Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Fazla sert bakmamak lazım, ilk dizi sonuçta. Hatalarıyla, emekleriyle bir şey yapmaya çalışmışlar. Bizimkiler zaten eleştirmeyi sever, bir kere de 'güzel olmuş, helal olsun' demeyiz. O iş ne kadar mükemmel olursa olsun muhakkak bir şey aranır altında. Ben izlemedim ama işin arkasındayım. :D
Aaa bırak şu zibidiyi ayoll Berenin dizisine helal olsun deriz :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aynen. :A Millet gidip 13RW, Dark, LCdP izliyor. Bunu niye izlesin? :A
Almanyanın yarısı türkken, onlardan alman olarak bahsetmen iyi oldu benim savım açısından:A:A Türk dizisi izlemıyorlar onlar dersen hiç inanmam Çukur'u trendlere sokuyorlar :F Ki Çağatay'ı da izlerler. Ve netflix sonucları Alman halkı olarak görunecek ama :A
Kanalına o mu katkı sağladı Beren mi ayoll :A :A :A @xBUGRAx @Forumdash Gibi ticari bak parlaklara değil :A :A :A
İşte olur da Çağatay kanal D'ye dizi yaparsa? :A @Yiğitt güzel yoldasın:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Almanyanın yarısı türkken, onlardan alman olarak bahsetmen iyi oldu benim savım açısından:A:A Türk dizisi izlemıyorlar onlar dersen hiç inanmam Çukur'u trendlere sokuyorlar :F Ki Çağatay'ı da izlerler. Ve netflix sonucları Alman halkı olarak görunecek ama :A

İşte olur da Çağatay kanal D'ye dizi yaparsa? :A @Yiğitt güzel yoldasın:A
Şu avatarını değiştir @serhatt ile seni karıştırıyorum başım döndü :A :A :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aaa bu diziyle büyük rezil olacakları belliydi biraz tepkilere baktımda @ozgur2113 dışında beğenen bir Allahın kulu yok oda parlakçı akımına katılmasıyla beğenmiş yanı Çağatayın görüntüsüne bakarak beğeniyor konuyla alakası yok :A :A :A

Daha bu iyi günleri bir izlemeye başlıyayım ozaman daha iyi gömerim :A Kanal zaten böyle olucağını bildiği için Beren ile karizmayı düzeltmeye çalışacaklar :A @sokak sanati @serhatt @MasacRE- @dreamy @Yiğitt @Forumdash @kerem
Beğenmeyen kadar beğenen kitle de var. Ben Çağatay için izlemiyorum ki. Zaten Netflix üyesiyim birçok dizisini izledim bu da ilk türk dizisi olduğu için izledim. :D Parlakçı falan da değilim :A

Dizinin eksiklikleri var zaten bunu belirttim. Ama belirtildiği gibi vasat bir iş değil. Bu kadar gömülmesini anlamıyorum.