TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" mrt-06 / 72.Bölüm (7.SEZON)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Hhahah Ayy bu geldi aklıma :F :F :F @serhatt @xemrexxx @Forumdash @Harunnn60
destere.png
na ok gülmüştüm zamanında..:F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Niye gitmek istemiyorsun bu kadar :D
Ülkedeki askerlik sisteminde büyük saçmalıklar görüyorum. Ve bana katkı sunacağını düşünmüyorum. Bu yüzden hem işimde tecrübe kazanmak hem de o sırada para kazanmak orada 5.5 ayımı harcamaktan daha mantıklı geliyor. :D
Allah korusun @bazinga iki seneye kapat yoksa evde kalacaz hepimiz. :F @Çiğdem- @MEnes
Evet güzel bir noktaya parmak bastın. :A Ama yok yaa ben evde kalmam sanmıyorum. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,197
Puanı
1,060
Ülkedeki askerlik sisteminde büyük saçmalıklar görüyorum. Ve bana katkı sunacağını düşünmüyorum. Bu yüzden hem işimde tecrübe kazanmak hem de o sırada para kazanmak orada 5.5 ayımı harcamaktan daha mantıtklı geliyor. :D

Evet güzel bir noktaya parmak bastın. :A Ama yok yaa ben evde kalmam sanmıyorum. :A
Bende aynı fikirdeyim ama bedelliden yana hiç umudum yok

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bende aynı fikirdeyim ama bedelliden yana hiç umudum yok
Valla benim umudum var bedelli gerekliliktir. Hatta yaş sınırı da 25'e çekilmeli. Bir şekilde olmak zorunda. Tamam duygusal açıdan bakıldığında şehitleri düşündüğünde bedelli yanlış geliyor ama buradan büyük bir gelir geleceği gerçeğini göz önünde bulundurmak gerekiyor. Ülkeye katkı sunacağına eminim maddi açıdan.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,197
Puanı
1,060
Valla benim umudum var bedelli gerekliliktir. Hatta yaş sınırı da 25'e çekilmeli. Bir şekilde olmak zorunda. Tamam duygusal açıdan bakıldığında şehitleri düşündüğünde bedelli yanlış geliyor ama buradan büyük bir gelir geleceği gerçeğini göz önünde bulundurmak gerekiyor. Ülkeye katkı sunacağına eminim maddi açıdan.
Benim de okul yeni bitti,2 sene tecil hakkım var ama napacağıma daha karar veremedim,bi yandan hiç gitmek istemiyorum,bi yandan yapıp kurtulmak istiyorum çok kararsızım.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Benim de okul yeni bitti,2 sene tecil hakkım var ama napacağıma daha karar veremedim,bi yandan hiç gitmek istemiyorum,bi yandan yapıp kurtulmak istiyorum çok kararsızım.
Ben geçen yaz o durumdaydım ama tecilin sonuna kadar duracağım dedim. Seneye Ocak'ta yüksek lisans falan gittiği yere kadar dedim. Bu kararı almam da hiç zor olmadı, çünkü gerçekten büyük saçmalıklar ve sorunlar var kısa dönem veya uzun dönem er olarak yapılan askerlikte.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,197
Puanı
1,060
Ben geçen yaz o durumdaydım ama tecilin sonuna kadar duracağım dedim. Seneye Ocak'ta yüksek lisans falan gittiği yere kadar dedim. Bu kararı almam da hiç zor olmadı, çünkü gerçekten büyük saçmalıklar ve sorunlar var kısa dönem veya uzun dönem er olarak yapılan askerlikte.
Yüksek lisans yapmayı da hiç düşünmüyorum aslında,yapacak gücüm yok

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yüksek lisans yapmayı da hiç düşünmüyorum aslında,yapacak gücüm yok
Valla o biraz sana bağlı tabi. Kafanda o durum yoksa zaten gereksiz yere para vermeye de gerek yok. Ales sınavı da zor, pek kolay olduğu söylenemez. Geçen sonbahar dönemindekine hiç çalışmadan girdim çok da yüksek alamadım. Çalışmak gerektiğinin farkına vardım bu sonbahardakine çalışıp gireceğim. :A