir şey değil :F

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Senin gibi asık suratlıyı güldürebiliyorsam ne mutlu bana :A:A @Yakamoz-Asi
canım en az 20 sahne Izlenişimdir sen rahat ol :A
Söz dizisini unuttum. Onun daha çok izleneceğini düşünüyorum. Fragmanı daha ilgi çekici.
Bölümle değil, sahneyle konuşuyorsun hâlâ. :)

Bütün bölümleri izlemiş olsaydın; dizinin akıcı bir şekilde ilerdiğini, Aras Bulut'la Erkan Kolçak'ın rollerini nasıl yaşadığını, dizideki hikayenin ne kadar iyi olduğunu görmüş olurdun. Ön yargı yaptığına göre doğru düzgün izlemedin, sadece sahnelerle yetindin. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sen izlemediğin halde Kırgın Çiçeklere Pembe dizi diyorsun demek ki farkın Yok benden :A Arka Sokaklar, Kırgın Çiçekler'den daha iyi değil maalesef :A Ama Çukur'dan iyi Çukur sırf farklı bir şeyler yapalım havasında yaratılmış kasıntı bir iş başka da bir şey değil :F
Ön yargıyla konuştuğuna göre, bırak ben de ön yargıyla konuşayım. Pembe dizi gözümde. Arada denk geliyorum, tam da pembe dizi havasında. İnkâr da etme, pembe dizi hastasısın. Vurdulu kırdılı şeylere "kasıntı" olarak nitelendiriyorsun. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Bölümle değil, sahneyle konuşuyorsun hâlâ. :)

Bütün bölümleri izlemiş olsaydın; dizinin akıcı bir şekilde ilerdiğini, Aras Bulut'la Erkan Kolçak'ın rollerini nasıl yaşadığını, dizideki hikayenin ne kadar iyi olduğunu görmüş olurdun. Ön yargı yaptığına göre doğru düzgün izlemedin, sadece sahnelerle yetindin. :)
Iyi olan bir dizi sahnelerlede kendini gösterir. Ben İçerde'ye öyle başladım. Sahneleri izleye izleye ilgimi çekip sonlara doğru izledim.
Pardonda senin Kırgın Çiçekler'e yaptığın ön yargı değilmi? Ben en azından sahnelere ve sezon finaline bakmış biriyim. @denizz19

Erkan Kolçak'a lafım yok. Dizide en beğendiğim karakter kendisi. Ulan İstanbul'da da beğenirdim kendisini.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Iyi olan bir dizi sahnelerlede kendini gösterir. Ben İçerde'ye öyle başladım. Sahneleri izleye izleye ilgimi çekip sonlara doğru izledim.
Pardonda senin Kırgın Çiçekler'e yaptığın ön yargı değilmi? Ben en azından sahnelere ve sezon finaline bakmış biriyim. @denizz19

Erkan Kolçak'a lafım yok. Dizide en beğendiğim karakter kendisi. Ulan İstanbul'da da beğenirdim kendisini.
Dedim ya, ön yargı ile siz nasıl yaklaşıyorsanız, ben de yaklaşırım. Arada senin gibi denk geldim televizyonda, pembe dizi havasında ilerliyor. Sıktı, baydı. :)

Sezon finalini önceki bölümleri izlemeden izlemen yanlış. Öncesini bilmemek ön yargı doğurur. Sezon finalini izlerken bilmediğin için, sahneler aklında kaldığı için kötü gözlerle bakarsın. Bu da izlemediğin anlamına gelir izlesen bile. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Olmamış almak için çırpınıyorlar, sakın istediklerini vermeyin :A
Eurovisionda bazı ülkeler vardırya,sonuncu olsada daima katılan (kurucu ülkeler)
Bende yapımcı ve sunucuyum, onlar gibiyim :A. Çok yada az diss almak çok ta önemli değil. Ben yarışmadan dolayı değil, diss almaktan zevk aldığım için çabalıyorum :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Dedim ya, ön yargı ile siz nasıl yaklaşıyorsanız, ben de yaklaşırım. Arada senin gibi denk geldim televizyonda, pembe dizi havasında ilerliyor. Sıktı, baydı. :)

Sezon finalini önceki bölümleri izlemeden izlemen yanlış. Öncesini bilmemek ön yargı doğurur. Sezon finalini izlerken bilmediğin için, sahneler aklında kaldığı için kötü gözlerle bakarsın. Bu da izlemediğin anlamına gelir izlesen bile. :)
O dediğim sahneler sezon finalinden önceydi.Neyse, sinirlenme sakin ol :A:A tartışmayacam senle daha fazla :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Eurovisionda bazı ülkeler vardırya,sonuncu olsada daima katılan (kurucu ülkeler)
Bende yapımcı ve sunucuyum, onlar gibiyim :A. Çok yada az diss almak çok ta önemli değil. Ben yarışmadan dolayı değil, diss almaktan zevk aldığım için çabalıyorum :A
Eskiden beni yadırgıyordunuz niye dis almak hoşuna gidiyor diye, şimdi hepiniz benden beter oldunuz ha :A Önceden kendimi farklı hissediyordum bu konuda, şimdi hiçbir özelliğim kalmadı sizin yüzünüzden :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Eskiden beni yadırgıyordunuz niye dis almak hoşuna gidiyor diye, şimdi hepiniz benden beter oldunuz ha :A Önceden kendimi farklı hissediyordum bu konuda, şimdi hiçbir özelliğim kalmadı sizin yüzünüzden :A
üst üste alınca tadı bir başkaymış :F
En İyi Ben Seçerim isimli yarışmam olmasaydı hala atılan dissleri sorgulardım ama işte orda yiye yiye bağımlı oldum :F:F

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ben sana katılıyorum Arslan bey diziyi izlemekle sahneleri izlemek bir değil bence bölümü tamamiyle izlemek daha iyi anlaşılır:D
Ben de onu anlatmaya çalışıyorum @Dosi'ye ama anlamamakla direniyor. :D

Sahneleri izleyip, "dan" diye sezon finalini izlemiş olsaydım, muhtemelen ben de ön yargı içinde olurdum. Dizinin bütününü izlediğim ve hakim olduğum için bana dizi iyi geliyor. :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Ben de onu anlatmaya çalışıyorum @Dosi'ye ama anlamamakla direniyor. :D

Sahneleri izleyip, "dan" diye sezon finalini izlemiş olsaydım, muhtemelen ben de ön yargı içinde olurdum. Dizinin bütününü izlediğim ve hakim olduğum için bana dizi iyi geliyor. :)

:DAynen öyle ben 17.bölümde kalmıştım başladım izlemeye sezona yetişmeye çalışacağım sahne izlemekle tüm bölüm izlemek farklı ben hangi diziydi unuttumda öyle yaptım sahne sahne izlim dedim hiç birşey anlamadım tamamen bölümleri izledim öyle anladım