Doğum Günün Kutlu Olsun MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
dur bende kutlayayım iyiki ismimi anmışsın yoksa karambole gidecekti burayı sıvamam lazım şimdi 24 yaşında olduğuna dair dedikodular var o yüzden saçlara düşen aklardan bahsetmeden direk iyiki doğdun diyorum:) sevdiklerinle birlikte nice seneler mutlu ve huzurlu bir hayatın olur umarım :)
bu kadar sıva yeterli :)

yokluğumda ortalığı parlak oğlan resimleriyle batırmışsınız ..forumu batırmışsınız durumu düzeltmek bayağı zaman alacak :)

@Doğu iyiki banlanmış zaten sıvacılık raconuna ters işler yapmaya başlamıştı :)
Yok forumu parlak oğlanlarla donatanlar @Çiğdem- @Yiğitt ve tayfası :A Biz, @S.G.A.T. @Billy Kane @XanTier öncülüğünde karşı akım oluşturduk onlara karşı, forumu eski günlerine döndürdük bize teşekkür etmen lazım :A

https://fav10.net/forum/threads/demi-rose-resimleri.273624/

https://fav10.net/forum/threads/kate-upton-resimleri.273385/

https://fav10.net/forum/threads/aleyna-tilki-resimleri.273581/

Al bak birkaç örnek, gerisine ünlü resimlerinden ulaşabilirsin :A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Doğum günün kutlu olsun Enes :Z
Bomba gibi, fişşek gibi yıllar geçir :A:A

Hediyen Ferdi Tayfur'dan ve LM'den gelsin :A:A

Napıyor okşuyon mu beni ya?
Bomba gibi, fişşek gibi çocuk valla :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
dur bende kutlayayım iyiki ismimi anmışsın yoksa karambole gidecekti burayı sıvamam lazım şimdi 24 yaşında olduğuna dair dedikodular var o yüzden saçlara düşen aklardan bahsetmeden direk iyiki doğdun diyorum:) sevdiklerinle birlikte nice seneler mutlu ve huzurlu bir hayatın olur umarım :)
bu kadar sıva yeterli :)

yokluğumda ortalığı parlak oğlan resimleriyle batırmışsınız ..forumu batırmışsınız durumu düzeltmek bayağı zaman alacak :)

@Doğu iyiki banlanmış zaten sıvacılık raconuna ters işler yapmaya başlamıştı :)
Ooo yoldaşım beee. O saç beyazlığı muhabbetine girmeyerek işleri güzel kurtardın sağol var ol. :A hep birlikte nice sıvalı yıllara. :A
Doğum günün kutlu olsun @MEnes :D
Saol dostum. :D
Doğum günün kutlu olsun Enes :Z
Bomba gibi, fişşek gibi yıllar geçir :A:A

Hediyen Ferdi Tayfur'dan ve LM'den gelsin :A:A

Napıyor okşuyon mu beni ya?
Bomba gibi, fişşek gibi çocuk valla :A
Bomba gibi fişşek gibi kutlama bee. :A Sağol kardo mükemmel bir hediye, bu sahneye her zaman ayrı bir gülerim. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ooo yoldaşım beee. O saç beyazlığı muhabbetine girmeyerek işleri güzel kurtardın sağol var ol. :A hep birlikte nice sıvalı yıllara. :A

Saol dostum. :D

Bomba gibi fişşek gibi kutlama bee. :A Sağol kardo mükemmel bir hediye, bu sahneye her zaman ayrı bir gülerim. :A
doğum gününde bir sıva yapalım dedik ama her gün bu tarz incelikler bekleme incelik karizmamızı bozar :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Onu biliyorum zaten bu gecelik işi kotarmış olduk. :A İlerde işler farklı gidecektir, şimdi yeni geldin kibarlığın üstünde tabi. :A
tabi forum uzun süre benim yokluğumda tarzımı unutmuştur önce sakin sakin yanaşıp insanların kalbini kazanayım sonra balyozu indiririm kafalarına :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
tabi forum uzun süre benim yokluğumda tarzımı unutmuştur önce sakin sakin yanaşıp insanların kalbini kazanayım sonra balyozu indiririm kafalarına :)
Başkaları unutmuş olabilir ama ben unutmam bilirsin. :A Her zaman destekçinim yoldaşım, zamanı gelince gerekeni yaparız. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok forumu parlak oğlanlarla donatanlar @Çiğdem- @Yiğitt ve tayfası :A Biz, @S.G.A.T. @Billy Kane @XanTier öncülüğünde karşı akım oluşturduk onlara karşı, forumu eski günlerine döndürdük bize teşekkür etmen lazım :A

https://fav10.net/forum/threads/demi-rose-resimleri.273624/

https://fav10.net/forum/threads/kate-upton-resimleri.273385/

https://fav10.net/forum/threads/aleyna-tilki-resimleri.273581/

Al bak birkaç örnek, gerisine ünlü resimlerinden ulaşabilirsin :A
doğum gününde bir sıva yapalım dedik ama her gün bu tarz incelikler bekleme incelik karizmamızı bozar :)
Bende @destere o ecünnü konusunu nasıl buldu diyordum @MasacRE-
u075.gif
u075.gif
u075.gif

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
benim kabahatim yok yolu @MasacRE- tarif etti o ipucu vermese senin parlaklarla kucaklaşacaktım nerdeyse :) iyikide tarif etti yani kazayla parlak kucaklamak bile insanın hayattan soğumasına sebep olur :)
@MEnes in doğum günü partisinede böyle oklavayla daldık ama :F :F :F

Hatta biraz dan @MasacRE- nin kafasını ezince parti kana bulanabilir :A

u075.gif
u075.gif
u075.gif

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bende @destere o ecünnü konusunu nasıl buldu diyordum @MasacRE-
u075.gif
u075.gif
u075.gif

benim kabahatim yok yolu @MasacRE- tarif etti o ipucu vermese senin parlaklarla kucaklaşacaktım nerdeyse :) iyikide tarif etti yani kazayla parlak kucaklamak bile insanın hayattan soğumasına sebep olur :)

Baktım sen gelir gelmez kafasını şişiriyorsun adamın, bir dinlensin moral, güç depolasın diye yolu gösterdim ne var bunda yani :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Baktım sen gelir gelmez kafasını şişiriyorsun adamın, bir dinlensin moral, güç depolasın diye yolu gösterdim ne var bunda yani :A
boşver şimdi @MEnes elinde cımbızla aklarını ayıklamaya çalışıyordur onun işi zor buralara uğramaz üç beş saat :)
Partnin içine ettik zaten :F @MEnes i kovup biz yerleştik :A :A :A

Ben destereyi niye sık boğaz ediyorum , bildirimlerden o konuyu görmesin diye ama sen herşeyi berbat ettin
u075.gif
u075.gif
u075.gif

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Doğrum günün kutlu olsun @MEnes , nice mutlu yaşlar dilerim :D Gerçekte gördüğümde çok samimi geldin ama forumda hiç karşılaşamıyoruz :A Nice nice sevdiklerinle dolu yıllar geçirmesini Allahtan diliyorum :)