NBC This Is Us 2. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Laa konuştuk ya :X Film etkinliği ypmasaydık 2.sezonun ilk yarısını izlicektim sonraki yarısını yaza atıcaktım diye:X Film etkinliği girince araya izlenecek şeyler olunca izlemedim :X
yani ikinci sezona başlamadın bende onu dedim dön dolaş dediğime gelmişsin:) neye itiraz ediyorsun anlamadım :)

Hahah akıllı gibiydi burdakı zombiler :F İşte zombi kızı olmuştu bir adamın Mupy falandı galiba adamın ismi zombiler ısırmıştı :F Zombi çocuk tek bu dizide izlenmiştir ama biz bakmadık işte ne oldu diye :A
zombi çocuk korku filmlerinden fırlamış gibiydi chucky i andırıyordu :)
220px-Chucky_%28Child%27s_Play%29.jpg

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
bu diziyi izleyenleri birer birer kaybettik @OzaN a izlettirmeyi başarmıştım kendisini banladı :) @Titanium sanki bir ara uğradı buralara diye hatırlıyorum o da kayıp
@Forumdash her tarafta bize eşlik ediyorda burda yalnız bıraktı, @Harunnn60 desen zaten hiçbir dizide işe yaramıyor, kaldık tosbağa @xemrexxx ile başbaşa o da yorum kabızı :)
neyse dizi mükemmel son sezonlarda izlediğim kendine has en güzel dizilerden biri yalnız izlesemde sorun yok benim açımdan :)

Ben baya hayranıydım bu dizinin fakat bende dizi sektöründen uzaklaştım fazlasıyla zaman yaratamıyorum. :( İzlesemde gelip buraya yorum atmak gelmiyor içimden artık.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x14

Muhteşem bölümdü. Son zamanların en iyi dizi bölümü. Öyle ki bu bölümün ardından izlediğim La Casa de Papel bile Mahallenin Muhtarları ayarında geldi. (ki La Casa de Papel'in de hastası olmama rağmen :))

Utanmasam 40 dakika boyunca hüngür hüngür ağlayacaktım. Bu kadar dokunaklı bir şey izlemedim ben, mükemmel dizi. :)

10/10

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,462
Puanı
1,061
bu diziyi izleyenleri birer birer kaybettik @OzaN a izlettirmeyi başarmıştım kendisini banladı :) @Titanium sanki bir ara uğradı buralara diye hatırlıyorum o da kayıp
@Forumdash her tarafta bize eşlik ediyorda burda yalnız bıraktı, @Harunnn60 desen zaten hiçbir dizide işe yaramıyor, kaldık tosbağa @xemrexxx ile başbaşa o da yorum kabızı :)
neyse dizi mükemmel son sezonlarda izlediğim kendine has en güzel dizilerden biri yalnız izlesemde sorun yok benim açımdan :)
la sorma ağla ağla içim çıktı son 2 bölümde :( niye iyi insanlar ölüyor burada @gözlemci var @Çiğdem- var @Dosi var @Aserat varkene :( bir de bu dizi niye hala uyarlanmadı geçen sene izlerken big little lies ile this is us ı bizim yapımcılar kaçırmaz diyordum big little lies ı kesip biçip ufak tefek cinayetler yaptırlar bu dizi nerede kaldı :(

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
la sorma ağla ağla içim çıktı son 2 bölümde :( niye iyi insanlar ölüyor burada @gözlemci var @Çiğdem- var @Dosi var @Aserat varkene :( bir de bu dizi niye hala uyarlanmadı geçen sene izlerken big little lies ile this is us ı bizim yapımcılar kaçırmaz diyordum big little lies ı kesip biçip ufak tefek cinayetler yaptırlar bu dizi nerede kaldı :(
Hadi bizi anladım diyelim, @gözlemci ve @Aserat tan ne istiyorsun? :eek:
@vadikızı nada kıyamamış :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Sen ne diyorsun be Çeşm-i fesat hatun :A :A Gittin döndün daha da fesatlaşmışsın hoşşt :A :A @Dosi @Çiğdem-

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
ne güzel isimmiş o çeşm-i fesat hatun :X @mrt-06 dönünce dizine ekle bu karakteri @Halef oynar bence:A
Ben şoook :eek::eek::eek: Muhteşem Yüzyılda da vardı bu karakter , yoksam sen diziyi izlemiyor muydun :A koşunn emrex melunu diziyi izlermiş gibi yapıp izlememiş :A :A @Çiğdem- @Forumdash @Aserat @Harunnn60 @vadikızı

@Aserat a sorun yok. Senin ağız tadında problem var :A

Ay bu ne biçim tabirler :eek: Hakikatten @xemrexxx kopyası olma yolundasın :eek:
Öyle cevap verene böyle cevap verilir :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,462
Puanı
1,061

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
ay safoz musun sen o karakter @mrt-06 nın @xBUGRAx in kanalı fox ta yaptığı harem isimli komedide vardı.ss
ay safoz musun sen o karakter @mrt-06 nın @xBUGRAx in kanalı fox ta yaptığı harem isimli komedide vardı.ss
Bak cevap vermeye bile üşendim sana :A
Orada ona öyle seslenmiyorlardı ama Fesat hatun diyorlardı :A Çeşmi Fesat kısmı harem dizisinde kullandı :A