Müziğin Yolculuğu 10.Bölüm (2003 Yılının Hit 20 Parçası)

Sizce Yılın Şarkıları Hangileri ?

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .
Bende mustim ne olduda birden bire geriye düştü diyorum :kizgin::kizgin::kizgin:
iuuq_NV_00dvoztqt_SL_gjmft_SL_xpseqsftt_SL_dpn0312201_2NU_0spmmjoh_SK_qjo_SL_kqh.jpg

ben kazayla pardon sana yaranmak için oy verdim bari onlar kendini yakmasın diye çabalıyorum :)

Konuyu yeni inceleme fırsatı buldum. Eline sağlık @Çiğdem- yine beni tribe soktun nostalji damarlarım kabardı :A

Oy verdiklerim;

Tarkan - Dudu: Tarkan'ın en iyi ve en akılda kalıcı şarkılarından :) Yurtdışından gelen turistler bi Dudu diyor bir de Hüp :A

mfö - Tam Ortasındayım; Bu da harika bir melankolisi olan bir eserdir.

Sertab Erener - Everyway That I Can; Gururumuz

Yıldız Tilbe - Çabuk Olalım Aşk
Yıldız Tilbe - Yürü Anca Gidersin: Yıldız Tilbe'ye oy vermezsem Allah taş yapar :A

Berksan - Çilek; Akraba kontenjanından Berksan'ı da es geçmeyelim :A (Daha önce söylemiştim kendisi anne tarafından akrabam olur :) )

Hakan Altun - Bir Telefon; Hakan Altun'un her programa çıktığında ilk söylediği şarkıdır, eskimez, ilk günkü tadı verir, havaya girersen yaktırır. Özellikle nakaratı vurucudur :A

Feridun Düzağaç- Boş Ders; Ortaokulda sınıfta çok söylerdik :)

Şebnem Ferah - Ben Şarkımı Söylerken; Şebnem'in en muazzam şarkılarından. Sözleri de aşırı anlamlı harika bir eser.
tarkan berksan ve hakan altunda sıvamışsın :) ama diğerleri fena sayılmaz bu arada sandalyeyi pas geçmende harika olmuş :)

@destere kendisi kullandı ama natalia için sen nasıl erkeksin bee sende kullanmalısın :A
verilen oy değiştirilmez nataliaya rağmen demekki sandalyeden o kadar nefret ediyorki kıza rağmen yüksek puan vermemiş saygı duyuyoruz :)

Kendisinin dansından pek haz etmem :A Tuhaf geliyor bana :A Yunan kızımızın arkasına geçmiş çok değişik hal ve hareketler içerisindeydi klibi tamamlayamadım :A
tarkan berksan ve hakan altunda sıvamışsın :) ama diğerleri fena sayılmaz bu arada sandalyeyi pas geçmende harika olmuş :)

verilen oy değiştirilmez nataliaya rağmen demekki sandalyeden o kadar nefret ediyorki kıza rağmen yüksek puan vermemiş saygı duyuyoruz :)
@destere den oy almak için öyle çektik klibi ayoll işde yaradı :A :A :A

Yıldız Tilbe, Emre Altuğ, Sertap Erener, Tarkan, Mustafa Sandal ve Beren için Kenan dedim.:A

Sen bana gıcık olduğun için:A

O değilde geçen gün Üsküdar'da sanırım 2 genç bi hayvan kulübesi bırakmış sokağa. Ve başKa biri alıp çöpe atmak istemiş hayvanlar mahalleye tolanmasın diye. Sonra kavga çıkmış. Çocuğu yarıştıriyordu hayvan düşmanı kişi. Nasıl sinir oldum o an.:(

Sen bana gıcık olduğun için:A

O değilde geçen gün Üsküdar'da sanırım 2 genç bi hayvan kulübesi bırakmış sokağa. Ve başKa biri alıp çöpe atmak istemiş hayvanlar mahalleye tolanmasın diye. Sonra kavga çıkmış. Çocuğu yarıştıriyordu hayvan düşmanı kişi. Nasıl sinir oldum o an.:(
Ben sana gıcık mıyım :A

Var öyle insanlıktan zerre pay alamamış insanlar neyse başım çok ağrıyor yarın görüşelim :D