TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" mrt-06 / 72.Bölüm (7.SEZON)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet tatlı dilliyimdir ablacım senle reelde tanışsak övgüden bunalırdın sevdiklerimi övmeyi severim. :F
Aaa kadınız sonucta yanı duymak hoşuna gidiyor insanın :A

Ama bu konudakı hakkımı @Harunnn60 a fekadarlık ederim :A Onunla bir ara buluşalım karşımıza oturtup akşama kadar övelim doymaz ama olsun şunun ilgi konusunu halledelimde oda rahat etsin bizde ayoll :A :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,824
Puanı
1,061
Aaa kadınız sonucta yanı duymak hoşuna gidiyor insanın :A

Ama bu konudakı hakkımı @Harunnn60 a fekadarlık ederim :A Onunla bir ara buluşalım karşımıza oturtup akşama kadar övelim doymaz ama olsun şunun ilgi konusunu halledelimde oda rahat etsin bizde ayoll :A :A :A
Harun'un civciv capsi gibi işte suratı zor güler dediğin gibi. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Harun'un civciv capsi gibi işte suratı zor güler dediğin gibi. :A
destere ile konusuyorduk @Harunnn60 falan masum bir kedi fotosu koymuştum Harun böyle ilgi bekliyor senden hadi ilgilen diye :A

desterede bunu koymuştu fotoyu bulabildim şansımıza :F :F :F
34612.jpg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,281
Puanı
1,060
@mrt-06 analizim başlıyor. Umarım sahur vakti bitmeden tamamlarım :A Nekadar uzar konu onuda kestiremiyorum. Şuan 01.24 saatlerimiz.
3-2-1 motor :A
kürtaj ne ya? :F:F anlamadım ama güldüm :F (edit:25 dakika sonra gözlemcinin mesajını görünce jeton düştü :F)

gömlek muhabbetin iyiymiş :A aman zaten boşver başkalarının düşüncelerini. Kendine yakıştırdığını ve zevkine göre giyin.
Hayaller kısmına gelince, bende de o var. Gece uyurken kurduğum hayaller var hata uykuya dalıyorum diye 1 hafta sürdüğü oluyor bir dizi gibi :F burda ifşa etmiş olayım :A hayaller olmazsa çekilmez bu dünya :D

Ara mevzusuna gelince, bende çok fazla kısa aralar verdim 1-2 haftalık ve hepside sağlık nedenleri içindi ama tabi art niyet arayanlar çok oldu fakat kimse ne yaşadığımızı bilemez. Herşeyin bir sebebi var. Mart ayından bu yana sadece bir kere mecburi bir ara vermek zorunda kaldım ve ben genelde aktif biri olduğum için profilde aralarımı yazmayı sakınca görmüyorum. Senide çok iyi anlıyorum ve umarım artık ara vermeni gerektirecek olaylar yaşamazsın.

Bencede forum daha samimi bir hal aldı ve baya durgundu ocak ayında ama zamanla hepimiz birşeyler yapmaya çalıştık canlansın diye ve bu vesileyle konu açma hastalığına yakalandım :F
Sende emekli olmana rağmen konu açmaya devam etmen çok güzel. Genelde 'tuhaf' eğlenceli konular açıyorsun :A Bu foruma her tarz konu şart. Güzel oluşuda bundan kaynaklanıyor.

o 7 soruya çok samimi ve içten cevaplar vermişsin, arada espirileride eksik etmemişsin. umarım karşına seninle aynı pencereden bakan birisi çıkar ve positif olmak daima insani yukarı taşır. Hiç bir zaman ümit kesilmemeli ve ben kesinlikle positif düşünmenin insanın ruh halini iyi etkilediğini düşünüyorum.

Gelelim resimlere :Z
Kırmızı yakışmış :A ve arka plandaki renkleri dekoru çok çözemedim :A
ikinci resimde ise hani sana civciv dedimya, burda benzeteceğim bir şey var ama kalsın :F
o resmi kim çekmiş? poz 10 numara yalnız. Kaç kere çektin doğru söyle?:A
Acayip kaslısın o resimde ve dün o profildeki sohbetimizi birgün forumdan resimlere atacam ve evet bence sen kendine aşıksın :A:F

Gelelim videoya. Görür görmez aa Atacan hep şarkı söylüyorum diyordu acaba şarkımı dedim umduğum gibi olmadı ama inanılmaz güldüm. Herkesi X'ledin :F bi xemreyi demedin ama oda Ankara'lı değil :F

Parmaklarım yoruldu :F:F telefonum benden nefret ediyordur foruma girdikçe.

Şuana kadar edinilen ropörtajlara detaylı hiç bakmamıştım. Sen forum için değerli birisin ve bu programda gördüğün ilgi tekrardan kanıtladı.
İyiki varsın bu forumda :bhr:

saat 1.56 ve analizi kapatıyorum. Yollayınca bakalım nekadar uzun olacak :F
yazım hatalarınada bakamayacam :F

Edit: Bu ne :eek: :eek: Memnun kaldın umarım :F

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,281
Puanı
1,060
Yorum yapacağım ama senin kısmı okuyamadım :A :A Birazdan yorumlayacağım ama fotolarını gördüm :A :A
gözü doymuyor uzun istiyor haberin olsun :A ben yapmıştım uzun yorum ilk sayfalarda ama daha çok detay istedi üsteki yazım çıktı ortaya :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,281
Puanı
1,060
Atacan çok ama çok mutlu oldum düşüncelerin için :bhr: Bende seni seviyorum gerçekten ve aramızdaki güzel enerji umarım hep devam eder.

Şuanki rahat tavırlarını beğendiğimi belirtmek istiyorum. Yönetimdeyken işini nekadar ciddiye aldığın ve nekadar adaletli olduğunu adminliği bıraktıktan sonra kat ve kat gösterdin bence. Mesela siyasi görüşünü ozaman bilmiyordum:D

Gelelim resimlere, hayalimde daha böyle civciv diye tanımlayacağım sarı saçlı hafif tombul yanaklı hayal etmiştim :A Ve o dünkü tanımlamaya uyuyorsun. ikinci resimde omuzlar kas belli oluyor :A

Video'yada çok güldüm :A Şehirli çocuk seni :A
@Ahmed keyifli sohbet olmuş. Eline sağlık :D
Bu destan da yeni çıktı galiba adı ne peki? :A :A
Yok ben eskiden uzun yazardım ve detaylı yazarım genelde ve Atacan'da çok iyi bildiği için 2. bi part istedi :F
Bu arada alarm şimdi çaldı. Uyusaydım şimdi uyanacaktım :A
üstte 1. part var :F

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
İtiraflar mı yoksa iftiralar mı demeliyiz bilemedim aman neyse önemi yok gündemde değilim her zaman ki gibi :A :A

@mrt-06 senin resmi görünce ben şok oldum beklediğim bir tip değilsin açıkcası, daha popi birini bekliyordum bildiğin sen=biz :A :A

Sohbetinizi çok samimi buldum @Ahmed senin de ellerine sağlık :clapping:

Seninle bir dönem tartıştık ama artık geride bırakarak devam ediyorum demiştim sana da , bu yüzden severim seni gölge düşsün de istemem üzerimize, açıklamaların çok hoş geldi, sesini birine benzettim çok tanıdığım birine :rolleyes:

Resmin de tanıdık geliyor , biraz daha açılırsan tanıyacağım seni :A :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Yok ben eskiden uzun yazardım ve detaylı yazarım genelde ve Atacan'da çok iyi bildiği için 2. bi part istedi :F
Bu arada alarm şimdi çaldı. Uyusaydım şimdi uyanacaktım :A
üstte 1. part var :F
Sen maşallah :A :A Üşenmeden yazıyorsun helal olsun sana Zeynep başkan :clapping::clapping:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Konudaki itiraf kısmı biraz Fav10 vari olmuş. Yine herkes birilerine sallamış. Ben pek aktif olmadığım için pek bulaşan olmayacağını bildiğim için gönül rahatlığıyla girdim konuya. :A Konuğu da görünce ilgim itiraflardan röportaja kaydı direk zaten. Güzel sağlam bir sohbet olmuş. Takdirlerimi gönderiyorum Atacan kardeşim. :D @mrt-06 Konu ve emeklerin için de eline sağlık @Ahmed.

Fotoğraf konusuna bir yorum getirecek olursam yani öyle pek şaapamicam ama fena değilsin diyebilirim. :A Hadi hadi iyisin yine benden bu övgüyü almak zordur bilen bilir. :A

Kas mas bilmem ne pek umrumda değil zaten. Geçelerde bir konu olmuştu bu konuyla ilgili fikirlerim orda duruyor çok girmiyim o muhabbete. :A Fitnessı spor ve sağlık için hakkıyla yapıyorsan saygı duyarım onun dışında şov için yapanlara sağlam giydirmiştim o konuda, sen de nasibini almış olursun haberin olmadan, tabi ne amaçla yaptığına bağlı olarak. :A

Sesin ise benim gibi gür gerçekten. Bağırdığında falan daha da etkili olur kendimden biliyorum. :A Otobüste ufak bir volume yükseltsem direk dikkat çekiyor yani, sende de öyle olma ihtimali yüksektir. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,666
Puanı
1,061
AaA ben sadece harun- çiğdem- destere aşk ucgenine mi laf atıyorum kenarın dilberi paçoz itiraf 13 sahibi.ss

Neyse @Çiğdem- görüyor musun abim ve annem demiş ablam dememiş bence mirasından reddet atacani :A

@serhatt harunun icinfe gençlik ateşi varmış bence sen söndürürsün :A

SON FOTOSUNDAN bu yana geliştirmiş kendini Atacan bence @Yiğitt kaçırmamalı :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,639
Puanı
1,061
Hhaha Aaa dikkat edin ama cnm :A :A :A

Şimdi sen yumuşak dinlendirici sesinle şarkıya başlarsın gözümüzü kapatır hayal kurmaya başlarız :bhr: Sonra @denizz19 girer şarkıya mahsende işkence yapılırkan çıkan sesler gibi :F Senin yumuşak tonunun üstüne bağılarak giriştimi şarkıya gözümüzü açar koltuktan fırlarız :F :F :F

Zeki Müren ve Hayko Cepkin gibi :A :A :A
Ne gömdün be zamanında en hit parçalarımı sundum size :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,873
Puanı
1,061
AaA ben sadece harun- çiğdem- destere aşk ucgenine mi laf atıyorum kenarın dilberi paçoz itiraf 13 sahibi.ss

Neyse @Çiğdem- görüyor musun abim ve annem demiş ablam dememiş bence mirasından reddet atacani :A

@serhatt harunun icinfe gençlik ateşi varmış bence sen söndürürsün :A

SON FOTOSUNDAN bu yana geliştirmiş kendini Atacan bence @Yiğitt kaçırmamalı :A
Ben faydalanıyorum zaten. :Z :A @mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,824
Puanı
1,061
@mrt-06 analizim başlıyor. Umarım sahur vakti bitmeden tamamlarım :A Nekadar uzar konu onuda kestiremiyorum. Şuan 01.24 saatlerimiz.
3-2-1 motor :A
kürtaj ne ya? :F:F anlamadım ama güldüm :F (edit:25 dakika sonra gözlemcinin mesajını görünce jeton düştü :F)

gömlek muhabbetin iyiymiş :A aman zaten boşver başkalarının düşüncelerini. Kendine yakıştırdığını ve zevkine göre giyin.
Hayaller kısmına gelince, bende de o var. Gece uyurken kurduğum hayaller var hata uykuya dalıyorum diye 1 hafta sürdüğü oluyor bir dizi gibi :F burda ifşa etmiş olayım :A hayaller olmazsa çekilmez bu dünya :D

Ara mevzusuna gelince, bende çok fazla kısa aralar verdim 1-2 haftalık ve hepside sağlık nedenleri içindi ama tabi art niyet arayanlar çok oldu fakat kimse ne yaşadığımızı bilemez. Herşeyin bir sebebi var. Mart ayından bu yana sadece bir kere mecburi bir ara vermek zorunda kaldım ve ben genelde aktif biri olduğum için profilde aralarımı yazmayı sakınca görmüyorum. Senide çok iyi anlıyorum ve umarım artık ara vermeni gerektirecek olaylar yaşamazsın.

Bencede forum daha samimi bir hal aldı ve baya durgundu ocak ayında ama zamanla hepimiz birşeyler yapmaya çalıştık canlansın diye ve bu vesileyle konu açma hastalığına yakalandım :F
Sende emekli olmana rağmen konu açmaya devam etmen çok güzel. Genelde 'tuhaf' eğlenceli konular açıyorsun :A Bu foruma her tarz konu şart. Güzel oluşuda bundan kaynaklanıyor.

o 7 soruya çok samimi ve içten cevaplar vermişsin, arada espirileride eksik etmemişsin. umarım karşına seninle aynı pencereden bakan birisi çıkar ve positif olmak daima insani yukarı taşır. Hiç bir zaman ümit kesilmemeli ve ben kesinlikle positif düşünmenin insanın ruh halini iyi etkilediğini düşünüyorum.

Gelelim resimlere :Z
Kırmızı yakışmış :A ve arka plandaki renkleri dekoru çok çözemedim :A
ikinci resimde ise hani sana civciv dedimya, burda benzeteceğim bir şey var ama kalsın :F
o resmi kim çekmiş? poz 10 numara yalnız. Kaç kere çektin doğru söyle?:A
Acayip kaslısın o resimde ve dün o profildeki sohbetimizi birgün forumdan resimlere atacam ve evet bence sen kendine aşıksın :A:F

Gelelim videoya. Görür görmez aa Atacan hep şarkı söylüyorum diyordu acaba şarkımı dedim umduğum gibi olmadı ama inanılmaz güldüm. Herkesi X'ledin :F bi xemreyi demedin ama oda Ankara'lı değil :F

Parmaklarım yoruldu :F:F telefonum benden nefret ediyordur foruma girdikçe.

Şuana kadar edinilen ropörtajlara detaylı hiç bakmamıştım. Sen forum için değerli birisin ve bu programda gördüğün ilgi tekrardan kanıtladı.
İyiki varsın bu forumda :bhr:

saat 1.56 ve analizi kapatıyorum. Yollayınca bakalım nekadar uzun olacak :F
yazım hatalarınada bakamayacam :F

Edit: Bu ne :eek: :eek: Memnun kaldın umarım :F
Uzun yorumun için teşekkürler. :eek: Benim itirafta senin hakkında yazdığım şey işte tam olarak buydu. :D Ben şeyden demiştim sen genelde uzun yazarsın ya o kısa gelmişti o yüzden. :F Keyifle okudum sağol. :oops: