xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,740
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen beni kariştirdiğinda Hande vardı:A Gözünü alıyor dimi avatarım :A @serhatt değişme sakın :A:A

Yok be değişirmiyim hiç :A
Aaa yok junior xemrexxx mesajımda bu koca kafa vardı :F @serhatt a öyle diyorum ben cevapta onun cevabı gibiydi avatarda aynı olunca o lafa girdi sandım sonra anlamadım dediğini diyince jeton düştü :F :F :F

Zibidi 1 di iki oldu bari farklı bir şey koyun bir arada @Aserat @xBUGRAx ın kılığında dolaşıyordu :A :A :A @xemrexxx

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Beğenmeyen kadar beğenen kitle de var. Ben Çağatay için izlemiyorum ki. Zaten Netflix üyesiyim birçok dizisini izledim bu da ilk türk dizisi olduğu için izledim. :D Parlakçı falan da değilim :A

Dizinin eksiklikleri var zaten bunu belirttim. Ama belirtildiği gibi vasat bir iş değil. Bu kadar gömülmesini anlamıyorum.
Aaa bilmem ben ayoll ilk yorumunda Çağatay için izliyorum demiştin @Forumdash şahit :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bi kereye mahsus at sende :A
Baktım bichzzzlere bu bize ecünneler der laf sokar. En iyisini buldum :A
cak-banaaaa-diye-bagiran-erkek_1563685.gif

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,066
Puanı
1,060

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1x9’u da az önce bitirdim. Geriye bir bölüm tek kaldı onu da yarın izlerim artık.

Diziyle ilgili görüşlerim hala aynı. Bence ön yargıyla yaklaşmadan, izlenilmesi gerekiyor. Sırf sosyal medyadaki bir video yüzünden diziye edilmedik laf kalmadı. Ben hala bu işin desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Hem tür olarak hem de netflix anlamında Türkiye’de ilk kez böyle bir işe kalkışılıyor. Kimse GoT kalitesinde bir şey beklemiyordu bence ama tam bir Netflix dizisi olmuş.

Eksikler yerine oturdu gerçekten. Karakterlere de alıştım. Temposu bol bir bölümdü.

Leyla’nın Hakan’a inanmamasına sinir oldum. Zeynep güzel konuştu Leyla’ya. Kemal’in ölmesi kötü oldu. Yurdaer Okur’u çok sevdiğimden sanırım ölümüne üzüldüm.

Ölümsüz’ün Faysal olduğu anlaşıldı, ki ben daha önce de demiştim. Mazhar geberdi sonunda :Z

Ölümsüz, Muhafız’ın kanını içerse diğer ölümsüzler geri dönüyormuş :eek: Ama anlamadığım kısım şu madem Ölümsüz, Muhafız’ın kanını içince diğer ölümsüzler geri dönüyordu neden Hakan’ın babası yani önceki Muhafız öldürüldüğünde kanı içilmedi de 20 yıl yeni bir Muhafız’ın gelmesi beklendi. Orayı anlamlandıramadım.

Faysal iyice psikopat çıktı. Okan Yalabık döktürüyor. Leyla’yı da vurdu. Hakan Leyla’yı kurtarmak için Faysal’ın dediğini yapacak gibi.

Mazhar ve Faysal’ın flashback sahneleri iyiydi. Keşke böyle flashbackler daha da olsaydı dizide.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,740
Puanı
1,061
Aynen. :A Millet gidip 13RW, Dark, LCdP izliyor. Bunu niye izlesin? :A

Haha aynen işim bittiği an matlaştırırım onu parlaklığı falan kalmaz. :A

Beren'im ayrı zaten ama Çağatay'ın da hakkını yedirmem. :bhr:

Çağatay en çok @Forumdash gardaşıma yakışmış. :bhr:

Benim profil EfDa, ayrı tatlı :bhr:

Baktım bichzzzlere bu bize ecünneler der laf sokar. En iyisini buldum :A
cak-banaaaa-diye-bagiran-erkek_1563685.gif

1x9’u da az önce bitirdim. Geriye bir bölüm tek kaldı onu da yarın izlerim artık.

Diziyle ilgili görüşlerim hala aynı. Bence ön yargıyla yaklaşmadan, izlenilmesi gerekiyor. Sırf sosyal medyadaki bir video yüzünden diziye edilmedik laf kalmadı. Ben hala bu işin desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Hem tür olarak hem de netflix anlamında Türkiye’de ilk kez böyle bir işe kalkışılıyor. Kimse GoT kalitesinde bir şey beklemiyordu bence ama tam bir Netflix dizisi olmuş.

Eksikler yerine oturdu gerçekten. Karakterlere de alıştım. Temposu bol bir bölümdü.

Leyla’nın Hakan’a inanmamasına sinir oldum. Zeynep güzel konuştu Leyla’ya. Kemal’in ölmesi kötü oldu. Yurdaer Okur’u çok sevdiğimden sanırım ölümüne üzüldüm.

Ölümsüz’ün Faysal olduğu anlaşıldı, ki ben daha önce de demiştim. Mazhar geberdi sonunda :Z

Ölümsüz, Muhafız’ın kanını içerse diğer ölümsüzler geri dönüyormuş :eek: Ama anlamadığım kısım şu madem Ölümsüz, Muhafız’ın kanını içince diğer ölümsüzler geri dönüyordu neden Hakan’ın babası yani önceki Muhafız öldürüldüğünde kanı içilmedi de 20 yıl yeni bir Muhafız’ın gelmesi beklendi. Orayı anlamlandıramadım.

Faysal iyice psikopat çıktı. Okan Yalabık döktürüyor. Leyla’yı da vurdu. Hakan Leyla’yı kurtarmak için Faysal’ın dediğini yapacak gibi.

Mazhar ve Faysal’ın flashback sahneleri iyiydi. Keşke böyle flashbackler daha da olsaydı dizide.

maskeler düştü yine:A

Due758oWoAI4ZpQ.jpg