NBC This Is Us 2. Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu dizinin yerli versiyonunda oyuncu kadrosu açıklanmadımı hala ?
benim bir ara gözüme songül öden çarpmıştı sanki açıklandı diye biliyorum :)

neyse @xemrexxx topacına bir soralım mutlaka ayrıntıdan haberi vardır :)

Songül öden rebecca roolünde;bizim Kate daha genç ve zayıf:)))
Ayy bir bu eksikti şimdi @xemrexxx bu diziden sahneler bulur destere çiğdem diye :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ayy bir bu eksikti şimdi @xemrexxx bu diziden sahneler bulur destere çiğdem diye :A :A :A
bu diziyi güncelleştirelim @xemrexxx topacı rebeccamın sayfasına gereken özeni göstermemiş :)

2.15. Bölüm
harika bir bölümdü iyiki 14. bölümle aynı anda izlememişim iki bölümü ardarda izlesem duygusal travma yaşardım :)
rebeccanın jack in ölümünden sonra hem kendisi hem çocukları için ayakta kalma mücadelesini izledik takdir ediyorum rebeccayı harika bir kadın ..
jackin ailesi için araba seçme sahneside mükemmeldi ..

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
2x3

En iyi bölümlerdendi...

Randall'ın evlat edindiği kızın isminin Deja olması iyi düşünülmüş, gelmesi de hikayeye güzel bir renk oldu bence. Kalıcı olsun isterim.

Kevin oyunculuk kariyerinin zirvesinde sanırım, babası ile ilgili sahneler de güzel kurgulanmış.

Geçmişte artık Jack ile Rebecca arasında buzlar eriyor, bölümün en iyi olayı :Z

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
2x4

2. sezon 1. sezon daha güzel geldi. Özellikle her karakterin hayatlarının biraz da olsa ayrılması olay çeşitliliğini arttırmış. Deja’nın gelmesi, Kate’in müzisyenlik kariyerine atılması gibi. :D

Son sahne çok iyiydi, Kate hamileymiş ama sağlıklı doğma ihtimali az bakalım nolacak. :(

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
2x5 - 2x6

Yok ya gerçekten dizi çok iyi ilerliyor, izlemeyen çook şey kaybediyor. Kurgu 2. sezonda daha iyi bence.

Kevin’dan soğuyorum yavaş yavaş ne yapmaya çalışıyor bu adam. :A Kate & Toby çifti çok tatlı umarım bebeklerine bir şey olmaz. :(

Jack ve kardeşi, bir de Miguel ve Bec yakıblaşması hakkında bir bölüm fena olmazdı, en azından aydınlatılmasını istiyorum bu olayların.

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
2x8

Sadece Kevin'a ayrılmış dram ağırlıklı bir bölümdü. Kevin'ın spor salonunda kendi kendiğine söylediği sözler duygulandırdı. Diğer iki bölüm Kate vve Randall'la ilgili olacakmış. Son sahneden sonra diğer bölüme dair umutlarım arttı. Kate tahmin ettğim gibi bebeğini düşürmüş. Diğer bölüm de anlaşılan en az bu bölüm kadar duygusal olacak. :(

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
2x14

Muhteşem bölümdü. Son zamanların en iyi dizi bölümü. Öyle ki bu bölümün ardından izlediğim La Casa de Papel bile Mahallenin Muhtarları ayarında geldi. (ki La Casa de Papel'in de hastası olmama rağmen :))

Utanmasam 40 dakika boyunca hüngür hüngür ağlayacaktım. Bu kadar dokunaklı bir şey izlemedim ben, mükemmel dizi. :)

10/10
O kadar mı ya? İlk yarısını izledim de pek bir duygusallık yoktu galiba malum olaydan sonra açılıyor. :)

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
2x14

Jack'in ölümü ve ondan sonraki yaşananları çok iyi anlatmışlar. Rebecca'nın, Jack'in ölümünü öğrendiği sahne çok iyiydi. Kate'in sahneleri de keza öyleydi.

Tess'in büyümüş halini gördük orada fena ters köşe oldum şahsen. Artık geleceğe dair bölümler de olsun. :Z

Deja'nın geri gelmesi de sürpriz oldu. :D

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
2. sezon da bitti. İlk sezondan daha iyiydi bence. Bunda en büyük etken de kuşkusuz ana hikayeye ağırlık vermeleriydi. İlk sezonda genellikle konular kendi içinde ilişkiliyken bu sezon dizi tam istediğim hali aldı.

Sadece Mandy Moore'un oyunculuğundan pek memnun olmadım bu sezon. Bana mimiklerini fazla kullanıyormuş gibi geliyor, o yüzden duyguyu tam olarak bana geçiremedi. :)

2x18

Dört dörtlük bir sezon finaliydi. :clapping:

Düğün mana ile karakterler arasındaki ilişkinin daha da iyileşmesine vesile oldu. Şahsen ben kardeşliği en çok bu bölümde hissettim. Kate'in düğünü için Randall ve Kevin'ın çırpınmaları, Randall'ın Kate'i bir zamanlar yalnız bıraktığını fark etmesi güzel oldu.

Yine Kate ve Rebecca arasında geçen diyolog da harikaydı ve bence bölümün bana göre en iyi sahnesiydi.

Rebecca: Ben hep senin yolundaki bir engeldim.
Kate: Hayır anne sen benim yolumun ta kendisisin...

Randall ve Beth'in 'olabilecek kötü senaryolar oyununu' çok sevdim. Bölüm içinde o sahneler güldürdü. :A

Deja yine eski haline dönmüş ve itici olmuş. Tabi kızın yaşadıklarını da hafife almamak gerek, önceki bölümde neler yaşadığını gördük.

Ve bu bölümün son dakikalarında gelecekten bazı sahneler izledik. Bu da diğer bölümü merak etmek için yeterli kesinlikle. Bence Beth'e bir şey oluyor ileriki yıllarda keşke Randall ve kızının kimi görmeye geldiklerini de gösterselerdi. İnşallah diğer sezon gelecek zamana dair sahnelerin sürelerini arttırmışlardır. :Z

10/10