TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" mrt-06 / 72.Bölüm (7.SEZON)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,986
Puanı
1,060
Valla o biraz sana bağlı tabi. Kafanda o durum yoksa zaten gereksiz yere para vermeye de gerek yok. Ales sınavı da zor, pek kolay olduğu söylenemez. Geçen sonbahar dönemindekine hiç çalışmadan girdim çok da yüksek alamadım. Çalışmak gerektiğinin farkına vardım bu sonbahardakine çalışıp gireceğim. :A
Hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
Dosi ağzının payını vermiş, ben daha da bir şey demiyorum :A

İşte onu tek başına yapamıyor yanlış düşünce :D

Konu dışına çıkmazsak iyi olur arkadaşlar. :blush:

ahahahhahaha :F:F:F üff yine yaptın yapacağını :F okudum okudum heyecanla ve son cümlede noktayı koymuşsun :A

Görmemiştim beklediğimden farklıymışsın diyecektim ama sonra beklediğim ne ki diye sordum kendime 404 not found verince yoruma değer bir şey olmadığını fark ettim. :A

na ok gülmüştüm zamanında..:F

Tabi ki ciddiyete dökmüyorum :X Konunun sayfa sayısı olsun maksat:A

@serhatt da başka açıdan çekilmiş fotosu var mı diye soruyor :F :F :F

belki parlaktır diye :A

Ülkedeki askerlik sisteminde büyük saçmalıklar görüyorum. Ve bana katkı sunacağını düşünmüyorum. Bu yüzden hem işimde tecrübe kazanmak hem de o sırada para kazanmak orada 5.5 ayımı harcamaktan daha mantıklı geliyor. :D

Evet güzel bir noktaya parmak bastın. :A Ama yok yaa ben evde kalmam sanmıyorum. :A

Ne okuyacaksın bizde yokmuş nasıl oluyor tam olarak. :A
madem totalcanin konusundayiz onunla en eski resmimi paylaşayim teeee küçükken sıkmışım bunun ümüğünü :A @vadikızı @cookies @kerem @Aserat @denizz19 @ozmoturk @Yiğitt
DP0QHiqX0AA7JAa.jpeg

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
İtiraf 1: Ego ama boş bir ego maalesef :A
2: Kim yazdıysa evlenelim
3: Yorum yok
4: Daha iyisini sen aç o zaman bebeğim :D
5: Katılıyorum :A
6-7-8: Ne diyonuz yavrum siz
9: Olabilir :A
10: Boş yapmış kim yazdıysa, ya haddini bil ya ismini ver :D
Off sıkıldım. Atacan ile ilgili itiraf yapan arkadaş nedir problemin? Sevilmemek mi ? İlgi görmemek mi ? İlgi görmek istiyorsan çok fazla ilgi göstermeye meraklı insanlar var forumda yanaş onlara kalabalık yapma hadi

15: Bir kısım insanlar için katılmamak elde değil :A

18: Eşcinsel lobisi sana sulanacak kadar düşmedi :A

Rüya güldürdü :F

Denizde bence reel de olduğu gibi davransın eminim birçok insanın hakkında ki fikri değişecektir, buraya girince ne oluyor da her zaman bu kadar itiraf geliyor anlayamadım

Ahmed bensiz tabiki de sessiz olacak :A Kaos yaratanlar sonra o kaosu sona erdirip hiçbir şey olmamış gibi devam ediyorlar. Hayır yaratıyorsun bari bitirme, bitireceksin madem ne diye yaratıyorsun. Thequeer ler Ahmed ler ne desin artık :F

Son itiraf ne diyor çevirin arkadaşlar :A

Ropörtaj o kadar samimi olmuş ki, şüphesiz benden sonra en keyiflisi :A
Çok keyif aldım okurken canlarım tekrar emeğinize sağlık :love1: @mrt-06 @Ahmed