Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Evet hatta sezon finalinde görünmüş bile. Daha 4. bölümdeyim ama şimdiden heyecanlandım resimleri görünce. Alem kadın görsün. :Z

DuZAKOyWwAAtpmr.jpg

Çift olarak da iyi görünüyorlar her ne kadar hala İlker Kaleli'yi gözlerim arasa da. :A

DuZAKQLW0AAnoiW.jpg
Off okan nolmus? Bir davul adete:eek: Daredevili türkler çekse Fisk olacakmiş:A @Harunnn60

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Evet hatta sezon finalinde görünmüş bile. Daha 4. bölümdeyim ama şimdiden heyecanlandım resimleri görünce. Alem kadın görsün. :Z

DuZAKOyWwAAtpmr.jpg

Çift olarak da iyi görünüyorlar her ne kadar hala İlker Kaleli'yi gözlerim arasa da. :A

DuZAKQLW0AAnoiW.jpg
Ayy resmen spoi verdin şuan :A Burçin’in görüneceğini biliyordum ama sahne sürpriz olsun isterdim. :T: Arkası dönük de Saygın Soysal işte allahın cezası seni :A

Yorumlarını yap bari ilk 4 bölüm üzerinden :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Ayy resmen spoi verdin şuan :A Burçin’in görüneceğini biliyordum ama sahne sürpriz olsun isterdim. :T:

Yorumlarını yap bari ilk 4 bölüm üzerinden :A
Ufacık resimden bir şey olmaz. Zaten o sahneye nasıl bağlandığını bilmediğin sürece önemli değil. :D

Yorumu tamamen bitirince yapacağım. Millet dizi görmemiş gibi bir günde 10 bölümü bitirmiş de ben o kadarını yapamam maalesef. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ufacık resimden bir şey olmaz. Zaten o sahneye nasıl bağlandığını bilmediğin sürece önemli değil. :D

Yorumu tamamen bitirince yapacağım. Millet dizi görmemiş gibi bir günde 10 bölümü bitirmiş de ben o kadarını yapamam maalesef. :A
E 30 dakikalık bölüm yapınca tabi hemen biter :A O konuda görmemişlik olması normal düşünsene 30-35 dakika süren bir Türk dizisi var :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
E 30 dakikalık bölüm yapınca tabi hemen biter :A O konuda görmemişlik olması normal düşünsene 30-35 dakika süren bir Türk dizisi var :A
Normalde altta 2:30 görmeye alışınca bana da garip geldi. Ama çoğu kişinin sırf daha iyi çamur atabilmek için bu kadar hızlı bitirdiği belli. :A

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
1.bölümü yarın izlicem, çok iyi bir dizi olduğundan eminim :D Çağatay reyiz varsa bizde varız her türlü :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
1.bölümü yarın izlicem, çok iyi bir dizi olduğundan eminim :D Çağatay reyiz varsa bizde varız her türlü :D
Bro Çaça'ya mı reyiz diyon ya :D Şaka bi yana beklentin yüksek olmasın hacı Türkiye'de bi ilk olması açısından önemli tabii ama konu güzel işleyiş ehh işte geldi bana.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aşırı önyargılıydım ve izlemeyi düşünmüyordum ama etrafımda herkes bunu konuştuğu için meraktan ilk bölümüne şans vereceğim. Konusu vs. hiç benlik değil. :T:

Bana hitap etmediğinin kanıtı işte :A
Bende bakmayacaktım ama tarzım olmasada birlikte izleyelim diye izliyorum tabi yabancılarda :A Türk ecünnüleri çekemem :F

@MasacRE- @Harunnn60 @xemrexxx @serhatt @Yiğitt @Forumdash İzleriz işte her bölüm gıcık etmek güzel olacak bunları :Z:Z:Z @ozgur2113 de etiket ederek tabi :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
çiğdem diyor ki çağatay da toto göstermeli guzman gibi beğenirsem izlerim :A @Forumdash @serhatt

4.bölüm sonuna baksın o zaman :A

@Çiğdem- sana diyor :A ama bu vakitte bakma gece gece fenalaşıp acillere düşersin falan:A

Çok bir şey görünmüyor Çiğdem’i kesmez bence ama sosyal medyada çağatayın poposu yazılı tweetler gördüm :A O kadarı bile yetiyor demek ki :A @Çiğdem-
Hhaha Aaa şuna kanma bee Guzmanın poposuna bakıp beğenmedim tabikdie tövbe tövbe :F :F :F @Harunnn60 İle biz kişiliğine vurulduk :bhr::bhr::bhr: @kerem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Almanyanın yarısı türkken, onlardan alman olarak bahsetmen iyi oldu benim savım açısından:A:A Türk dizisi izlemıyorlar onlar dersen hiç inanmam Çukur'u trendlere sokuyorlar :F Ki Çağatay'ı da izlerler. Ve netflix sonucları Alman halkı olarak görunecek ama :A

İşte olur da Çağatay kanal D'ye dizi yaparsa? :A @Yiğitt güzel yoldasın:A
Almanya'nın çeyreğinin çeyreği türk, onlarda Netflix'e para verip izleyecek değiller herhalde. Netflix'te o kadar iyi dizi varken kim napsn bu dandik diziyi? :F Hayal kırıklığına uğratacak seni bence. :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710