12 Mart 2014 Çarşamba Reyting Sonuçları

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
boşuna nafile çabalar agalık sisteminin kvp si senin öbgz bir sürü rakibe geçildi my hala yerinde dimdik ayakta istediğiniz kulpu bulun bu değişmeyecek:)
Düşüşü kabullenemeyince hemen öbgzk bağla zaten :F Sende haklısın. :)

nasıl AB lik yok ..?

tuba olsun engin olsun tuvana olsun bunlar baştan sona AB ye hitap ediyor, hepsini geç çitlembik bile ab temsilcisi :)
My den 2 rakamı almış, daha da alır kpa. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

ilk bölüm çok karmaşık bir güne denk geldi önümüzdeki hafta kesin yükselir dediğim 11 e ulaşacak bir gün :)

çitlembik yokmuş bölümde :F tuvana yga dan emre kızılırmak aşk bir hayalden geldi direkt at ağır total:) tubanın kitlesi zaten güzel diye peşinde bu da total demektir :) enginle neboş kalıyor:)

emre kızılırmak kimdi ?

akşamdan beri arkadaşlar bu ismi tekrarlıyorda dizide neciydi bu ?

Sevdaluk reklamsız gitti işe yaramadı izleyiciyi zamanında tutabilmeleri lazımdı sağlam senaryoyla. Dediğim gibi gün değişikliğinde artma şansı oldukça yüksek. Bu potansiyel fazlasıyla var dizide. Anlamıyorum bu diziyi belirli bir kitle neden izlemez gerçekten üzücü. Reyting sistemi dilerim çirkin yüzünü bu diziye göstermez. Ben özetli başlamasını tavsiye ediyorum dizinin. 11'e kadar uzamalı dizi.

Ve ayrıca dizinin senaryosu dün oldukça dikkat çekiciydi. Gerçekten kurgular çok sağlamlaşmaya başlamış. Dilerim diziye verilen son şansları iyi kullanır senaristler. :(

sevdaluk bu karğaşanın arasında unutuldu bahsetmesen hiç farkında olmayacağım reytingi nasıl kaça çıkmış :)

Son düzenleme:

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
ilk bölüm çok karmaşık bir güne denk geldi önümüzdeki hafta kesin yükselir dediğim 11 e ulaşacak bir gün :)

emre kızılırmak kimdi ?

sevdaluk bu karğaşanın arasında unutuldu bahsetmesen hiç farkında olmayacağım reytingi nasıl kaça çıkmış :)
Aynen gündem yeterince gergindi, birde şu dikmen fiyaskosu başladı. Gerçi o haftaya düşer, kpa ise iyice yükselir. :) my de düşüşe devam eder. :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
çok abarttı fanlar bence kanal d nin en iyi olduğu zamanlar en kötü dizi 6-7 alırdı :) asi ve ıh.alt. 8-9-10 arası gidip geldi bu da normal bir sonuç :) tubanın o kadar ahım şahım bir reytingi yoktu zaten
Sana vur deduk öldürdun hacı == Ihlamurlar altından 12 13 aldığı vaki asi 10 reyting civarında. bak sana taktik, rakamları böyle yap düştüğü daha çok belli olsun))

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Kara Para Aşk AB grubunda daha yüksek sonuçlar bekliyordum.

Bu da bana ders olsun; Kurt Seyit ve Şura için de aynı şeyi söylemiştim. Bir daha herhangi bir Ay Yapım dizisine 'kesinlikle tutar' demeyeceğim.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
işin özü yaylanın düzü süreler kısalmalı kanalın kazanıp kazanmadığı seyircinin umrunda olmaz sen forumda kanalın kaç para kazandığını kazanacağını kar zarar oranını hesaplayan arkadaşları gördükçe tüm izleyici profilini o şekilde zannettin sanırım :)

diziler kısalmalı kalite artmalı
ben şu reklamları kimin izlediğinide anlamadım her reklam çıkınca evde kim tv izliyorsa anında kapatıyor sesi otomatiğe takmışlar artık arada verilen 15 dakikalık reklamı izleyen üç beş kişi çıkar kimsenin reklam falan izlediği yok

bu reklam verenlerde beyinsiz.. uzun aralıklarla verilen reklamlar izlenmiyor, millet ya kanal değiştiriyor ya da sesi tamamen kısıyor dizi başlayana kadar... adamların paralar çöpe gidiyor yakın zamanda reklam anlayışı tamamen değişecek dizinin içine reklam koyacaklar daha çarpıcı ve daha çok dikkat çekiyor yavaş yavaşda başladı bu durum ..
reklam izleniyor hacı reklamlara bakıp hiç bişey almadin mi... özellikle çocuklar reklamlara çok kanıyor..

dünkü anlıklar ortada dizi uzun olmazsa bu reytingi dahi bulamazdı kpa.

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049

Bu da bana ders olsun; Kurt Seyit ve Şura için de aynı şeyi söylemiştim. Bir daha herhangi bir Ay Yapım dizisine 'kesinlikle tutar' demeyeceğim.
Artık erler için diyceğiz bu gidişle Furkan :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

şura 11 reytingle başladı
kara para 6 reytingle başladı yani sana göre bunlar tutmamışmı oluyor ? ilk bölümde bu kadarı yeterli bence yeterki her hafta arttırsın :)

Aynen gündem yeterince gergindi, birde şu dikmen fiyaskosu başladı. Gerçi o haftaya düşer, kpa ise iyice yükselir. :) my de düşüşe devam eder. :)

dikmen umarım düşer :)

tıfıl ağayada düşer düşer dedik hala yüksek alıyor denekler bir harika:))

deneklerin hepsi @Bully ve onun gibi düşünen arkadaşlardan oluşuyor :))

reklam izleniyor hacı reklamlara bakıp hiç bişey almadin mi... özellikle çocuklar reklamlara çok kanıyor..

dünkü anlıklar ortada dizi uzun olmazsa bu reytingi dahi bulamazdı kpa.

reytingin uzunlukla alakası yok insanların ekran başına oturduğu saatlerle alakalı yani diziler 21 :30 gibi başlamalı ve bir saat olmalı herkesin ekran başında olduğu saatler bu saatler :)

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,659
Puanı
1,060
yine anlamsız atışmalar başlamış :D ya gerçekten daha nasıl bahane bulacaksınız merak içindeyim ilk önce şünü söyleyeyim bi kişi my boşlukta 10 görememiş demiş yine o bozuk sbtye güvenerek sbtye göre ort. 8.62 alması lazım ve ona güvenerekten yorumlar yapılmış ve şimdi yine bakakalmışlar MY 10+ iki grupta ben o yüzden böyle yorumlar yapmam anlıklara :) eskiden kpa gelince my yi geçecek diyolardı ama özetiyle kapışmış total geçmiş ab mağlup olmuş şimdi de başka bahaneler bulunmaya çalışılıyo :D neyse MY yi şimdiye kadar kendi gününde geçen olmadı olamayacak gibi de
MY düşüş yaşamış ama yine total 10.02 ab 10.04 alarak rahat bi şekilde zirvede haftaya heycanlı bi bölümle yine iyi yükselir :)
ankaranın dikmeni beklediğimden çok daha iyi başlamış total 6.3 alarak 3.olmuş ab 5.95 alarak 2.olmuş tebrikler diziye
kara para aşk total 5.34 ab 5.09 almış dizi daha yeni başladı fena sayılmaz ilk bölüm için bakalım ne yapacak ilerleyen bölümlerde
süper dadı starda ilk bölümüne total 2.25 ve 8.9 share ab 2.21 ve 9.5 başladı fena sayılmaz

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
şura 11 reytingle başladı
kara para 6 reytingle başladı yani sana göre bunlar tutmamışmı oluyor ? ilk bölümde bu kadarı yeterli bence yeterki her hafta arttırsın :)

dikmen umarım düşer :)

tıfıl ağayada düşer düşer dedik hala yüksek alıyor denekler bir harika:))

deneklerin hepsi @Bully ve onun gibi düşünen arkadaşlardan oluşuyor :))

reytingin uzunlukla alakası yok insanların ekran başına oturduğu saatlerle alakalı yani diziler 21 :30 gibi başlamalı ve bir saat olmalı herkesin ekran başında olduğu saatler bu saatler :)
@Bully kanald'yi şaha kaldırmak için istila etmiş tüm denekleri :A

yine anlamsız atışmalar başlamış :D ya gerçekten daha nasıl bahane bulacaksınız merak içindeyim ilk önce şünü söyleyeyim bi kişi my boşlukta 10 görememiş demiş yine o bozuk sbtye güvenerek sbtye göre ort. 8.62 alması lazım ve ona güvenerekten yorumlar yapılmış ve şimdi yine bakakalmışlar MY 10+ iki grupta ben o yüzden böyle yorumlar yapmam anlıklara :) eskiden kpa gelince my yi geçecek diyolardı ama özetiyle kapışmış total geçmiş ab mağlup olmuş şimdi de başka bahanelere bulunmaya çalışılıyo :D neyse MY yi şimdiye kadar kendi gününde geçen olmadı olamayacak gibi de
MY düşüş yaşamış ama yine total 10.02 ab 10.04 alarak rahat bi şekilde zirvede haftaya heycanlı bi bölümle yine iyi yükselir :)
ankaranın dikmeni beklediğimden çok daha iyi başlamış total 6.3 alarak 3.olmuş ab 5.95 alarak 2.olmuş tebrikler diziye
kara para aşk total 5.34 ab 5.09 almış dizi daha yeni başladı fena sayılmaz ilk bölüm için bakalım ne yapacak ilerleyen bölümlerde
süper dadı starda ilk bölümüne total 2.25 ve 8.9 share ab 2.21 ve 9.5 başladı fena sayılmaz
Şu foruma sesleniş yazın hep mi olur? :):) bir gün de pas geçsen :F

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,784
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ankara'nın Dikmeni beklentilerin çok üstünde, çok iyi bir başlangıç yapmış.

Kara Para Aşk çok güçlü bir başlangıç yapamamış, ikinci bölümün reytinglerini beklemek gerek...

Detaylı yorum yapacaktım fakat yorgunum ve yapamayacağım yüksek ihtimal...

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,578
Puanı
1,061

emre kızılırmak kimdi ?

:( dustu panpa :(
Ve ayrıca dizinin senaryosu dün oldukça dikkat çekiciydi. Gerçekten kurgular çok sağlamlaşmaya başlamış. Dilerim diziye verilen son şansları iyi kullanır senaristler. :(

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,086
Puanı
1,061
Sana vur deduk öldürdun hacı == Ihlamurlar altından 12 13 aldığı vaki asi 10 reyting civarında. bak sana taktik, rakamları böyle yap düştüğü daha çok belli olsun))
bnm gördüğüm o bir arkadaş asinin ortalamasını hesaplamıştı 8 küsür çıkmıştı :F

yine anlamsız atışmalar başlamış :D ya gerçekten daha nasıl bahane bulacaksınız merak içindeyim ilk önce şünü söyleyeyim bi kişi my boşlukta 10 görememiş demiş yine o bozuk sbtye güvenerek sbtye göre ort. 8.62 alması lazım ve ona güvenerekten yorumlar yapılmış ve şimdi yine bakakalmışlar MY 10+ iki grupta ben o yüzden böyle yorumlar yapmam anlıklara :) eskiden kpa gelince my yi geçecek diyolardı ama özetiyle kapışmış total geçmiş ab mağlup olmuş şimdi de başka bahaneler bulunmaya çalışılıyo :D neyse MY yi şimdiye kadar kendi gününde geçen olmadı olamayacak gibi de
konuş panpa konuş anti my ciler dinlesin :F

kabullenmicek bişi yok :) olayın nedeni bu efsane denilen tüm diziler geçild bir my geçilmedi bu da büyük rahatsızlığa neden oluyor :))))

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
bnm gördüğüm o bir arkadaş asinin ortalamasını hesaplamıştı 8 küsür çıkmıştı :F

konuş panpa konuş anti my ciler dinlesin :F

kabullenmicek bişi yok :) olayın nedeni bu efsane denilen tüm diziler geçild bir my geçilmedi bu da büyük rahatsızlığa neden oluyor :))))
Kabullenememek en büyük sorun bence düzeltilmesi gereken. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
@destere ab de kara para aşkın cosacagini iddia ediyordu hala anlamadın mi destere bırak şu dizilerin peşini)))

kara para aşk Total başlamış. haftaya asıl reytingler gelir saat 21 de başlayınca dizinin gerçek reytingi gelir. gece yazdım. kara paranın ilk 45 dakika hikâyeden yazmış. dizinin kimseyi etkilediğini sanmıyorum. tamam senaryoda karakterler ayrıntılar güzel ama ya surukleyiciligi ¿¿ tabi engin tuba aşkı da pek bana inandırıcı gelmedi. hikaye kendi içinde çok katmanlı hikayesi geniş ama izletir mi bilemiyorum
Dün geceden beri kötücülük peşindesin,ne kuyruk acın var söyle bilelim ona göre muamele yaparız.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,635
Puanı
1,061
Kara Para Aşk'ta izleyiciler ilk bölüm ne olduğunu anlamaya çalıştı, 2.bölüm olayları çözen izleyici kitlesi diziyi sırtlayacaktır :)

Ankara'nın Dikmeni iyi başlamış ama her komedi dizisi gibi onun da reytingi düşecek.

MY kan kaybetmeye başlamış :)