Star Söz - Dizi Yorumları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,605
Puanı
860
İyi ki bir çocuğunuz olmadı hemen niye boşanmaya kalkıyon? Yazık değil mi bu adama? Adam operasyona gidecek dediği lafa bak. Yap tüp bebek tedavisi en kötü yetimhaneden al. Arkadaş deli etti kadın beni gece gece.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2.ve 3.fragmanlar harika olmuş :D

İçerde'nin fragmanlar da bomba bakalım totali kim alacak :A

@Yiğitt Söz'e de başla kanka muhakkak :Z
Başlayacağım, baya güzel duruyor fragmanları. :D Atakan ne kadar çirkinleşmiş bu dizide? :eek:

Haftaya başlarım, 1-2 hafta sonra da olabilir. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Başlayacağım, baya güzel duruyor fragmanları. :D Atakan ne kadar çirkinleşmiş bu dizide? :eek:

Haftaya başlarım, 1-2 hafta sonra da olabilir. :A
Savaşçı'ya bakıyormuşsun zaten, Kanal D'mizin asker dizisi İsimsizler'e şans verecek misin peki :A Asker gözüyle hepsini bi kıyaslamanı isterim :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Savaşçı'ya bakıyormuşsun zaten, Kanal D'mizin asker dizisi İsimsizler'e şans verecek misin peki :A Asker gözüyle hepsini bi kıyaslamanı isterim :D
İsimsizler de güzel duruyor, üç kanalın da böyle diziler yapmasına sevindim. Ama İsimsizler'e bakmayı pek düşünmüyorum, bir güne iki dizi sığdıramam. :( İçerde'ye başlamayı düşünüyorum üstüne. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
İsimsizler de güzel duruyor, üç kanalın da böyle diziler yapmasına sevindim. Ama İsimsizler'e bakmayı pek düşünmüyorum, bir güne iki dizi sığdıramam. :( İçerde'ye başlamayı düşünüyorum üstüne. :D
Ben Pazartesi hem Survivor, hem İçerde, hem de Söz'e bakıyorum :A

Bir de Bodrum Masalı ve Fi, başka dizim yok :D

İçerde'ye başla tabii, zaman zaman ters köşelerden çıldıracaksın ama sezonun en bomba işi oldu kesinlikle :Z 39.bölümde de bitiyor, uzatmamaları güzel oldu :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben Pazartesi hem Survivor, hem İçerde, hem de Söz'e bakıyorum :A

Bir de Bodrum Masalı ve Fi, başka dizim yok :D

İçerde'ye başla tabii, zaman zaman ters köşelerden çıldıracaksın ama sezonun en bomba işi oldu kesinlikle :Z 39.bölümde de bitiyor, uzatmamaları güzel oldu :D
Ben Fi'nin ilk bölümünü izledim. Savaşçı izliyorum. İçerde'nin 2-3 bölümünü izlemiştim de unuttum gitti, baştan başlayıp izlerim artık. :D Bi de Söz. Ha ilerde Kara Sevda var düşüncelerim dahilinde, hayırlısı. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,605
Puanı
860
Her dizideki ekip deli mi olur ya? Her türlü şartta goygoy yapabiliyorlar ya. :A

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,369
Puanı
1,060
24.00 gibi gece netten hemen bakmaya başlayacağım geçen hafta çok iyi değildi bu hafta yorumlarda yine çok iyi değildi sıkıldık diyorlar saçma yerler çok var vb. göreceğiz izleyince bu hafta da çok iyilikten çıkmayı sürdürmez umarım Söz, bir şey istemiyoru z sizden 2 hafta önce gibi çok iyi dizi olun ağzımız açık kalsın hayranca onu istiyoruz !!! bir zahmet !! @vadikızı göreceğiz..

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1. BÖLÜM

Bir asker dizisi daha, bu da ikinci dizim olsun bakalım. :D

Öncelikle dizi ilk dakikalardan itibaren sizi ekrana kilitliyor, çok beğendim ilk bölümü. Su Kutlu'yu konuk olarak görmek güzeldi, ölmesi üzdü tabi. :( Tolga Sarıtaş'ı bu role pek yakıştıramamıştım duyunca ama çok da iyi oturmuş bence. Diğer isimleri pek göremedik ama onları da ilerleyen bölümlerde bol bol göreceğiz herhalde. :X Erdem'in olayı da ilk bölüme damga vurdu, Nazlı'yı da kurtardık. Bu arada Yavuz ile şu hastanedeki hemşire arasında bir şeyler olacak, seziyorum. :A

2. bölümü de cuma izlerim. :X

@Bully @Yakamoz-Asi

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
1. BÖLÜM

Bir asker dizisi daha, bu da ikinci dizim olsun bakalım. :D

Öncelikle dizi ilk dakikalardan itibaren sizi ekrana kilitliyor, çok beğendim ilk bölümü. Su Kutlu'yu konuk olarak görmek güzeldi, ölmesi üzdü tabi. :( Tolga Sarıtaş'ı bu role pek yakıştıramamıştım duyunca ama çok da iyi oturmuş bence. Diğer isimleri pek göremedik ama onları da ilerleyen bölümlerde bol bol göreceğiz herhalde. :X Erdem'in olayı da ilk bölüme damga vurdu, Nazlı'yı da kurtardık. Bu arada Yavuz ile şu hastanedeki hemşire arasında bir şeyler olacak, seziyorum. :A

2. bölümü de cuma izlerim. :X

@Bully @Yakamoz-Asi

Tolga, senin avatarındakine fark atar oyunculukta :A Sarı komutan candır :Z

2.bölümden itibaren diziye bağlanmaya başlarsın, her karakterin ayrı bir hikayesi var, acayip sarıyor dizi :Z Mücahit karakteri çok iyi özellikle, Ateş de iyi :D Çolak da cuk oturmuş :D

Atakan da 3'ten itibaren falan aktif olmaya başlayacak, 1.bölümde 1 sahnesi vardı sanırım sadece :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2. BÖLÜM

Off dizi mükemmel bir kıvama geldi, ilk bölüm güzeldi ama ortalardan itibaren. İkinci bölüm ful güzeldi, harikaydı. :Z

Öncelikle Ateş'e bayıldım, adamın dibi. :A Adam bu dizi bittikten sonra boş kalmaz artık, yapımcılar nasıl ünlü edememiş bu ismi. Yani başrolde falan, potansiyeli çok fazla. :D Ali Haydar da tatlı adam, görev için karısının yanında gitmedi. Çocuğunu düşürdü karısı, çok acı sahneydi. :( Çolak da psikopatın teki, beğendim ama güzel tercih olmuş. Dizinin en büyük sürprizi Meriç Aral oldu, Yüksek Sosyete'nin Ecesi. :bhr: Onu burada gördüğüme çok sevindim, güzel bir karakter olmuş hem.

Son sahnesi de güzeldi, helikopter vuruldu. İnşallah ölen yoktur haa şu şişko teröristlere silah satan adam ölebilir.

3. bölümü de yarın izleyeceğim. :X

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3. BÖLÜM

Çok iyi bölümdü yine, sıkılmadan izlettirdi. :X

Helikopter kazasında kimsenin ölmemesi garip olmuş, biraz gerçekçi olsaydı en azından bir şehit verseydik. Helikopter düşüyor ve kimse ölmüyor, biraz komik kalmış orası. Son sahne süperdi, gelinin herkesi taraması. :eek: İnşallah Bahar'ı vurmaz, o sahnede ne oldu merak ediyorum. 4. bölümü de bir ara izlerim, dizi güzel gidiyor.

Bu arada dizinin müziği harika, bayılıyorum. :bhr:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
4. BÖLÜM

4 bölümden en iyisi buydu, çok beğendim. :D (Dün gece izlemiştim de yorum atamadım.)

Atakan'ın çalıp diğer arkadaşın söylediği ''Bir Ay Doğar'' şarkısı diziye damga vurdu. Muhteşem söyledi, o sazın sesi de beni benden aldı. Şarkıyı da buraya bırakalım. :bhr:

Eylem başımıza bela aldı, sen ne diye gidip bu teröristlere inanıyorsun? Bir de gidip haberini yapmış, gel de deli olma. Ama inanıyorum onu da yola getireceğiz yakında. :Z Ali Haydar'a baya üzülüyorum, garibimin biri de o. :( Hem çocuğu düştü, şimdi de karısı boşanmak istiyor.

Son sahne güzel yerde bitti, 5. bölümü de kısa sürede izleyeceğim.​