Müziğin Yolculuğu 10.Bölüm (2003 Yılının Hit 20 Parçası)

Sizce Yılın Şarkıları Hangileri ?

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
bu yıl mustiyi destekliyoruz destereyi natalia ile kandırdım ayoll :A :A :A
birkaç sağlam şarkı var :) şebnemle sertabı pas geçme :)
yıldız teyzenin çabuk olalım aşkım şarkısı zaten favori sanırım büyük ihtimal hogatha şirretlik yapmasa sandalyeyi kayırmasa yıldız teyze kazanır :) demetin klip hoşta demetten nefret ederim o yüzden eklemedim :)

o yılki milletin sezen sevgisi berbatmış demekki:) benim geç kalmamdan kaynaklı bugünlerde sağım solum pek belli değil o yüzden karşılaşamıyoruzdur :)

Yine bir güzel kıza kandın demek ha destere :A Neyse ben klibe bakmadığımdan durumu kurtarırım Sertap ve Yıldız ile çekişiyormuş, bu üçlü arasında favorim Sertap olur hem tescilli şampiyon daha ne olsun :A Onun dışında da Mfö,Teoman, Şebnem alır benden oy herhalde :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Yine bir güzel kıza kandın demek ha destere :A Neyse ben klibe bakmadığımdan durumu kurtarırım Sertap ve Yıldız ile çekişiyormuş, bu üçlü arasında favorim Sertap olur hem tescilli şampiyon daha ne olsun :A Onun dışında da Mfö,Teoman, Şebnem alır benden oy herhalde :D
araya teoman kazmasını katmasaydın süper gidiyordun :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
birkaç sağlam şarkı var :) şebnemle sertabı pas geçme :)
yıldız teyzenin çabuk olalım aşkım şarkısı zaten favori sanırım büyük ihtimal hogatha şirretlik yapmasa sandalyeyi kayırmasa yıldız teyze kazanır :) demetin klip hoşta demetten nefret ederim o yüzden eklemedim :)

o yılki milletin sezen sevgisi berbatmış demekki:) benim geç kalmamdan kaynaklı bugünlerde sağım solum pek belli değil o yüzden karşılaşamıyoruzdur :)
Bende gündüzleri giremiyorum ama ben ev işleriyle uğraşıyorum senin ne işin uğraşın var ayoll :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Zaten ankette yokmuş ben de onu farkettim şimdi maalesef atamıycam oy hadi yine iyisin :A

@Çiğdem- in süper işlerinden biri diyelim:) geçen hafta benim favoriyi ankete koymamıştı bu hafta darbeyi güzel yerden vurmuş :)

Bende gündüzleri giremiyorum ama ben ev işleriyle uğraşıyorum senin ne işin uğraşın var ayoll :F
bende gündüz işleriyle uğraşıyorum kapkacak yıka bulaşık çamaşır ütü derken insan yılıyor tabi foruma giremiyor :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- in süper işlerinden biri diyelim:) geçen hafta benim favoriyi ankete koymamıştı bu hafta darbeyi güzel yerden vurmuş :)

bende gündüz işleriyle uğraşıyorum kapkacak yıka bulaşık çamaşır ütü derken insan yılıyor tabi foruma giremiyor :)
Zaten ankette yokmuş ben de onu farkettim şimdi maalesef atamıycam oy hadi yine iyisin :A
hhahaha aa bu sefer beğendn demek ankete almadığım isimi @destere :A :A :A

aaa sana ev işimi yaptırıyorlar ayy kıyamam :eek::eek::eek:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
hhahaha aa bu sefer beğendn demek ankete almadığım isimi @destere :A :A :A

aaa sana ev işimi yaptırıyorlar ayy kıyamam :eek::eek::eek:

her hafta benmi üzüleceğim senin yüzünden geçen sefer gül gibi hit şarkıyı zirveye çıkaramadık m:)
neyse ben birde survivor a bakayım gerçi orda oylarımı tahmin ediyorsundur :)

Bu sefer de ben beğenmedim Teoman'ın bu şarkısı anketteki çoğu şarkıyı geçerdi kesinlikle olmalıydı ankette :A
geçmezdi geçmezdi bak senden önce on kişi oy kullanmış bir kişi bile teomanın ismini söylememiş demekki herkes nefret ediyor adamdan :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
her hafta beni üzüleceğim senin yüzünden geçen sefer gül gibi hit şarkıyı zirveye çıkaramadık m:)

geçmezdi geçmezdi bak senden önce on kişi oy kullanmış bir kişi bile teomanın ismini söylememiş demekki herkes nefret ediyor adamdan :)
bu sefer aynı şarkıyı destekliyoruz ayoll bende izele oy kullandım :A

hadi oyunu yolla yarına bırakma evet :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
her hafta benmi üzüleceğim senin yüzünden geçen sefer gül gibi hit şarkıyı zirveye çıkaramadık m:)

La kimsenin yorum yazdığı mı var ankette gördüklerine basıp geçmişler işte siz sıvamışsınız konuyu sadece :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
bu sefer aynı şarkıyı destekliyoruz ayoll bende izele oy kullandım :A

hadi oyunu yolla yarına bırakma evet :A

yolladım çok büyük zürprizler var oylarımda :)

La kimsenin yorum yazdığı mı var ankette gördüklerine basıp geçmişler işte siz sıvamışsınız konuyu sadece :A
birazdan @MEnes le @Doğu da gelir sıvamaya yalnız menesin teomanı aramayacağı kesinde doğu konusunda şüphelerim var son günlerde parlaklara melül melül bir bakışı var görmelisin:) listedeki parlak eksikliğini hissedebilir :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Efsane bir yıl gerçekten. Öncelikle Dudu şarkısına oy vermeden geçen herkesi kınıyorum, @Maskeli Fedai gel destek ol la Tarkan'ına :A Çocukken az söylemedik arkadaşlarla sokaklarda :D Nereye Böyle de harika bir parçadır.

Aklım Karıştı en sevdiğim Kenan Doğulu parçalarının başında gelir, klibi çıksa da izlesek derdik çocukken :A

Yıldız'ın 2 şarkısı da efsane, zaten albümü vardı bizde, arabada sürekli dinlerdik. :D

Aşka Yürek Gerek, Araba'dan sonra en sevdiğim Musti şarkısıdır, Natalia etkisi de yadsınamaz tabii. :A Sihirli Annem Cem aklıma gelir bu şarkıda. Bu şarkıyla Musti'nin taklitini yapmıştı Tuğçe'yi etkileyebilmek için, @pompy'den de oyu kaparsın belki @Çiğdem- :F

Gidecek Yerim Mi Var favori Emre Altuğ şarkımdır hala da sık sık dinlerim.

Eurovision şarkımız zaten efsane, ona diyecek söz yok.

Çilek şarkısı da çocukluğumun şarkılarındandır, çok severim.

Bir Telefon zaten efsane Hakan Altun parçası. Bunların dışında Gökhan Özen ve Demet Akalın'ın şarkıları da güzel.

Emeklerine sağlık Çiğdemcim :bhr:

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,325
Puanı
264
Dudu ve Aşka Yürek Gerek yılın en çok ses getiren hitleriydi şarkılarıydı şüphesiz. Gidecek Yerim Mi Var, Aklım Karıştı gibi iyi slowları da unutmamak gerek. Oylarımı verdim.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Efsane bir yıl gerçekten. Öncelikle Dudu şarkısına oy vermeden geçen herkesi kınıyorum, @Maskeli Fedai gel destek ol la Tarkan'ına :A Çocukken az söylemedik arkadaşlarla sokaklarda :D Nereye Böyle de harika bir parçadır.

Aklım Karıştı en sevdiğim Kenan Doğulu parçalarının başında gelir, klibi çıksa da izlesek derdik çocukken :A

Yıldız'ın 2 şarkısı da efsane, zaten albümü vardı bizde, arabada sürekli dinlerdik. :D

Aşka Yürek Gerek, Araba'dan sonra en sevdiğim Musti şarkısıdır, Natalia etkisi de yadsınamaz tabii. :A Sihirli Annem Cem aklıma gelir bu şarkıda. Bu şarkıyla Musti'nin taklitini yapmıştı Tuğçe'yi etkileyebilmek için, @pompy'den de oyu kaparsın belki @Çiğdem- :F

Gidecek Yerim Mi Var favori Emre Altuğ şarkımdır hala da sık sık dinlerim.

Eurovision şarkımız zaten efsane, ona diyecek söz yok.

Çilek şarkısı da çocukluğumun şarkılarındandır, çok severim.

Bir Telefon zaten efsane Hakan Altun parçası. Bunların dışında Gökhan Özen ve Demet Akalın'ın şarkıları da güzel.

Emeklerine sağlık Çiğdemcim :bhr:
saydığı isimlere bak ? yüzde doksanı parlaklardan oluşuyor neyse zevkler ve renler şapılmaz derler :) saygı duyuyoruz yeterki yarışmalarda bunlarla gelme :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,491
Puanı
1,060
Oylarımı verdim
çabuk olalım aşkım civciv yürü anca gidersin mustafa sandal aşka yürek gerek
hakan altun telefon bunlar en sevdiğim şarkılar idi:D