En Son Film & Sinema Haberleri

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Forumdash @gizem ak @vadikızı ve @Çiğdem- dörtlüsünün kenanı cingöz recai den 350 bin alacakmış meryoşum geçen sene annemin yarasından 500 bin lira almıştı.Meryoşumu 20 yıllık kenanın bile üstüne koyan yapımcıları tebrik ediyorum @sokak sanati @Yiğitt @sürgünüm e selam :A @cookies @Harunnn60 @mrt-06 @eskici
cin göz recaimi ayhan ışığın oıyndığı filmimi yapacakmış kenan :eek:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,361
Puanı
1,061
timurcuğum yine film pırtlatmış :D adında çocuk mocuk var ekin koç oynar herhalde:F @Aserat @Çiğdem- @mrt-06 @Forumdash @ozgur2113 @cookies @eskici
CuvrRIiXYAInoxn.jpg

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
timurcuğum yine film pırtlatmış :D adında çocuk mocuk var ekin koç oynar herhalde:F @Aserat @Çiğdem- @mrt-06 @Forumdash @ozgur2113 @cookies @eskici
Ekli dosyayı görüntüle 52309
Bunun konusunu açmıştım ben :)
Wattpadin rekortmen hikayesinden uyarlama :)

Ekli dosyayı görüntüle 52309
Sitesine videolarımızı gönderebiliyormuşuz @Çiğdem- koş burda kötü bi kız vardı gaiba oynarsın onu çok rahat :F Hem sen seversin yani başroldeki kıza çektiriyormuydu öyle bişeydi ya da belki başrolde olursun parlak simsiyah giyinimli çocukla gerçekte ilişki yaşarsınız :A
https://sites.google.com/a/digitims.com/koetue-cocuk/

Baya parlaktı da :A YABANCI OLCAKSA Vini kesin olur ama türk olcaksa Ertunç olsun bence yakışır Kötü çocuğa rekor kırcak film :)

Son düzenleme:

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bunun konusunu açmıştım ben :)
Wattpadin rekortmen hikayesinden uyarlama :)

Sitesine videolarımızı gönderebiliyormuşuz @Çiğdem- koş burda kötü bi kız vardı gaiba oynarsın onu çok rahat :F Hem sen seversin yani başroldeki kıza çektiriyormuydu öyle bişeydi ya da belki başrolde olursun parlak simsiyah giyinimli çocukla gerçekte ilişki yaşarsınız :A
https://sites.google.com/a/digitims.com/koetue-cocuk/

Baya parlaktı da :A YABANCI OLCAKSA Vini kesin olur ama türk olcaksa Ertunç olsun bence yakışır Kötü çocuğa rekor kırcak film :)
Ahaha wattpat'ten mi uyarlama :F @xemrexxx

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
ekin koç olur bence ünlü biri olacaksa noname olursa Allah bilir:D
Bütün ergen kızları kaldıracak bad boy havalı bi çocuk lazım :) o attığım sitedeki videodaki çocuk iyiymiş aslında akdjsj

Kız noname olsun ama erkek noname olursq taş gibi olmalı, tanınmış olursa yine taş gibi olmalı :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Pardonda düşme derken 60 milyon okunmalı garanti izleyicili kitabı filme ceviriyor Timur :)

Buna düşme değil zekilik denir :A
Tabiki düşme :X senarist bulamamiş. Büşra denen kişi kimdir nedir necidir brilmiyorum. Sen de bi ara wattpatte bişeyler deniyordun. Sen yazarlık eğitimi aldın mı?
Eğer bu kişide yazarlık eğitimi almayıp ergen ruhuyla karaliğini bir yazıysa düşmedir :X birçok sahnesi diğer ergen dizilerden filmlerden aşirma olarak cıkarsa şaşirmam :A

ergen kore dizileri gibi dünyaya senaryoyu sat sat bitiremeyiz artık :F
Gördün mü @cookies bu da erten diyor:A