Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İlk 4 bölüm.

Bilim kurgu ve fantastik taraf o kadar az ki,(1-2 sahne ve olay) diziyi aksiyon türünden başka hangi türe sokabilirsin bilmiyorum. Aksiyon da az...

Klasik Türk dizilerinden bir tık iyi ama 7 puanı asla göremez. Zaten birazdan gidip IMDb puanına 1 vereceğim, maksat ortalamayı düşürmek.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
@Harunnn60 kıskan. :A

LlaJba.gif

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,089
Puanı
1,061
Niye 1 puan verip dizimizi düşürüyorsun. :A Şuan 8.6'da :A 8.0 puan civarında olursa mükemmel bir iş çıkarmış olurlar. :A
İlk 3 bölümü izledim gayet tirt bir dizi @bazinga ya katılmaktan utanıyorum.ss gerçi 30 yıldır fandazdik dizi yapan CW nin dizileri de tirt oluyor genelde :A @Çiğdem- @Forumdash

kötü adam net Faysal yani geçmişteki muhafızı hakanla ayni olmasi sacma olmuş .oyunculuklar beklediğimden iyi olsa da senaryo ve yönetmenlik çok kötü

İlk 3 bölüm : 6.5/10

Bu arada ilk hedefiniz budur @Çiğdem- @Yiğitt @serhatt @xBUGRAx @denizz19 @MasacRE- arayın bulunp:A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,485
Puanı
1,060
İlk 3 bölümü izledim gayet tirt bir dizi @bazinga ya katılmaktan utanıyorum.ss gerçi 30 yıldır fandazdik dizi yapan CW nin dizileri de tirt oluyor genelde :A @Çiğdem- @Forumdash

kötü adam net Faysal yani geçmişteki muhafızı hakanla ayni olmasi sacma olmuş .oyunculuklar beklediğimden iyi olsa da senaryo ve yönetmenlik çok kötü

İlk 3 bölüm : 6.5/10

Bu arada ilk hedefiniz budur @Çiğdem- @Yiğitt @serhatt @xBUGRAx @denizz19 @MasacRE- arayın bulunp:A
kim ki adam :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1x7 ve 1x8’i de izledim. Özellikle 7.bölüm iyiydi. Dizi tam anlamıyla oturdu. Hala yabancı dizilerle karşılaştırılıyor ama ben işi Türk dizileriyle kıyaslıyorum ve başarılı buluyorum. Türk dizi standartlarının üstünde, Netflix’in diğer dizilerinin standardına yakın bir iş olarak görüyorum.

1x7
Ceylan’a bayıldım :F Keşke ilk bölümden beri olsaymış dizide kız baya güldürdü ve yetenekli bence :F Müze soygunu/aksiyon sahneleri güzeldi.

Hakan ve Zeynep’in müzeyi kontrol etmek için gittikleri sahnelerde La Casa de Papel’deki Tokyo ve Rio’nun darphaneye daha önceden gittikleri kısımlar aklıma geldi. :A

Kemal’in kendini feda etmesini beklemiyordum. Güzel sahne olmuştu. Son sahneyle dananın kuyruğu koptu Zeynep yapıştı Hakan’a :A

1x8
Son dakikaları oldukça heyecanlı bir bölümdü. En başından beri düşündüğüm şey oldu. Ölümsüz Mazhar değil. Ölümsüz kesinlikle Faysal. Daha ilk bölümde Hakan Faysal gibi olmak isteyince bu hikayenin kötü adamının Faysal olduğunu düşündüm. Senaryo ekibi Mazhar’ı sert bir karakter yaparak bazen acaba mı dedirtiyordu yer yer.

Kemal kurtuldu. O kısım aceleye gelmiş gibiydi ama neyse. Burçin Terzioğlu’nun ekranda videosu göründü. Bence son iki bölümde ortaya çıkacaktır. Çünkü Netflix 2.sezon kadrosuna sadece Boran Kuzum ve Engin Öztürk’ün katıldığını duyurdu. Demek ki Burçin Terzioğlu ve Saygın Soysal ilk sezonun sonlarında görünecek.

Hakan’la Mazhar’ın son sahnesi baya iyiydi. Mazhar öldü mü acaba.

Burakdemirel96

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
12
Puanı
10
Piyasada bu kadar sacma dizi varken kesinlikle vasat denilemez, fakat cok iyi is de demek zor. Sahsiyet ile kiyaslanamaz, Fi ile kapisir. Umarim tv dizi süreleri artik azalir, yoksa 5 yil sonra hic bir yildiz oyuncuyu göremessiniz tv dizilerinde. Cok sacma ya harbiden, 1 haftada 150 dakika dizi cekmek var, 2-3 haftada 45 dakikalik internet dizisi cekmek. Televizyonda olan bir cok dizi boyle olsa cok daha efsane olurdu. Cukur ve Carpisma internet dizisi olarak yayinlansa neler olurdu neler

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,673
Puanı
1,061
Baya tırt dizi olmuş. Diyalogları 9 yaşındaki bir çocuğa yazdırdılar herhalde. :A

İlk bölümün sonunda merak ettirdiler ve ikiyi de izledim ama benden bu kadar. :)

Güzel yanı İstanbul iyi tanıtılmış daha ilk bölümden. İlk bölümü merak edip izleyen yabancılar için iyi reklam. :)
O kadar da değil 30 dakikalık bir dizi izleyseydin keşke. :D

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,673
Puanı
1,061
Diziyi bitirince genel yorum yapacağım zaten 30 dakika 10 bölümlük dizi 1-2 güne biter. :D
Diziyi bitirdim zaten 30 dakikadan 10 bölüm hemen bitti 1 sezon. :D

Hep dizi süreleri uzun, hep aynı konulu diziler diye şikayet ederken farklı konu kısa süreli bir dizi çıktı bence yermek yerine desteklemek lazım ki devamı gelsin. Diyaloglar daha iyi olabilirdi evet bazı yerlerde Türkçe dublaj gibi olmuş hatta ama genel hatlarıyla güzeldi efsane, süper bir dizi değil tabi ama kötü de değildi bana göre. İzlenebilecek düzeyde en azından.

Tüm sezona 7.5/10

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Diziyi bitirdim zaten 30 dakikadan 10 bölüm hemen bitti 1 sezon. :D

Hep dizi süreleri uzun, hep aynı konulu diziler diye şikayet ederken farklı konu kısa süreli bir dizi çıktı bence yermek yerine desteklemek lazım ki devamı gelsin. Diyaloglar daha iyi olabilirdi evet bazı yerlerde Türkçe dublaj gibi olmuş hatta ama genel hatlarıyla güzeldi efsane, süper bir dizi değil tabi ama kötü de değildi bana göre. İzlenebilecek düzeyde en azından.

Tüm sezona 7.5/10
Valla sırf Türk dizisi diye övmenin anlamı yok yabancılar da aynısını yapınca yerin dibine batırıyorum, adilim bence. :A

Kısa süreleri destekliyoruz tabii ki bu dizinin de iyi çıkmasını isterdim ama çıkmamış maalesef. BluTV'nin dizileri bu konuda çok daha iyiler mesela. Masum harikaydı. 7Yüz iyiydi. Bartu Ben'in ilk bölümünü sevdim onun devamını izlemek ve Bozkır'ı izlemek için üyelik alacağım bu ay. PuhuTV'nin de dizileri iyiydi. Bu dizi hepsi içinde en zayıfı gibi gözüküyor. Bunu beğenirsek giderler bunun gibi diziler çekmeye devam ederler. :)

Burakdemirel96

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
12
Puanı
10
Oyunculuklara gelirsek, Okan Yalabik ve Mehmet Kurtulus zaten bildiyimiz gibi. Cagatayi oyunculuk olarak en beyendiyim dizisi oldu, fakat karakter oyuncusu olamiyor adam malesef. Hep ayni adami izliyorum gibi, Hazar da ayni sekilde. Cok daha iyi kadrosu ola bilirdi.

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,673
Puanı
1,061
Valla sırf Türk dizisi diye övmenin anlamı yok yabancılar da aynısını yapınca yerin dibine batırıyorum, adilim bence. :A

Kısa süreleri destekliyoruz tabii ki bu dizinin de iyi çıkmasını isterdim ama çıkmamış maalesef. BluTV'nin dizileri bu konuda çok daha iyiler mesela. Masum harikaydı. 7Yüz iyiydi. Bartu Ben'in ilk bölümünü sevdim onun devamını izlemek ve Bozkır'ı izlemek için üyelik alacağım bu ay. PuhuTV'nin de dizileri iyiydi. Bu dizi hepsi içinde en zayıfı gibi gözüküyor. Bunu beğenirsek giderler bunun gibi diziler çekmeye devam ederler. :)
Çünkü konu olarak standart şeyler bi Masum gerilim tarzı vardı biraz sanki ama diğerleri tipik Türk dizileri. Fantastik temasıyla bir işe girişmek önemliydi burada. :)

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
İlk 4 bölüm.

Bilim kurgu ve fantastik taraf o kadar az ki,(1-2 sahne ve olay) diziyi aksiyon türünden başka hangi türe sokabilirsin bilmiyorum. Aksiyon da az...

Klasik Türk dizilerinden bir tık iyi ama 7 puanı asla göremez. Zaten birazdan gidip IMDb puanına 1 vereceğim, maksat ortalamayı düşürmek.
Sen git klasik 3 saatlik diziler izle. He ayrıca 4 bin yorum alıp 8 küsür puanda dolanıyor senin puanın ile ortalama düşseydiii

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Çünkü konu olarak standart şeyler bi Masum gerilim tarzı vardı biraz sanki ama diğerleri tipik Türk dizileri. Fantastik temasıyla bir işe girişmek önemliydi burada. :)
7Yüz gibi bir Türk dizisi hiç izlemedim. :)

Bartu Ben gibi komedi de hatırlamıyorum. Zaten televizyonda yayınlansa 0.43 reyting aldığı için ilk bölümden yayından kalkardı. :)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
Sen git klasik 3 saatlik diziler izle. He ayrıca 4 bin yorum alıp 8 küsür puanda dolanıyor senin puanın ile ortalama düşseydiii
3 saatlik herhangi bir diziyi en son 1.5 yıl önce izlemiştim, önceki mesajlarımda da bunu belirttim zaten. Benim puanımla ortalamanın düşmeyeceği konusunda ciddi olamazsın, inanamıyorum şu an.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
3 saatlik herhangi bir diziyi en son 1.5 yıl önce izlemiştim, önceki mesajlarımda da bunu belirttim zaten. Benim puanımla ortalamanın düşmeyeceği konusunda ciddi olamazsın, inanamıyorum şu an.
İnanmaman beni derinden üzdü emin ol :D dizi zaten bilim kurgu dizisi değil. Ben bunun kitabını okudum. Imdb hariç diziye bilim kurgu diyen yok ki sende bilim kurgu yok diye diziyi kötülüyorsun. Kötü düşünülmüş bir şaka gibi