TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" mrt-06 / 72.Bölüm (7.SEZON)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Güzel aga kimse kimsenin hayal ettiği gibi çıkmaz ama düşündüğümün çok uzağı değil yakın :D cevaplar ve resimler güzel olmuş elinize sağlık
Teşekkürler aga. :D

Bir hafta da sen katıl yıllar önce görmüştüm ama hayal meyal aklımda kaldın. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sen gülüp eğlenirsin ama benimkiler bir tuhaf ya pek insana benzemiyorum ilginç bir varlıkmışım lisedeyken. :A

Kesinlikle. Birde @Forumdash 27'ye erken diyor 33'de evlen dedi. :eek: Oldu dede olunuyor 33'de. :F

Olsun canım Ferhat Göçer de doktordu bak nasıl ünlü bir şarkıcı oldu. :A
Bilemiyorum görmediğim için bir şey diyemem. Ama öyle diyorsan öyledir. :A

26 en geç 27'de evlenmeyi düşünüyorum. Zaten 25 yaşındayım artık mesleğimiz de var zamanı geldi diyebiliriz. :A Tabi askerlik derdi var ona napacağım hiç bilimiyorum. :A

Ben hiç almiyim canım şarkıcı falan uzak olsun. :A Sesim kendi kulağımda duyduğumda güzel diye düşünüyorum ama başka yerde duyunca hiç o tatta olmuyor. :A
Daha saf birini bulup diyelim birde @MEnes'in gözü açık. :A
Doğru tespite ne denilebilir ki. :A
@MasacRE- ve @MEnes sözde sıvacı :A
Niye şimdi bunu yazdım bilmiyorum, laf atmak geldi içimden :F:F

Ama ben gerçeği yazdım canım :A
Vaaaaaayyy beee üstat mertebesinde bu işi muazzam sanat derecesinde icra eden biz gerçek sıvacılara böyle bir laf deme cesaretinde bulunabilme cürretine sahip olabilecek biri varsa o da ancak sen olabilirdin ZEY. :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,030
Puanı
1,060

26 en geç 27'de evlenmeyi düşünüyorum. Zaten 25 yaşındayım artık mesleğimiz de var zamanı geldi diyebiliriz. :A Tabi askerlik derdi var ona napacağım hiç bilimiyorum. :A

Ben hiç almiyim canım şarkıcı falan uzak olsun. :A Sesim kendi kulağımda duyduğumda güzel diye düşünüyorum ama başka yerde duyunca hiç o tatta olmuyor. :A

Vaaaaaayyy beee üstat mertebesinde bu işi muazzam sanat derecesinde icra eden biz gerçek sıvacılara böyle bir laf deme cesaretinde bulunabilme cürretine sahip olabilecek biri varsa o da ancak sen olabilirdin ZEY. :A :A
ahahahhahaha :F:F:F üff yine yaptın yapacağını :F okudum okudum heyecanla ve son cümlede noktayı koymuşsun :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Görmemiştim beklediğimden farklıymışsın diyecektim ama sonra beklediğim ne ki diye sordum kendime 404 not found verince yoruma değer bir şey olmadığını fark ettim. :A
Burda da gerçek bir sıva sanatı icra edilmiş baksana @Dosi. :A :A
Haha fenasın :A @MasacRE- den hiç görmedim böyle hareketler. Lafım daha çok onaydı aslında ama senide azıcık yem ettik :A
@MasacRE- yoldaşım da yabancı değil ona da laf atman işime gelmezdi doğrusu. :A Onun adına da sanatımı icra etmiş say. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
AaA ben sadece harun- çiğdem- destere aşk ucgenine mi laf atıyorum kenarın dilberi paçoz itiraf 13 sahibi.ss

Neyse @Çiğdem- görüyor musun abim ve annem demiş ablam dememiş bence mirasından reddet atacani :A

@serhatt harunun icinfe gençlik ateşi varmış bence sen söndürürsün :A

SON FOTOSUNDAN bu yana geliştirmiş kendini Atacan bence @Yiğitt kaçırmamalı :A

bu ablan seni parlağa benzetiyor ayak üstü ifa edebilir seni dikkatli ol:A kudurun iyice :F

Hayır yani reeldekiler için sormuştu o yüzden ailemi saydım. :A

Teşekkürler. :D Haluk'a benzetmiştin sen beni nerem beziyor. :F
Yer cücesini bizden başka savunan yok hala bize algı etmeye gelmiş tövbe tövbe
:A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ne gömdün be zamanında en hit parçalarımı sundum size :A
Hahah Aaa yok ayoll ne gömmesi sadece aynı tarzlarınızı uygularsanız oluşucak sıkıntılardan bahsettim :A :A :A

Gülşen Bangır Bangır en iyi performansındı azıcık güldük diye silmiştin :F Ama gerçekten en sevdiğimiz oydu hareketlerin hala hafızamda :A :A :A @xemrexxx @mrt-06 @Yiğitt

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Görmemiştim beklediğimden farklıymışsın diyecektim ama sonra beklediğim ne ki diye sordum kendime 404 not found verince yoruma değer bir şey olmadığını fark ettim. :A
Muhakkak benle konuşurken kafanda bir şey canlanmıştır. 5 senedir forumda belki de en çok benle konuşuyorsundur. :A

Sen de herhalde beni gözlüklü, şişman biri bekliyordun çünkü genelde öyle yorumlar aldım. :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061

Bedelli çıkarsa 2 seneye halledersin ya. :A O sorun değil zaten seven bekler seni. :A

O his bende de var maalesef. :(

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Hahah Aaa yok ayoll ne gömmesi sadece aynı tarzlarınızı uygularsanız oluşucak sıkıntılardan bahsettim :A :A :A

Gülşen Bangır Bangır en iyi performansındı azıcık güldük diye silmiştin :F Ama gerçekten en sevdiğimiz oydu hareketlerin hala hafızamda :A :A :A @xemrexxx @mrt-06 @Yiğitt
:F O kıvrak figürler unutulur mu hiç. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
:F O kıvrak figürler unutulur mu hiç. :A
Hhaha gözlerini bir açıyordu Adile Naşit gibi :A :A :A @xemrexxx @denizz19
ebfdeb219ecb43e2caf457cd88778d20--movie-kino.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sen gülüp eğlenirsin ama benimkiler bir tuhaf ya pek insana benzemiyorum ilginç bir varlıkmışım lisedeyken. :A

Kesinlikle. Birde @Forumdash 27'ye erken diyor 33'de evlen dedi. :eek: Oldu dede olunuyor 33'de. :F

Olsun canım Ferhat Göçer de doktordu bak nasıl ünlü bir şarkıcı oldu. :A
27ye kadar evlenemezsen sana "galuk" diyecem eğer forum kapanmaz ve hala burada çürüyorsak :A