TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" mrt-06 / 72.Bölüm (7.SEZON)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,822
Puanı
1,061
Facebook'ta zamanında yaptığımız hatalar işte yapacak bir şey yok. :A Ben gocunmam hatta gurur duyarım vaay be nereden nereye gelmişiz diye. Gülüp eğleniriz en fazla nolacak. :A

İyi bari onlardan olmadığına sevindim. :A Ben de aynı şeyi düşünüyorum 26 27 yaşına kadar bulmak lazım o gerçek aşkı. :A

Sanatın çoğu dalını severim ama genelde izlemeyi tercih ederim. :A Ses sanatlarına ise ugulamada pek hevesim yok dinleyici olmak daha uygun geliyor bana. :A Hayır bir de inşaat mühendisi adamız, öyle çok uçuk fantastik sanatlara yönelmek biraz garip dururdu. :A
Sen gülüp eğlenirsin ama benimkiler bir tuhaf ya pek insana benzemiyorum ilginç bir varlıkmışım lisedeyken. :A

Kesinlikle. Birde @Forumdash 27'ye erken diyor 33'de evlen dedi. :eek: Oldu dede olunuyor 33'de. :F

Olsun canım Ferhat Göçer de doktordu bak nasıl ünlü bir şarkıcı oldu. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,261
Puanı
1,060
Daha saf birini bulup diyelim birde @MEnes'in gözü açık. :A
Kimse okadar saf olamaz :A
şunuda o mesaja eklemiştimde sen hemen alıntılamışsın :A
'işin aslı detaylı analiz istedi eeee okadar işe yarar şeyler yazmışki döküldü satırlara :A'

Bu hen mantıklı hem gerçek te :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,822
Puanı
1,061
Kimse okadar saf olamaz :A
şunuda o mesaja eklemiştimde sen hemen alıntılamışsın :A
'işin aslı detaylı analiz istedi eeee okadar işe yarar şeyler yazmışki döküldü satırlara :A'

Bu hen mantıklı hem gerçek te :A
Abovvv bu harika. :eek: Ne diyordunuz siz buna tam sıvama olmuş. :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,822
Puanı
1,061
Sende @MasacRE- ye gül atmıyorsun ama :A:A
Senin kötü olduğuna kim inanır?(Kadir İnanır demiyecem :F)
Programı uçurdun adeta. Seni kötülümesi zirvede oluşunu etkilemiyorsa varsın kendini avutsun :A:A
Aslında ben kendisini çok severim ama o bir beni sevemedi hep bana entrikalar çeviriyor. :F

Sİzler sayesinde ilgi için teşekkürler. Seni de gelecek hafta bekliyoruz artık Zeynepcim. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,261
Puanı
1,060
Aslında ben kendisini çok severim ama o bir beni sevemedi hep bana entrikalar çeviriyor. :F

Sİzler sayesinde ilgi için teşekkürler. Seni de gelecek hafta bekliyoruz artık Zeynepcim. :A
Başkalarını yorumlamak daha zevkliymiş :A:A Hatta ilkkez bukadar yorum yaptım itiraf programına :A Sen sunarken bile bu kadar konuya dalmamıştım. Gerçi bu bölümünde sebebi sensin :A ama dur orda senin kadrolu seyircindim hatırladım şimdi :F

Reytingim var diye rahatça havanı atabilirsin :A kanıtlandı :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,261
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,261
Puanı
1,060
Yok gördüm de onun dediklerinin %99'u yalan, inanmıyorum :A Ha bu arada bize sözde sıvacı demişsin onu da gördüm merak etme :mad:
Haha :F:F Birini sıvadığına rastlamadım hiç :A

Birbirinizi çok seviyorsunuz, didişin ama ya. Biz keyif alıyoruz atışmalarınızdan :F ama sevdiğinizden olduğunu biliyoruz. Yoksa gerçek kavgalardan keyif almıyoruz yanlış anlaşılma olmasın :A:F @mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,822
Puanı
1,061
Başkalarını yorumlamak daha zevkliymiş :A:A Hatta ilkkez bukadar yorum yaptım itiraf programına :A Sen sunarken bile bu kadar konuya dalmamıştım. Gerçi bu bölümünde sebebi sensin :A ama dur orda senin kadrolu seyircindim hatırladım şimdi :F

Reytingim var diye rahatça havanı atabilirsin :A kanıtlandı :A
Teşekkürler canım. :A Yaaa herkes kendini gizlemiş ben pek fark edemedim ama Ahmet söyledi geç saatlere kadar konu doluymuş. :F Galiba reytingim var evet. :A

Dosi ağzının payını vermiş, ben daha da bir şey demiyorum :A
Ağzımın payını veren verene bu ara zaten. .ss

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,493
Puanı
1,060
Yapamıyor işte onu biz olmadan.:D Tamam neyse sonuç olarak iki birey tartışabilir esas olan adaleti sağlamak. :D
bak halen :D yapamıyor ya da yapıyor kendi bilir. :D neyse uzatmayalım :D içi m rahat benim :D özgürce yazıyorum beni de bilenler çok iyi bilirkısaca. :):bhr::Z:love1: