Müziğin Yolculuğu 10.Bölüm (2003 Yılının Hit 20 Parçası)

Sizce Yılın Şarkıları Hangileri ?

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Efsane bir yıl gerçekten. Öncelikle Dudu şarkısına oy vermeden geçen herkesi kınıyorum, @Maskeli Fedai gel destek ol la Tarkan'ına :A Çocukken az söylemedik arkadaşlarla sokaklarda :D Nereye Böyle de harika bir parçadır.

Aklım Karıştı en sevdiğim Kenan Doğulu parçalarının başında gelir, klibi çıksa da izlesek derdik çocukken :A

Yıldız'ın 2 şarkısı da efsane, zaten albümü vardı bizde, arabada sürekli dinlerdik. :D

Aşka Yürek Gerek, Araba'dan sonra en sevdiğim Musti şarkısıdır, Natalia etkisi de yadsınamaz tabii. :A Sihirli Annem Cem aklıma gelir bu şarkıda. Bu şarkıyla Musti'nin taklitini yapmıştı Tuğçe'yi etkileyebilmek için, @pompy'den de oyu kaparsın belki @Çiğdem- :F

Gidecek Yerim Mi Var favori Emre Altuğ şarkımdır hala da sık sık dinlerim.

Eurovision şarkımız zaten efsane, ona diyecek söz yok.

Çilek şarkısı da çocukluğumun şarkılarındandır, çok severim.

Bir Telefon zaten efsane Hakan Altun parçası. Bunların dışında Gökhan Özen ve Demet Akalın'ın şarkıları da güzel.

Emeklerine sağlık Çiğdemcim :bhr:
saydığı isimlere bak ? yüzde doksanı parlaklardan oluşuyor neyse zevkler ve renler şapılmaz derler :) saygı duyuyoruz yeterki yarışmalarda bunlarla gelme :)
hhhhaha uğraşma şu çocukla beee sende erdal beşikçioğluna aşıksın ona bakarsan ayoll
:A :A :A @destere

öncelikle çok teşekkürler vakit ayırıp baktığın için çok emek harcıyorum gerçekten bu etkinliğe @Bully :bhr:

hhahaah aa iyi hatırlattın ayoll @pompy gel şarkımıza destek ol ayoll :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hhhhaha uğraşma şu çocukla beee sende erdal beşikçioğluna aşıksın ona bakarsan ayoll
:A :A :A @destere

öncelikle çok teşekkürler vakit ayırıp baktığın için çok emek harcıyorum gerçekten bu etkinliğe @Bully :bhr:

hhahaah aa iyi hatırlattın ayoll @pompy gel şarkımıza destek ol ayoll :A :A :A
biraderin cevap veremiyormu dilinimi yuttu :) neyse onu yolladık yarışmadan şimdiki hedefimde diğer ankaralı turgut var :)

ay bu diğer ankaralı turgutmuş zaten bir an @mrt-06 le karıştırdım :)

Son düzenleme:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Konuyu yeni inceleme fırsatı buldum. Eline sağlık @Çiğdem- yine beni tribe soktun nostalji damarlarım kabardı :A

Oy verdiklerim;

Tarkan - Dudu: Tarkan'ın en iyi ve en akılda kalıcı şarkılarından :) Yurtdışından gelen turistler bi Dudu diyor bir de Hüp :A

mfö - Tam Ortasındayım; Bu da harika bir melankolisi olan bir eserdir.

Sertab Erener - Everyway That I Can; Gururumuz

Yıldız Tilbe - Çabuk Olalım Aşk
Yıldız Tilbe - Yürü Anca Gidersin: Yıldız Tilbe'ye oy vermezsem Allah taş yapar :A

Berksan - Çilek; Akraba kontenjanından Berksan'ı da es geçmeyelim :A (Daha önce söylemiştim kendisi anne tarafından akrabam olur :) )

Hakan Altun - Bir Telefon; Hakan Altun'un her programa çıktığında ilk söylediği şarkıdır, eskimez, ilk günkü tadı verir, havaya girersen yaktırır. Özellikle nakaratı vurucudur :A

Feridun Düzağaç- Boş Ders; Ortaokulda sınıfta çok söylerdik :)

Şebnem Ferah - Ben Şarkımı Söylerken; Şebnem'in en muazzam şarkılarından. Sözleri de aşırı anlamlı harika bir eser.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,000
Puanı
1,060
ben burda oylarimi sonlara birakip şekillendireceğim sonucu eğerki 1 oyla durum değişiyorsa :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,000
Puanı
1,060
şeyi unutma eğer sandalyenin oyu başka bir isimle eşit çıkarsa sandalyeye oy atmıyacaksın ben olduki hata yaptım bari sen yapma :)
sandalye ne anlamadim ?
hem ben sana küsüm bir cok bildirimimi es geçip aynı konuda sevmediğim dediğin kişilere cevap verdin.
ve sen beni ateşe atmayı tercih ettin.
benim için gercekten bittin

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
sandalye ne anlamadim ?
hem ben sana küsüm bir cok bildirimimi es geçip aynı konuda sevmediğim dediğin kişilere cevap verdin.
ve sen beni ateşe atmayı tercih ettin.
benim için gercekten bittin
ben bildirim pas geçmem bildirimlerden görmediğim varsa olabiliri onun haricindeki hiçbir suçlamayı kabule tmyorum seni ateşe attığım yer eğer türbüşona verdiğim puansa onu zaten başta söylemiştim o iş olmazdı yüksek verme ihtimalim yoktu :)

ha bu arada sandalye mustafa sandalın lakabıdır :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,000
Puanı
1,060
ben bildirim pas geçmem bildirimlerden görmediğim varsa olabiliri onun haricindeki hiçbir suçlamayı kabule tmyorum seni ateşe attığım yer eğer türbüşona verdiğim puansa onu zaten başta söylemiştim o iş olmazdı yüksek verme ihtimalim yoktu :)

ha bu arada sandalye mustafa sandalın lakabıdır :)
merak etme " çabuk olalim aşkim" dururken ona puan vermem. hem degistirilebiliyor okadar pismansan.
senin yazini aninda alintiladim ve sen benim alintimin ardindan baskalariyla yazismaya devam ettin ve bir kac konuda oldu.
artik bende seni es gececem :ppp: gözluklerle yetinki okudugumu ama cevap vermeyecegimi anla

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
merak etme " çabuk olalim aşkim" dururken ona puan vermem. hem degistirilebiliyor okadar pismansan.
senin yazini aninda alintiladim ve sen benim alintimin ardindan baskalariyla yazismaya devam ettin ve bir kac konuda oldu.
artik bende seni es gececem :ppp: gözluklerle yetinki okudugumu ama cevap vermeyecegimi anla
bilerek kimsenin mesajı atlatmam tesadüftür :)
puan değiştirmem asla bugüne kadar ne filmlere verdiğim puanları ne opyunculara verdiğim puanları nede şarkıcılara verdiğim puanları asla değiştirmedim ilk ve orjinal hali neyse öyledir değiştirme hakkım olsa dahi kendi ilk kararıma müdahale etmem :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Beni kendinle karıştırdın galiba. :)
devamlı bamyanla oynarsan tabiki bamyadan başka bişey aklına gelmez :)
Konuyu yeni inceleme fırsatı buldum. Eline sağlık @Çiğdem- yine beni tribe soktun nostalji damarlarım kabardı :A

Oy verdiklerim;

Tarkan - Dudu: Tarkan'ın en iyi ve en akılda kalıcı şarkılarından :) Yurtdışından gelen turistler bi Dudu diyor bir de Hüp :A

mfö - Tam Ortasındayım; Bu da harika bir melankolisi olan bir eserdir.

Sertab Erener - Everyway That I Can; Gururumuz

Yıldız Tilbe - Çabuk Olalım Aşk
Yıldız Tilbe - Yürü Anca Gidersin: Yıldız Tilbe'ye oy vermezsem Allah taş yapar :A

Berksan - Çilek; Akraba kontenjanından Berksan'ı da es geçmeyelim :A (Daha önce söylemiştim kendisi anne tarafından akrabam olur :) )

Hakan Altun - Bir Telefon; Hakan Altun'un her programa çıktığında ilk söylediği şarkıdır, eskimez, ilk günkü tadı verir, havaya girersen yaktırır. Özellikle nakaratı vurucudur :A

Feridun Düzağaç- Boş Ders; Ortaokulda sınıfta çok söylerdik :)

Şebnem Ferah - Ben Şarkımı Söylerken; Şebnem'in en muazzam şarkılarından. Sözleri de aşırı anlamlı harika bir eser.
çok tşşkler @Doğu sndn örnk alsınlar @MasacRE- @MEnes :A :A :A

@destere uğrşma atacanla ayoll yine nerede buldun çocuğuda hemen şıkıstırdın :A

@mrt-06 senin şarkın var bu bölümde oyüzden hemen bakmalısın :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
o beni sıkıştırmış her köşeye onun yazdıklarını görmüyorsun sanırım :) en son bamyaya benzetmişti:) sende taraf tutmaya başladın hogatha :)
hhahaha sen yavuklumsan oda kardeşim herkesi memnun etmeye çalısıyorum işte :A

ama sni savunucam diye çok ters düştüm bu aralar atacanlarla sen kıymet bilme daha :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hhahaha sen yavuklumsan oda kardeşim herkesi memnun etmeye çalısıyorum işte :A

ama sni savunucam diye çok ters düştüm bu aralar atacanlarla sen kıymet bilme daha :A
sonunda kardeşini pencereden aşağı sarkıtacaksın bu gidişle beni harcamayacağına göre kardeşine yol gözüktü :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
mustafa sandalyeye oy verme sakın :)
Bende mustim ne olduda birden bire geriye düştü diyorum :kizgin::kizgin::kizgin:
iuuq_NV_00dvoztqt_SL_gjmft_SL_xpseqsftt_SL_dpn0312201_2NU_0spmmjoh_SK_qjo_SL_kqh.jpg