The Walking Dead'ın Jesus'u Diziye Kırgın!

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,782
Puanı
710
Aaa zaten bıçaklarla falan kafalarından vurdukların da belli zombi oldukları :F Bu adamlar onların içine karışmış ama nasıl kontrol ediyorlar fısıldayanlar diyede oyüzden deniliyor sanırım adlarına :F @Harunnn60 Açıklayıcı konu açacaktı @kerem ile fingirdemeyi bırakabilirse tabi :A :A :A
Offf yaa çildiriciğim Allahım :A
Adamlar birbirleriyle fısıldıyorlardır. Zombilere yön vermesi dikkat dağitmalarıdır. Zombilerin dikkatini Rickler de dağitiyordu. Bakın oyun videosuna zombiyi öldürmüyorlar.Dikkat dağitmak için taş atıyorlar. Madem zombilere fısıldayarak yön veriyorlar. Kızın ağzını neden kapatıyor :A Yada neden "laan zombi s** git şu tarafa doğru" demiyorlar asdfsahjksaflasd:F

Niye hiç ikna olmuyor şu @Forumdash :( :(

@Çiğdem- 'in dediği doğru, internette vs. öyle bahsediliyor gruptan. Videoyu izledim. Ağzını kapamasının sebebi normal insan olması yani üzerinde zombi derisi olmaması olabilir mi. :A O zombi, insanı görse hiç kimseyi takmaz bence. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

@Çiğdem- 'in dediği doğru, internette vs. öyle bahsediliyor gruptan. Videoyu izledim. Ağzını kapamasının sebebi normal insan olması yani üzerinde zombi derisi olmaması olabilir mi. :A O zombi, insanı görse hiç kimseyi takmaz bence. :D
Ama ilk bölümde görünüşe göre ayır etmıyorlardı zombiler. Kokulara gelıyorlar diye acıklama yapmışlardi :A İkna olmamak değil mesele, ilk sezonda yapılan acıklamayla şimdi verilen heycanın aynı olması ve bir çok kimsenin bunu sorun etmemesi kafama takılıyor:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ama ilk bölümde görünüşe göre ayır etmıyorlardı zombiler. Kokulara gelıyorlar diye acıklama yapmışlardi :A İkna olmamak değil mesele, ilk sezonda yapılan acıklamayla şimdi verilen heycanın aynı olması ve bir çok kimsenin bunu sorun etmemesi kafama takılıyor:X

@Forumdash Şunu anlamıyor bu fısıldayanlar zombileri yönlendirmeleri büyük olay :F Bizimkiler artık kaçacak yer bulamıyor yanı bir bakıma akıllı zombi işte bu fısıldayanlar sayesinde :A :A :A @Harunnn60

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Dizi 9.sezonda değil mi ya(b) Ne 5 yılı?
Yola cıktıgım adamlar bırakmiş, sonradan yolda bulduklarım olmuş demek:A 9 senenin son 4 sezonu zor dyaanıyordum. Sanırım miladim doldu. Artık emekliye ayrılacağim:A

Tamam görsel olarak insanı heycanlandırabilir ama senaryo tekrara dönmuş.
Şimdi video atayım size de bundan ne farkı var diye yine sorayım:A @Çiğdem- @MasacRE- @Harunnn60

Whisperer tamamen farklı bir olay, bizimkilerin yaptığıyla alakası yok :D Bizimkiler kanını sürüp zombilerin kendilerine saldırmasını engelliyordu sadece. Fısıldayanlar grubu tamamen onların görünümüne bürünüp zombi gruplarının içinde dolaşıyorlar. O yüzden insanlar da ayırt edemiyor onları. Jesus da o şekilde gitti gümbürtüye zaten :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Whisperer tamamen farklı bir olay, bizimkilerin yaptığıyla alakası yok :D Bizimkiler kanını sürüp zombilerin kendilerine saldırmasını engelliyordu sadece. Fısıldayanlar grubu tamamen onların görünümüne bürünüp zombi gruplarının içinde dolaşıyorlar. O yüzden insanlar da ayırt edemiyor onları. Jesus da o şekilde gitti gümbürtüye zaten :A
Ne güzel anlatıyorsun sen öyle :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Al işte sen de bahsetmıyorsun "yönlendirmekten"
Ben diyorum ki "amaç:CANLI KOKUSUNU ZOMBİLERİN ALGILAMAMASI" iki yöntemle zombiler fark edemıyor. Kana bulanan Rick de sürülerin için de dolaşabiliyordu. Farklı bişey yok.

Bu arada izlemem diyip izledin mi yine :A

Ne güzel anlatıyorsun sen öyle :A

Sen de hala konu accan:F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Al işte sen de bahsetmıyorsun "yönlendirmekten"
Ben diyorum ki "amaç:CANLI KOKUSUNU ZOMBİLERİN ALGILAMAMASI" iki yöntemle zombiler fark edemıyor. Kana bulanan Rick de sürülerin için de dolaşabiliyordu. Farklı bişey yok.

Bu arada izlemem diyip izledin mi yine :A

Sen de hala konu accan:F
Zombileri nasıl yönlendirdikleri daha belli değil. Farklı bir şey var işte Rick'lerin kullandığı yöntem sadece zombiler tarafından fark edilmemek içindi. Bu adamlar hem zombilerden hem de insanlardan saklanıyor bu yöntemle. Dizinin geldiği noktada insanlar daha büyük tehlike zombilerden :)

Aman o kadar izlemişiz biraz daha izlemekten zarar gelmez ne zararı olacak sanki sen de izle işte inat etme :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Zombileri nasıl yönlendirdikleri daha belli değil. Farklı bir şey var işte Rick'lerin kullandığı yöntem sadece zombiler tarafından fark edilmemek içindi. Bu adamlar hem zombilerden hem de insanlardan saklanıyor bu yöntemle. Dizinin geldiği noktada insanlar daha büyük tehlike zombilerden :)

Aman o kadar izlemişiz biraz daha izlemekten zarar gelmez ne zararı olacak sanki sen de izle işte inat etme :A
Rick ölümüne kadar izlicem. Sonrasında izlemesem de olur. Son sezon bakarım bi de:X Yetiştin mi bari sen güncele?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Rick ölümüne kadar izlicem. Sonrasında izlemesem de olur. Son sezon bakarım bi de:X Yetiştin mi bari sen güncele?

@MasacRE- Mini sezon finalini bizle izleyeli hafta oluyor ayoll :A :A :A @dreamy @Harunnn60

Dizi Rickten sonra başlıyor şu koca kafalı gıcık avatarı koymuşsun laftanda anlamıyorsun :A :A :A
Neyse oraya kadar izleyince devamını da getirir bence, forumdash bizi bırakmaz inanıyorum ben :A

Evet günceldeyim :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@MasacRE- Mini sezon finalini bizle izleyeli hafta oluyor ayoll :A :A :A @dreamy @Harunnn60

Dizi Rickten sonra başlıyor şu koca kafalı gıcık avatarı koymuşsun laftanda anlamıyorsun :A :A :A
@MasacRE- nin bu kadar erkenden yolda bırakacağini düşünmemiştim:T: Bi gafletle çıkmıştım yola. Neyse final sezonda buluşuruz.

Koca kafalı avatarımdaki oğlanın dizisini yarın izlmeye başlıyoruz tmm mı:X Bu gece Flash cross bölümleri izlicem:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@MasacRE- nin bu kadar erkenden yolda bırakacağini düşünmemiştim:T: Bi gafletle çıkmıştım yola. Neyse final sezonda buluşuruz.

Koca kafalı avatarımdaki oğlanın dizisini yarın izlmeye başlıyoruz tmm mı:X Bu gece Flash cross bölümleri izlicem:Z
Neyse oraya kadar izleyince devamını da getirir bence, forumdash bizi bırakmaz inanıyorum ben :A

Evet günceldeyim :D
Hele bir yoğurtu bitirelimde 7.bölümdeyiz üfleyerek izlediğimizden daha bitmedi :A :A :A @Harunnn60 @xemrexxx

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Biz çoğunluğa göre hareket ediyoruz :A Sadece ikimiz ayrılınca olmadı, geri dönmek zorunda kaldım, dostlarımı yalnız bırakamadım ;) (duygu sömürüsü mod on :A ) @Çiğdem-