NBC This Is Us 2. Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bir yorumunla ortaliği kariştirdin dün gece:F
kız diyorum ki konuyu açarken dizinin konusunu karıştırmışın kız bak şimdi soldaki ikili rebecca ile jack ; ortadakiler kate ve kevin sağdakiler randall ve eşi oluyor sen sanki üçüzler rebecca-jack- kevin gibi yazmışın konuyu açarken onu diyorum hadsiz sapık şey memelere bakmaktan aklın karışmış.ss
Ekli dosyayı görüntüle 58172
Konu gayet güzel ama diğer sorumuza geçelim @Harunnn60 ın egoist suratı ne cnm
:F :F :F @destere

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2X9. Bölüm
2x10 Bölüm

yine muhteşem iki bölüm arka arkaya seyrettik
dokuzuncu bölümde 2. numara kate in çocuk kaybettiğinde yaşadığı acıları onuncu bölümde ise randall ile evlatlığı deja arasındaki duygusal sahnelere şahit olduk , randall la beth yeni bir tıfıl oğlan alacaklar sanırım , kate ile toby ise başka bir çocuk yapma girişimine geçtiler olan yine kevın parlağına oldu gibi elde avuçta bişey yok hala :)
son sahnede randall ın kızı tess in kevin ın arabasına gizice bindiği ve yolda kevın ın alkollü polislere yakalandığı sahne harikaydı :)

@Forumdash 9 ocakta 11. bölüm yayınlanacak haberin olsun :)

Konu gayet güzel ama diğer sorumuza geçelim @Harunnn60 ın egoist suratı ne cnm
:F :F :F @destere
@xemrexxx nin gaganın egoist suratı derken ne demek istediğini bende tam anlayamadım :)
ama topaç bir konuda haklı:) sen konuyu anlatırken karakterleri birbirine karıştırmışsın hogatha :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
2X9. Bölüm
2x10 Bölüm

dokuzuncu bölümde 2. numara kate in çocuk kaybettiğinde yaşadığı acıları onuncu bölümde ise randall ile evlatlığı deja arasındaki duygusal sahnelere şahit olduk , randall la beth yeni bir tıfıl oğlan alacaklar sanırım , kate ile toby ise başka bir çocuk yapma girişimine geçtiler olan yine kevın parlağına oldu gibi elde avuçta bişey yok hala :)
son sahnede randall ın kızı tess in kevin ın arabasına gizice bindiği ve yolda kevın ın alkollü polislere yakalandığı sahne harikaydı :)

@xemrexxx nin gaganın egoist suratı derken ne demek istediğini bende tam anlayamadım :)
ama topaç bir konuda haklı:) sen konuyu anlatırken karakterleri birbirine karıştırmışsın hogatha :)
Black Mirror ile doldururyorum vaktimi :T: Sanırım Doktor dizimle birlikte yazın izlicem. Lucifer da başlamiş bu hafta(b) diğer dizilerde geliyor zaten.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2X9. Bölüm
2x10 Bölüm

Aaa şimdi anladım yazılan konuyu diyorsunuz onu ben Diziboxtan aldım be :F Yoksa ne bileyim bu dizinin konusunu kim ne yapıyor :F @xemrexxx @Forumdash @Harunnn60

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x11. Bölüm

bu diziyi bir farklı seviyorum her bölümü muhteşem gidiyor :)
rebecca , randall , kate ve kevın ın bir araya psikoloğ eşliğindeki geldiği sahnelerde özellikle kevın randall ve kevın ile annesi arasındaki diyaloğlar harikaydı .. orda rebecca nın kevına evet randall ı daha çok sevdim çünkü hep yanımdaydı tarzındaki itirafı ve sonraki kardeşlerin yanyana geldiği bank sahnesi yine muhteşemdi ..
dışlanan yancılar beth , tobby , ve miguel sohbetleride süperdi..

tosbağa @xemrexxx yorumların nerde? nereye yorum yapıyorsun yoksa izlemeyi mi bıraktın :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x11. Bölüm

bu diziyi bir farklı seviyorum her bölümü muhteşem gidiyor :)
rebecca , randall , kate ve kevın ın bir araya psikoloğ eşliğindeki geldiği sahnelerde özellikle kevın randall ve kevın ile annesi arasındaki diyaloğlar harikaydı .. orda rebecca nın kevına evet randall ı daha çok sevdim çünkü hep yanımdaydı tarzındaki itirafı ve sonraki kardeşlerin yanyana geldiği bank sahnesi yine muhteşemdi ..
dışlanan yancılar beth , tobby , ve miguel sohbetleride süperdi..

tosbağa @xemrexxx yorumların nerde? nereye yorum yapıyorsun yoksa izlemeyi mi bıraktın :)
@xemrexxx İçin konu açtık yorum yapmıyor , konusu yokken şişko kadınını paylaşıp duruyordu başka konularda :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x12. Bölüm

bölümde pek bişey yoktu ama yinede baştan sona büyük bir zevkle izledim

randall ın öz babasının kedisi clooney i evlatlık edinmesini isterdim ama bulamadı kediyi :)

2x13. Bölüm

güzel bir bölümdü

randall beth in kabul etmesiyle babasının kaldığı binayı komple satın alıp tadilata başladı kevınla birlikte ..

kevın kırdığı insanların gözlünü alma çabasında,,,
kate ile toby'nin de nurtopu gibi bir köpekleri oldu :)

@xemrexxx İçin konu açtık yorum yapmıyor , konusu yokken şişko kadınını paylaşıp duruyordu başka konularda :F
topaç @xemrexxx kırk bölümde üç kelime anca sarfediyor o da aklında kalırsa:) kalmasa da meryoş resmi paylaşıp sıyrılır işin içinden :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2x12. Bölüm

bölümde pek bişey yoktu ama yinede baştan sona büyük bir zevkle izledim

randall ın öz babasının kedisi clooney i evlatlık edinmesini isterdim ama bulamadı kediyi :)

2x13. Bölüm

güzel bir bölümdü

randall beth in kabul etmesiyle babasının kaldığı binayı komple satın alıp tadilata başladı kevınla birlikte ..

kevın kırdığı insanların gözlünü alma çabasında,,,
kate ile toby'nin de nurtopu gibi bir köpekleri oldu :)

topaç @xemrexxx kırk bölümde üç kelime anca sarfediyor o da aklında kalırsa:) kalmasa da meryoş resmi paylaşıp sıyrılır işin içinden :)
@xemrexxx Konularda konusmayı sevmez illa alakasız yerlerde konusucak :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@xemrexxx Konularda konusmayı sevmez illa alakasız yerlerde konusucak :A :A :A
bu diziyi izleyenleri birer birer kaybettik @OzaN a izlettirmeyi başarmıştım kendisini banladı :) @Titanium sanki bir ara uğradı buralara diye hatırlıyorum o da kayıp
@Forumdash her tarafta bize eşlik ediyorda burda yalnız bıraktı, @Harunnn60 desen zaten hiçbir dizide işe yaramıyor, kaldık tosbağa @xemrexxx ile başbaşa o da yorum kabızı :)
neyse dizi mükemmel son sezonlarda izlediğim kendine has en güzel dizilerden biri yalnız izlesemde sorun yok benim açımdan :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
bu diziyi izleyenleri birer birer kaybettik @OzaN a izlettirmeyi başarmıştım kendisini banladı :) @Titanium sanki bir ara uğradı buralara diye hatırlıyorum o da kayıp
@Forumdash her tarafta bize eşlik ediyorda burda yalnız bıraktı, @Harunnn60 desen zaten hiçbir dizide işe yaramıyor, kaldık tosbağa @xemrexxx ile başbaşa o da yorum kabızı :)
neyse dizi mükemmel son sezonlarda izlediğim kendine has en güzel dizilerden biri yalnız izlesemde sorun yok benim açımdan :)
Yok izliyorum ama bi çırpıda sezonu izlemek daha güzel :X Dedim yazın izlerim diye:X

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok izliyorum ama bi çırpıda sezonu izlemek daha güzel :X Dedim yazın izlerim diye:X
Yazın destere olmuyorki :F Senin diziyi izlemeni değil onunla birlikte izlemeni istiyor yoksa aynı hesap kalıyor yine :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
sessiz takılıyorsun yani :) ne anladıkki bu işte ? kinci sezona hiç başlamamışsındır yaza ertelediysen :)

Yazın destere olmuyorki :F Senin diziyi izlemeni değil onunla birlikte izlemeni istiyor yoksa aynı hesap kalıyor yine :A :A :A
zaten yaza ertelenen dizilerin akibetinden endişe duyuyorum bu erteleyenlerin başını @Harunnn60 çekiyordu herkes ona ayak uydurmaya başladı :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sessiz takılıyorsun yani :) ne anladıkki bu işte ? kinci sezona hiç başlamamışsındır yaza ertelediysen :)

zaten yaza ertelenen dizilerin akibetinden endişe duyuyorum bu erteleyenlerin başını @Harunnn60 çekiyordu herkes ona ayak uydurmaya başladı :)
@Harunnn60 TWD de sanırım bu sezonu izlemedi :F

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hiç bir fok izlemiyor zaten yaymış kendini twitter a bamyasıyla oynayıp duruyor ondan çoktan umudu kestik :)
aaa bizim bir dizi vardı hogatha hanı twd nin çakmasıydı izliyorduk birlikte sonra sen devam ettinmi diziye :)
Neydi adınıda unuttum bir adamın zombi çocuğu oluyordu :F

İkimizde 3.sezınla birlikte sanırım devam etmedik :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Neydi adınıda unuttum bir adamın zombi çocuğu oluyordu :F

İkimizde 3.sezınla birlikte sanırım devam etmedik :A
z-nation-banner.jpg

ben ikinci sezonuda izlemedim sanırım nerde kaldığımı unuttum çoktan :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yaaa yok baya izledik 2.sezonu kesin izledikte 3 ü izlemedik sanırım :F twd ile ağır geldi ama bu dizi zaten daha çok komedi gibiydi ciddiyetten uzak :A
evet aklıma geldi şimdi 3. sezonu izlemedik haklısın:) ama sanırım bu dizi bitmedi dörde beşede çıkar burdaki zombiler at gibiydi twd dekiler ise uyku hapı yutmuş gibi mal mal dolaşıyorlar:) burdaki zombileri götürüp twd deki rich in peşine takacaksın keyifle seyredeceksin manzarayı :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
evet aklıma geldi şimdi 3. sezonu izlemedik haklısın:) ama sanırım bu dizi bitmedi dörde beşede çıkar burdaki zombiler at gibiydi twd dekiler ise uyku hapı yutmuş gibi mal mal dolaşıyorlar:) burdaki zombileri götürüp twd deki rich in peşine takacaksın keyifle seyredeceksin manzarayı :)
Hahah akıllı gibiydi burdakı zombiler :F İşte zombi kızı olmuştu bir adamın Mupy falandı galiba adamın ismi zombiler ısırmıştı :F Zombi çocuk tek bu dizide izlenmiştir ama biz bakmadık işte ne oldu diye :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Laa konuştuk ya :X Film etkinliği ypmasaydık 2.sezonun ilk yarısını izlicektim sonraki yarısını yaza atıcaktım diye:X Film etkinliği girince araya izlenecek şeyler olunca izlemedim :X