TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" mrt-06 / 72.Bölüm (7.SEZON)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,822
Puanı
1,061
AaA ben sadece harun- çiğdem- destere aşk ucgenine mi laf atıyorum kenarın dilberi paçoz itiraf 13 sahibi.ss

Neyse @Çiğdem- görüyor musun abim ve annem demiş ablam dememiş bence mirasından reddet atacani :A

@serhatt harunun icinfe gençlik ateşi varmış bence sen söndürürsün :A

SON FOTOSUNDAN bu yana geliştirmiş kendini Atacan bence @Yiğitt kaçırmamalı :A
Hayır yani reeldekiler için sormuştu o yüzden ailemi saydım. :A

Teşekkürler. :D Haluk'a benzetmiştin sen beni nerem beziyor. :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,822
Puanı
1,061
İtiraflar mı yoksa iftiralar mı demeliyiz bilemedim aman neyse önemi yok gündemde değilim her zaman ki gibi :A :A

@mrt-06 senin resmi görünce ben şok oldum beklediğim bir tip değilsin açıkcası, daha popi birini bekliyordum bildiğin sen=biz :A :A

Sohbetinizi çok samimi buldum @Ahmed senin de ellerine sağlık :clapping:

Seninle bir dönem tartıştık ama artık geride bırakarak devam ediyorum demiştim sana da , bu yüzden severim seni gölge düşsün de istemem üzerimize, açıklamaların çok hoş geldi, sesini birine benzettim çok tanıdığım birine :rolleyes:

Resmin de tanıdık geliyor , biraz daha açılırsan tanıyacağım seni :A :A
Teşekkürler dostum. :D Fotodan popilik nasıl anlaşılıyor ki. :A Gerçi çok popi değilim evet. :F Evet geride kalmasına çok sevindim, insan insana benzermiş ben Ankara'da oturuyorum İstanbul'a sadece 1 kez geldim belki denk gelmişizdir. :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,822
Puanı
1,061
Konudaki itiraf kısmı biraz Fav10 vari olmuş. Yine herkes birilerine sallamış. Ben pek aktif olmadığım için pek bulaşan olmayacağını bildiğim için gönül rahatlığıyla girdim konuya. :A Konuğu da görünce ilgim itiraflardan röportaja kaydı direk zaten. Güzel sağlam bir sohbet olmuş. Takdirlerimi gönderiyorum Atacan kardeşim. :D @mrt-06 Konu ve emeklerin için de eline sağlık @Ahmed.

Fotoğraf konusuna bir yorum getirecek olursam yani öyle pek şaapamicam ama fena değilsin diyebilirim. :A Hadi hadi iyisin yine benden bu övgüyü almak zordur bilen bilir. :A

Kas mas bilmem ne pek umrumda değil zaten. Geçelerde bir konu olmuştu bu konuyla ilgili fikirlerim orda duruyor çok girmiyim o muhabbete. :A Fitnessı spor ve sağlık için hakkıyla yapıyorsan saygı duyarım onun dışında şov için yapanlara sağlam giydirmiştim o konuda, sen de nasibini almış olursun haberin olmadan, tabi ne amaçla yaptığına bağlı olarak. :A

Sesin ise benim gibi gür gerçekten. Bağırdığında falan daha da etkili olur kendimden biliyorum. :A Otobüste ufak bir volume yükseltsem direk dikkat çekiyor yani, sende de öyle olma ihtimali yüksektir. :A
Teşekkürler kardeşim. :D Beğenmene sevindim.

Teşekkür ederim, ben de seni beğenmiştim hatırlarsan @denizz19 göstermişti bir seferinde. :A Ben sonra gösteririm demiştim ve gösterdim. :F

Şov değil tamamen bunlar @MasacRE- yılanının algı operasyonu nasıl etkilemiş sizleri sinsi. :eek: Vücudum öyle ne yapayım fotoşopla inceltecek halimiz yok kanka. :A:A

Sesim evet olay oldu. 8 - 9 sene tiyatro yaptım zamanla sesim çok gürleşti hatta şöyle söyliyeyim fazla gür olmasın diye bazen kendi kendimi kısıyorum. :F Ama iyidir ya erkek dediğin gür sesli olmalı o açıdan senle şanslıyız. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,261
Puanı
1,060
Uzun yorumun için teşekkürler. :eek: Benim itirafta senin hakkında yazdığım şey işte tam olarak buydu. :D Ben şeyden demiştim sen genelde uzun yazarsın ya o kısa gelmişti o yüzden. :F Keyifle okudum sağol. :oops:
Belkide şuana kadar yazdığım en uzun mesajım hatta evet evet en uzunu oldu :F
Bende keyifle yazdım :Z Umarım başkaları dikkat etmezde benden hep böyle uzun analiz istemezler :A:A:F bahane olarak Atacan baya malzeme vermişti derim :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,822
Puanı
1,061
Bende keyifle yazdım :Z Umarım başkaları dikkat etmezde benden hep böyle uzun analiz istemezler :A:A:F bahane olarak Atacan baya malzeme vermişti derim :F
Kitap özeti gibi olmuş. :A Atacan tüfek zoruyla yazdırdı dersin. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,533
Puanı
1,060
AaA ben sadece harun- çiğdem- destere aşk ucgenine mi laf atıyorum kenarın dilberi paçoz itiraf 13 sahibi.ss

Neyse @Çiğdem- görüyor musun abim ve annem demiş ablam dememiş bence mirasından reddet atacani :A

@serhatt harunun icinfe gençlik ateşi varmış bence sen söndürürsün :A

SON FOTOSUNDAN bu yana geliştirmiş kendini Atacan bence @Yiğitt kaçırmamalı :A
Düşünülür :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Teşekkürler kardeşim. :D Beğenmene sevindim.

Teşekkür ederim, ben de seni beğenmiştim hatırlarsan @denizz19 göstermişti bir seferinde. :A Ben sonra gösteririm demiştim ve gösterdim. :F

Şov değil tamamen bunlar @MasacRE- yılanının algı operasyonu nasıl etkilemiş sizleri sinsi. :eek: Vücudum öyle ne yapayım fotoşopla inceltecek halimiz yok kanka. :A:A

Sesim evet olay oldu. 8 - 9 sene tiyatro yaptım zamanla sesim çok gürleşti hatta şöyle söyliyeyim fazla gür olmasın diye bazen kendi kendimi kısıyorum. :F Ama iyidir ya erkek dediğin gür sesli olmalı o açıdan senle şanslıyız. :A
Hatırlıyorum elbette hatta kötü lise dönemi fotolarına bile girmişti @denizz19 oraları hiç karıştırma demiştim. :A :A Seni de görmüş olduk merakımız giderildi. :A

Algı operasyonu değil benim ordaki meramım olaylara bakış açımdı. :A Fitness sevmem yapan çok arkadaş var bana da diyorlar yapsana vücudun müsait falan, ben tercih etmiyorum. :A Çünkü piyasada kızlara hava atmak, yazın plajlarda kasım kasım kasılmak gibi dertleri olan fitnessçılar bollukta. :A Benim derdim onlarla, sen onlardan değilsen sorun yok. :A

Ben kısamıyorum işte. Önünü alamıyorum sanki sürekli bağırarak konuşuyormuşum gibi oluyor bazen. :A Kesinlikle katılıyorum gür sesli olmak gibisi mi var be, sesimizi duyurma derdimiz yok herkes rahaaaat rahat duyabilir. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Mesajına tepkimi dün gece belirtmedim ama şimdi diyeyim, ilgiiinç. :A:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,822
Puanı
1,061
Hatırlıyorum elbette hatta kötü lise dönemi fotolarına bile girmişti @denizz19 oraları hiç karıştırma demiştim. :A :A Seni de görmüş olduk merakımız giderildi. :A

Algı operasyonu değil benim ordaki meramım olaylara bakış açımdı. :A Fitness sevmem yapan çok arkadaş var bana da diyorlar yapsana vücudun müsait falan, ben tercih etmiyorum. :A Çünkü piyasada kızlara hava atmak, yazın plajlarda kasım kasım kasılmak gibi dertleri olan fitnessçılar bollukta. :A Benim derdim onlarla, sen onlardan değilsen sorun yok. :A

Ben kısamıyorum işte. Önünü alamıyorum sanki sürekli bağırarak konuşuyormuşum gibi oluyor bazen. :A Kesinlikle katılıyorum gür sesli olmak gibisi mi var be, sesimizi duyurma derdimiz yok herkes rahaaaat rahat duyabilir. :A
Ben neyse ki lise dönemi fotolarımı şifreleyip klasörlerden birine gizledim kimse görmesin diye. Karanlık çağlar, sen paylaşmışsın saf gibi. :A

Yok kesinlikle onlardan değilim. :A Zaten @Forumdash'a da dedim ben öyle çapkınlık, gösteriş falan işim olmaz 27 yaşıma kadar hayatımın aşkını bulup evlenmem gerekiyor bu kas yapma işi sadece hayatımın aşkını çabuk bulabilmek için bir araç. :F

Opera gibi çeşitli mecralara yöneldin mi? Sesini değerlendir bence herkes bizim gibi değil. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ben neyse ki lise dönemi fotolarımı şifreleyip klasörlerden birine gizledim kimse görmesin diye. Karanlık çağlar, sen paylaşmışsın saf gibi. :A

Yok kesinlikle onlardan değilim. :A Zaten @Forumdash'a da dedim ben öyle çapkınlık, gösteriş falan işim olmaz 27 yaşıma kadar hayatımın aşkını bulup evlenmem gerekiyor bu kas yapma işi sadece hayatımın aşkını çabuk bulabilmek için bir araç. :F

Opera gibi çeşitli mecralara yöneldin mi? Sesini değerlendir bence herkes bizim gibi değil. :A
Facebook'ta zamanında yaptığımız hatalar işte yapacak bir şey yok. :A Ben gocunmam hatta gurur duyarım vaay be nereden nereye gelmişiz diye. Gülüp eğleniriz en fazla nolacak. :A

İyi bari onlardan olmadığına sevindim. :A Ben de aynı şeyi düşünüyorum 26 27 yaşına kadar bulmak lazım o gerçek aşkı. :A

Sanatın çoğu dalını severim ama genelde izlemeyi tercih ederim. :A Ses sanatlarına ise ugulamada pek hevesim yok dinleyici olmak daha uygun geliyor bana. :A Hayır bir de inşaat mühendisi adamız, öyle çok uçuk fantastik sanatlara yönelmek biraz garip dururdu. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,261
Puanı
1,060
Evet uzun oluşu diyebilirim. :A Ama tehdide inanmayacağımı da bilirsin. :A
Atacan'a inandırıcı olmadığını söylemiştim inanmadı. Bana kanıtlama fırsatı verdiğin için teşekkürler efendim :A @mrt-06

işin aslı detaylı analiz istedi eeee okadar işe yarar şeyler yazmışki döküldü satırlara :A

Forum İstatistikleri

Konular
170,350
Kullanıcılar
8,416
Son Üye
kellegurmesi