Star Söz - Dizi Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
9. BÖLÜM

Öğlen 1.5 saatini izlemiştim, kalan kısmı da şimdi izleyip bitirdim. Yine güzel bir bölümdü, hiç boş durmadık yani her dakikası dolu doluydu.

Yavuz, Çolak'ın eline geçti. Orada baya konuşmaları falan oldu, izlemesi zevkliydi. Yavuz orada kurtulduğunda kaçıp gitseydi, kendine macera arıyor resmen. :T:

Bizimkilere yola tuzak döşediler, otobüs ters döndü resmen. :( Sürücü askerler şehit oldu, Fethi'nin de kolu gidiyordu az daha. Neyse ki son anda asker yetişti de kolunu kesmediler. O sahne güzeldi.

Bir de okula sığındı bizimkiler, mübarek bölüm üçe ayrılmıştı. Okuldaki sahneler de güzeldi.

Son sahnede Fethi'nin Eylem'i vurması? :eek: Baya şok sahneydi orası. Yavuz da burayı vurun dedi, bakalım 10. bölümde ne olacak? :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Söz 10. Bölüm Fragman 2

Kurtdereli :T
Oha iki fragman da muhteşem. :eek:

Kurtdereli. :( Onlarca kişinin hayatını kurtararak ölecek. Feyzullah garibim nasıl ağlıyor, çocuk gibi aynı. :bhr: :(

Eylem de mi öldü yani? :eek: Olamaz, orada bir şey olur yani öleceğini sanmıyorum. :(

Bölüm mübarek sezon finali bölümü gibi, süper duruyor. :Z

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,606
Puanı
860
Bu bomba olayı çok saçma olmuş. Daha iyi bir şekilde yazabilirdi Ethemciğim ama kendisi totale oynadığından basit yolu seçmiş. Ah Ethem ah. Şu diziyi tam asker dizisi yapsan varya çok daha iyi olacak.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
10. bölüme başladım. Bölüm güzel başladı. Yavuz oradan kurtuldu, Çolak'a oh olsun. :A Eylem'e ne olacak bakalım, ambulansla götürüyorlar. Saf Fethi. :T:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Doktor, Eylem'in öldüğünü söyledi. Fethi'nin gözyaşları der susarım. Garibim nasıl ağlıyor öyle. :(

Eylem ölmedi, ölmeyecek. İnanıyorum. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
10. BÖLÜM

Bölüm bitti, güzel bir bölümdü. Kurtdereli öldü maalesef. :( Eşinin o yüz ifadesi çok iyiydi, unutulmayacaksın Kurtdereli...

Çolak'ın bir oğlu var dedi şu çirkin yaşlı adam. :D Ve o oğul bizim askerlerden biri çıkacak, acaba kim çıkacak çok merak ediyorum. :Z

Bizimkiler Çolak'ı almadan gelmeyecekler, gelirlerse istifa dilekçelerini verdiler. Bakalım ne olacak yeni bölümde?
Söz 11. Bölüm Fragman 1

@vadikızı @Yiğitt @Bully @mesmeso61 @*YıldırıM*

Sezon Finali 12. Bölüm!
Fragman çok iyi, Zafer'e bir şey olacağını sanmıyorum. Çolak da köşeye sıkışıyor gibi ama yeni sezonda da olacaktır kendisi. :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
11. Bölüm - Uyku tutmadı, ben de kalkmışken başlayayım dedim. Bitince yorumumu atarım. :X

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
11. BÖLÜM

Güzel bölümdü, aksiyon hiç bitmedi. Bölüm boyunca Çolak'ı kovaladık, bir yandan da Ateş, Sezinciğimi kovaladı. :A

Çolak'ı meydana hapsedince Yavuz'un eliyle bir anda meydandaki herkesin silahını çekmesi güzel sahneydi. Çolak şokta tabi. :A Ama o da boş gelmemiş, canlı bomba olup gelmiş. Sonunda Fethi vuracaktı ki şu sevimsiz oğlan çıkıp geldi. :T: Bu sefer de Fethi'yi kaçırdılar, peehhh.. Ve tam vuracakken de Eylem reyiz geri döndü. :Z Eylem reyizden karate şov de mükemmeldi. :bhr:

Sezon finali fragmanını bekliyoruz bakalım. :Z

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
11. BÖLÜM

Güzel bölümdü, aksiyon hiç bitmedi. Bölüm boyunca Çolak'ı kovaladık, bir yandan da Ateş, Sezinciğimi kovaladı. :A

Çolak'ı meydana hapsedince Yavuz'un eliyle bir anda meydandaki herkesin silahını çekmesi güzel sahneydi. Çolak şokta tabi. :A Ama o da boş gelmemiş, canlı bomba olup gelmiş. Sonunda Fethi vuracaktı ki şu sevimsiz oğlan çıkıp geldi. :T: Bu sefer de Fethi'yi kaçırdılar, peehhh.. Ve tam vuracakken de Eylem reyiz geri döndü. :Z Eylem reyizden karate şov de mükemmeldi. :bhr:

Sezon finali fragmanını bekliyoruz bakalım. :Z
Ay Starimi da izlermiymişmiş bu total d. :A