Çukur - 2. Sezon 2. Tanıtım

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kırgın Çiçekleri pistten alalım lütfen. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
"Kırgın Çiçekler" bir zahmet izlemedikleri diziyi gömmeye kalkmasın. :A
Siz gömerken iyiydi?
Ben göz attım bu diziye biraz. Hatırlarsan bir önceki aranda beni diziye başlatacaktın. Vartolu ilgimi çekip kısa videolara bakmıştım ama sezon finalindeki totalin dibiliği soğuttu beni :A Çukur izleyenler bile tepki gösterdi.

İçerde'yi sonlara doğru izlemiştim beğenerek ve Çukur maalesef çakması olmuş fazlasıyla :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Siz gömerken iyiydi?
Ben göz attım bu diziye biraz. Hatırlarsan bir önceki aranda beni diziye başlatacaktın. Vartolu ilgimi çekip kısa videolara bakmıştım ama sezon finalindeki totalin dibiliği soğuttu beni :A Çukur izleyenler bile tepki gösterdi.

İçerde'yi sonlara doğru izlemiştim beğenerek ve Çukur maalesef çakması olmuş fazlasıyla :A
Devamını izlesen, çakma olmadığını anlardın. İkisi ayrı şeyler. Senarist yenilik yapmak istemiş, o yüzden değişikliğe gidildi sezon finaliyle dizi. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Tanıtım dizinin yeni sezonunun baya hareketli geçeceğine işaret ediyor, öyle olursa bu sezonda çok izlenen işlerden olacaktır. Aras Bulut'un rolünü yaşamışçasına oynamasına bayılıyorum. :X

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Senaryo yazmayı bilmiyorlar 1 sezonluk proje ne ya :F
Senaryo yazmayı bilmiyorlar mı? :A

Bir sezonluk olarak tasarlanmış bir proje. Filmden uyarlanma zaten. Daha fazla devam etseydi sıkardı. Arka Sokaklar fanı olduğunu unutmuşum seni pardon. 10 yıl devam etsin bir proje. Bu mantığınla bakarsak Arka Sokaklar senaristi daha iyi. "Senaryo yazmayı bilmiyorlar" nedir ya. :)