Survivor 2018 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sadece mobilden giriyorum. O açtığım tüm konular telefondan :A
Aa şimdi google amcaya yazdım ardınada fav10 yazınca bulabildim.
Teşekkürler :Z

Bu oyun gidiyor gibi :D Türkiye bizim olsun :Z
Kimse yazmayınca deli gibi konuda dolanmak istemiyorum, @eskici kayboldu gitti zaten. :T: İkimiz net yazıyorduk en azından. :D

Türkiye'yi kazanınca yemek, moral, gezme her şey olacak zaten. Ha inşallah bunu da alırlar. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Kimse yazmayınca deli gibi konuda dolanmak istemiyorum, @eskici kayboldu gitti zaten. :T: İkimiz net yazıyorduk en azından. :D

Türkiye'yi kazanınca yemek, moral, gezme her şey olacak zaten. Ha inşallah bunu da alırlar. :D
Ben biraz ramazanın verdiği yorgunluktan kayboluyorum. Türkiye oyunu sırasında iftar vaktimiz olur. 1 saat 10 dakika sonra yiyecez yemek.

Bu oyunda 0 almasak bari :F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben biraz ramazanın verdiği yorgunluktan kayboluyorum. Türkiye oyunu sırasında iftar vaktimiz olur. 1 saat 10 dakika sonra yiyecez yemek.

Bu oyunda 0 almasak bari :F
Bende işte yoruluyorum, dün İstanbul oyununda son reklama girdi ya 8-7'di falandı galiba. Kapattım ben, zaten alırlar dedim Gönüllüler. :D

Damla girerse oyuna alırız puanları. :Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Damla dün hiç oyun vermemiş ki, 3'te 3 yapmış. :Z Yağmur da 2 sayı alınca 5 sayı direk kadınlardan geldi. :D

Saat 12'ye geliyorsa ve reklama giriyorsa hangi takım öndeyse o kazanıyor pek dönmüyor. :A
Öylede ama 1 sayı vardı arada. İyiki şok yaşamadın :A

Ünlüler rekoru kırdı. Baya havaya girecek şimdi. Gönüllüler alır inşallah ikinci oyunda havayı :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Eee herhalde, hatırlıyor musun 2014 yılını? :( Bully, KayıpSehir, sokak sanati, Sen, Ben, eskici, Revan, ABAY_06, Yakup daha sayamadığım dolu kişi vardı. Tartışmalarımız çok zevkliydi, beni foruma bağlayan da Survivor tayfası olmuştu. Özledim o günleri...
Şöyle bir sayınca bile aklıma geldi koskoca mazi :( Cidden müthiş zamanlardı be. Survivor da heyecanlıydı o zamanlar...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
10-0 yenilmişiz, ben netten izliyorum geriden sayıyor. :eek: Reklama girmişti en azından.
bende netten bakınca sadece 1 dakika geç izliyordum size oranla ve hiç donmayan bir site.
Ben şuan kapattım. Zaten açlıktan beynim sulanmış, birde onların yemek keyfine bakamam :A:A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
bende netten bakınca sadece 1 dakika geç izliyordum size oranla ve hiç donmayan bir site.
Ben şuan kapattım. Zaten açlıktan beynim sulanmış, birde onların yemek keyfine bakamam :A:A
Saat geç oluyor, büyük ihtimal 2. turu da Gönüllüler kazandı ve oyun Gönüllüler'in oldu. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Saat geç oluyor, büyük ihtimal 2. turu da Gönüllüler kazandı ve oyun Gönüllüler'in oldu. :D
Bende ikinci dokunulmazlıklarda böyle tahminler yapıyorum. Az çok belli oluyor çünkü.
Bu hafta dokunulmazlık oyunu olurmuki sence? Yarına sadece istanbul görüntüleri olabilir (b)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bende ikinci dokunulmazlıklarda böyle tahminler yapıyorum. Az çok belli oluyor çünkü.
Bu hafta dokunulmazlık oyunu olurmuki sence? Yarına sadece istanbul görüntüleri olabilir (b)
Olur tabi, olmaz olur mu. :D Yarın 8.45'ten 10'a kadar Gönüllüler'i izleriz. Sonra Dok olur, zaten 1 ay kaldı daha çok kalabalık. Her türlü eleme yapar yani, artık hızlandırılmış çekimler de başlar...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Olur tabi, olmaz olur mu. :D Yarın 8.45'ten 10'a kadar Gönüllüler'i izleriz. Sonra Dok olur, zaten 1 ay kaldı daha çok kalabalık. Her türlü eleme yapar yani, artık hızlandırılmış çekimler de başlar...
Reklam sonrasını bekleyecekmisin? :A

Edit:
Beklememiş :A
50 küsür dakika sonra editliyorum mesajı :A
Kazandık :Z yalnız dikkatimi birşey çekti. Nagihan yarışırken Damla hariç herkes destek verdi. kazanınca herkes koştu ama Damla kılını bile kıpırdatmadı :S Elleri yanağında eğilip bakındı sadece oyun sırası ve sonrası

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
@Yiğitt @MasacRE- Damla ile Sema oyununda atışlarda farklı açı gösterildi. O oyundan sonra Damla sessizleşti, Hakan ve Hilmicem yarışırken'de sessiz durmuş. Nagihan finali oynayıp kazanırken bile tepkisiz :S . :

Screenshot_20180526-041013.png

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Yiğitt @MasacRE- Damla ile Sema oyununda atışlarda farklı açı gösterildi. O oyundan sonra Damla sessizleşti, Hakan ve Hilmicem yarışırken'de sessiz durmuş. Nagihan finali oynayıp kazanırken bile tepkisiz :S . :

Ekli dosyayı görüntüle 59566
Ne demek istiyorsun yani? :D

Reklam sonrasını bekleyecekmisin? :A

Edit:
Beklememiş :A
50 küsür dakika sonra editliyorum mesajı :A
Kazandık :Z yalnız dikkatimi birşey çekti. Nagihan yarışırken Damla hariç herkes destek verdi. kazanınca herkes koştu ama Damla kılını bile kıpırdatmadı :S Elleri yanağında eğilip bakındı sadece oyun sırası ve sonrası
Beklemedim, dedim şimdi 20 dakika reklam. 20 dakika da son oyunlar sürer, ben o 40 dakika uykumu almalıyım. :Z

Kazanmışız zaten. :bhr:

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Ekli dosyayı görüntüle 59566
Şu an demek istediğini Twitter'a bakınca anladım, herkes senin gibi tepki veriyor ve bir şeyler olduğunu anlamış. Damla'nın bu kadar moralinin bozulması da garip geldi, sanki orada başka şeyler dönüyor gibi. Baksana nasıl ağlıyor, oyun kazanmışlar Damla orada oturuyor. Anıl ve Murat'ın Damla'yı teselli cümleleri gösterilmiyor, Acun orada ağlayan Damla'ya bir söz vermiyor. Bana da garip geldi, montajlarda bir hata mı oldu da biz göremedik? :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Şu an demek istediğini Twitter'a bakınca anladım, herkes senin gibi tepki veriyor ve bir şeyler olduğunu anlamış. Damla'nın bu kadar moralinin bozulması da garip geldi, sanki orada başka şeyler dönüyor gibi. Baksana nasıl ağlıyor, oyun kazanmışlar Damla orada oturuyor. Anıl ve Murat'ın Damla'yı teselli cümleleri gösterilmiyor, Acun orada ağlayan Damla'ya bir söz vermiyor. Bana da garip geldi, montajlarda bir hata mı oldu da biz göremedik? :D
Ben o an canlı izlerken şaşırmıştım ve o ilk mesajı yazdım ve çoğu kişi Nagihan kazandı siye çekemedi falan denilmiş ama sonra sahurda izlerken Damla'nın Sema ile oyununda, diğerlerine oranla farklı açıdan gösterildiğini farkettim ve sonraki hem Hakan hemde Hilmicem'in oyununda da geride durmuş.
Senin o dediğin ağlama kısımlarını izlemedim. Oyun kazanılıp havuza girildikten sonra kapatmak zorunda kalmıştım. Bakacam sonra o kısma.
Ya Sema ile aralarında birşey oldu yada kaybetti diye bukadar içerlendi ama bukadar uzatmazdı herhalde üzüntüsünü.
Kesinlikle birşeyler dönmüş

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben o an canlı izlerken şaşırmıştım ve o ilk mesajı yazdım ve çoğu kişi Nagihan kazandı siye çekemedi falan denilmiş ama sonra sahurda izlerken Damla'nın Sema ile oyununda, diğerlerine oranla farklı açıdan gösterildiğini farkettim ve sonraki hem Hakan hemde Hilmicem'in oyununda da geride durmuş.
Senin o dediğin ağlama kısımlarını izlemedim. Oyun kazanılıp havuza girildikten sonra kapatmak zorunda kalmıştım. Bakacam sonra o kısma.
Ya Sema ile aralarında birşey oldu yada kaybetti diye bukadar içerlendi ama bukadar uzatmazdı herhalde üzüntüsünü.
Kesinlikle birşeyler dönmüş
Ödüle de bu arada dokunulmazlıktan sonra gidilecekmiş. Yani eğer Gönüllüler'den biri elenirse o isim ödülden faydalanamayacak...

Saçma olmuş ama, sonuçta o kişi de puan kazandırdı bu ödülün kazanılmasında. İnşallah Mustafa Kemal gidiyordur. :Z