Doğum Günün Kutlu Olsun MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
demekki neymiş balık baştan kokar dedikleri doğru :) admin olmam şart yoksa taleplerimiz karşılanmayacak :)
Parti kur oy verelim destere başkan :A Gerçi bu yöntem uzun sürebilir darbe planı da yapabiliriz :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Parti kur oy verelim destere başkan :A Gerçi bu yöntem uzun sürebilir darbe planı da yapabiliriz :A
dur ben iyi geceler diyip çıkayım yoksa hogathanın inadı tuttu uyumayacak bugün :) sonra tenhalaşınca ortam buluşuruz resimlerde :)

Doğrum günün kutlu olsun @MEnes , nice mutlu yaşlar dilerim :D Gerçekte gördüğümde çok samimi geldin ama forumda hiç karşılaşamıyoruz :A Nice nice sevdiklerinle dolu yıllar geçirmesini Allahtan diliyorum :)
doğrum günü ne ya türkçesi kıt senarist :) bu türkçeyle zaten senaryon batar birde reyting bekliyor :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
dur ben iyi geceler diyip çıkayım yoksa hogathanın inadı tuttu uyumayacak bugün :) sonra tenhalaşınca ortam buluşuruz resimlerde :)
Bir yere gitme yok bu konu nasılsa artık bizim mekanımız oldu :A :A :A @MEnes @MasacRE-
u075.gif
u075.gif
u075.gif

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
boşver şimdi @MEnes elinde cımbızla aklarını ayıklamaya çalışıyordur onun işi zor buralara uğramaz üç beş saat :)
Partnin içine ettik zaten :F @MEnes i kovup biz yerleştik :A :A :A

Ben destereyi niye sık boğaz ediyorum , bildirimlerden o konuyu görmesin diye ama sen herşeyi berbat ettin
u075.gif
u075.gif
u075.gif
Uğradım ama uğramaz olaydım. Hemen arkamızdan sıvamışsınız ortalığı. :A Neyse sizi kıracağıma kafamı kırayım bee. Kendi konunuzmuş gibi devam edebilirsiniz. :A
Doğrum günün kutlu olsun @MEnes , nice mutlu yaşlar dilerim :D Gerçekte gördüğümde çok samimi geldin ama forumda hiç karşılaşamıyoruz :A Nice nice sevdiklerinle dolu yıllar geçirmesini Allahtan diliyorum :)
Sağol kardeşim hep birlikte inşallah. :) Evet dediğin gibi pek karşılaşamıyoruz forumda, sağlık olsun ne diyelim rastlaşırız elbet. :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

doğrum günü ne ya türkçesi kıt senarist :) bu türkçeyle zaten senaryon batar birde reyting bekliyor :)
Karşımdaki zaten Zeki Müren :A Aman efenim bizde kimlere hata ediyoruz :A Bende ki hata senden medet ummak :A hata bizde :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Bir yere gitme yok bu konu nasılsa artık bizim mekanımız oldu :A :A :A @MEnes @MasacRE-
u075.gif
u075.gif
u075.gif

Uğradım ama uğramaz olaydım. Hemen arkamızdan sıvamışsınız ortalığı. :A Neyse sizi kıracağıma kafamı kırayım bee. Kendi konunuzmuş gibi devam edebilirsiniz. :A

Sağol kardeşim hep birlikte inşallah. :) Evet dediğin gibi pek karşılaşamıyoruz forumda, sağlık olsun ne diyelim rastlaşırız elbet. :A
Bir sıvacının mekanını sıvamayacağız da nereyi sıvayacağız ama değil mi? :A Enes anlayışla karşılar bizim sıvamızı, hatta o da katılır :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bir sıvacının mekanını sıvamayacağız da nereyi sıvayacağız ama değil mi? :A Enes anlayışla karşılar bizim sıvamızı, hatta o da katılır :A
Kesinlikle daha uygun ortam mı olur. :A Ben yarın erken kalkmam gerekse de durabildiğim kadar durup günlük sıva dozumu alırım yani. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Biz yabancı değiliz evet resmiyet verip kutlama mesajı yerine direk daldık işte oklavamızla :F :F :F @MEnes Kutladığımızı eminim ki anlamıştır biraz dan birde Musti şarkısını hediye ederim herkes konu dan dağılır :A :A :A @destere

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

Eee o zaman kutlamaya gidiyoruz @denizz19 :A gerçi deniz benim doğum günümü de geçiştirmişti :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Biz yabancı değiliz evet resmiyet verip kutlama mesajı yerine direk daldık işte oklavamızla :F :F :F @MEnes Kutladığımızı eminim ki anlamıştır biraz dan birde Musti şarkısını hediye ederim herkes konu dan dağılır :A :A :A @destere
Tabi Çikoo ben zaten önemsemem böyle detayları içini bilirim insanın. :A Yok hediyem nerde falan da yapmam yani neyse odur. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kesinlikle daha uygun ortam mı olur. :A Ben yarın erken kalkmam gerekse de durabildiğim kadar durup günlük sıva dozumu alırım yani. :A

Cumartesi de mi iş var la yoksa niye erken kalkman gerekiyor :A

Sen kutlamadan mı daldın öyle konuya :eek: Ben en azından kutlayıp öyle başladım sıvamaya ayıp be senin yaptığın :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Eee o zaman kutlamaya gidiyoruz @denizz19 :A gerçi deniz benim doğum günümü de geçiştirmişti :A
Bu hafta sonu işler karışık Pazar düğün var yarın başka yerlerde işler var akşamına derbi var. :A Yani önemli değil kutlamak, @denizz19 askere gitmeden normal bir günde de buluşabiliriz. :A

Cumartesi de mi iş var la yoksa niye erken kalkman gerekiyor :A

Sen kutlamadan mı daldın öyle konuya :eek: Ben en azından kutlayıp öyle başladım sıvamaya ayıp be senin yaptığın :A
Normalde var da yarın başka bir yere gideceğim eğitim var onun final programı. :A Pazar düğün var onun için kuaförde saç baş ayarlicam yani biraz yoğunum o yüzden erken kalkmak şart. :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Bu hafta sonu işler karışık Pazar düğün var yarın başka yerlerde işler var akşamına derbi var. :A Yani önemli değil kutlamak, @denizz19 askere gitmeden normal bir günde de buluşabiliriz. :A

Normalde var da yarın başka bir yere gideceğim eğitim var onun final programı. :A Pazar düğün var onun için kuaförde saç baş ayarlicam yani biraz yoğunum. :A
Biz hep anormal günlerin peşindeyiz zaten :A @denizz19 Denizim çok büyük hayırsız çıktı mümkünse bir daha ki doğum gününden sonra onunla görüşelim :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Niye acaba bu konuyu senin pis mesajın ile keşfettiğim için olmasın Bende okalvamla bastım :A :A :A @MEnes
Fark edildi zaten senin canın sağolsun be Çiko darılacak halimiz yok yani. :A
Biz hep anormal günlerin peşindeyiz zaten :A @denizz19 Denizim çok büyük hayırsız çıktı mümkünse bir daha doğum gününden sonra onunla görüşelim :A
Bakalım bir organizasyon çekeriz yani haftaya, zaten günler azaldı baya anca ayarlarız. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Yok forumu parlak oğlanlarla donatanlar @Çiğdem- @Yiğitt ve tayfası :A Biz, @S.G.A.T. @Billy Kane @XanTier öncülüğünde karşı akım oluşturduk onlara karşı, forumu eski günlerine döndürdük bize teşekkür etmen lazım :A

https://fav10.net/forum/threads/demi-rose-resimleri.273624/

https://fav10.net/forum/threads/kate-upton-resimleri.273385/

https://fav10.net/forum/threads/aleyna-tilki-resimleri.273581/

Al bak birkaç örnek, gerisine ünlü resimlerinden ulaşabilirsin :A
Demi Rose’yi foruma kazandıran benim elticim şu konuyla. :A @destere

https://fav10.net/forum/threads/Ünlü-manken-yürek-hoplattı.273612/

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060