Star Söz - Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
7. BÖLÜM

Güzel bölümdü, aslında bölümün 2 saatini pazar izlemiştim ama kalan 20 dakikayı bir türlü izleyememiştim.

Öncelikle son sahne yine güzeldi, dizi son sahneleriyle bomba etkisi yaratıyor. Neyse ilk dakikalara gidelim, o bombanın patlaması güzeldi. Çolak kaçtı gitti elimizden maalesef. Tabi beklediğim bir şeydi. Bahar orayı kurtardı, koca yürekli kız. :bhr:

Ali Haydar'a da bizimkilerin şarkı söylediği kısım güzeldi. ''Sen olmasan Hafız, ah bu hayat çekilmez..''

Anneler Günü özel sahnesi de güzeldi, Ateş'in ailesinin olmamasına üzüldüm. :( Bu arada Yavuz'un geçmişini, ailesini de merak ediyorum.

Yavuz ile Bahar'ın yakınlaşması da hoş oldu, Çolak bir işe yaradı. Onun sonu nasıl bitecek merak ediyorum doğrusu. :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,181
Puanı
1,061
7. BÖLÜM

Güzel bölümdü, aslında bölümün 2 saatini pazar izlemiştim ama kalan 20 dakikayı bir türlü izleyememiştim.

Öncelikle son sahne yine güzeldi, dizi son sahneleriyle bomba etkisi yaratıyor. Neyse ilk dakikalara gidelim, o bombanın patlaması güzeldi. Çolak kaçtı gitti elimizden maalesef. Tabi beklediğim bir şeydi. Bahar orayı kurtardı, koca yürekli kız. :bhr:

Ali Haydar'a da bizimkilerin şarkı söylediği kısım güzeldi. ''Sen olmasan Hafız, ah bu hayat çekilmez..''

Anneler Günü özel sahnesi de güzeldi, Ateş'in ailesinin olmamasına üzüldüm. :( Bu arada Yavuz'un geçmişini, ailesini de merak ediyorum.

Yavuz ile Bahar'ın yakınlaşması da hoş oldu, Çolak bir işe yaradı. Onun sonu nasıl bitecek merak ediyorum doğrusu. :A
Bahar-Yavuz'a hiç heveslenme. :F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çolak da sebep ise artık. :F
Gerci kız aşık boşuna Karabayıra kadar gelmedi. Kolye bahane. :D

Ama benim favorim kesinlikle Ateş ve Nazlı. :D 8. Bölümü izle hemen gülmek garanti. :D
Aynen onlara bayılıyorum, bar olayları da komikti. Nazlı'nın annesi biraz engel bize ama onu da halledeceğiz inşallah. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
8. BÖLÜM

Güzel bölümdü, çabuk geçti valla dizi. :D Baya da aksiyonluydu, ilk sahneler bir kere bağladı diziye. Yavuz'un Çolak'ın sahneleriyle Bahar'ı öpmesi, dans etmesi, sonra tartışmaları falan güzeldi. Araları pek limoni olsa da güzel ikililer. :bhr:

O yakışıklı teröristin Eylem'in eski sevgilisi çıkması. :eek: Baya şaşırdım o sahneye, kendi elleriyle verdi askere.

Nazlı ve Ateş de baya güldürüyor, yakında sevgili olacaklar umarım. :Z O zaman dizi daha renkli olur, tabi annesi biraz ortalığı kızıştırıyor da. :T:

Son sahne de terörist pazar yerine dalacakken Yavuz arabayla teröristin arabasına vurdu. ''Hakkınızı Helal Edin...''

9. bölümü de bir ara izlerim. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
9. bölümü izlemeye başlıyorum, son bölüm güzel bir yerde bitmişti. Bölüm bitince yorumumu bırakırım konuya. :X