12 Mart 2014 Çarşamba Reyting Sonuçları

sMt45

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
342
Puanı
164
Hadi boş deyin bugünede. En dolu gün aslında....
KPA kötü başlamış beklentilerin altında kalmış birazcık :D
Ankaranın Dikmeni süper başlamış şaşırdım doğrusu.
Beni Affet yine harikalar yaratıyor..

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
bnm gördüğüm o bir arkadaş asinin ortalamasını hesaplamıştı 8 küsür çıkmıştı :F[)
ya intikamı ortalaması 3 ozaman))) her dizi sona doğru düşer onu da ortalamaya katarsan iş çığırından çıkar)) aşının zamanında ekonomik kriz teğet geçiyordu bir hafta yayinlanip bir hafta yayinlanmiyordu bir ara buyuzden çok düştü..

not: bu mesajimi da ard niyetlisin diyenlere armağan ediyorum

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
reytingin uzunlukla alakası yok insanların ekran başına oturduğu saatlerle alakalı yani diziler 21 :30 gibi başlamalı ve bir saat olmalı herkesin ekran başında olduğu saatler bu saatler :)
beni afetin saati kaçtı acaba hay aksi hatirlayamadim

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,506
Puanı
1,061
KARA PARA AŞK iyi başlamış bence zamanla reytingi yükselecektir
My günün dolmasıyla reytinglerinde düşüklük yaşamış zamanla iyice düşecektir

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Gece mesajına tahammül gösterdim cevap vermedim,sabah kalktım işin içine Beren Saat'i karıştırmışsın yakışmıyor ayıp oluyor.
tahammülün için sağol)))

durum ortada tubanin rakibi beren fanlari savaş halinde kimle kiyaslayaydim. 65 bin alıyorsa ve kimse bu parayı almıyorsa kiyaslayacgim tabi ikisini. yeni yetme hazal kayayla kiyaslayacak halim yok

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
tahammülün için sağol)))

durum ortada tubanin rakibi beren fanlari savaş halinde kimle kiyaslayaydim. 65 bin alıyorsa ve kimse bu parayı almıyorsa kiyaslayacgim tabi ikisini. yeni yetme hazal kayayla kiyaslayacak halim yok
Konumuzun alakası yok Beren ile ..Amacında bu Berencilerle bizi birbirimize düşürmek ben bu oyunlara gelmem.

Samimi değilsin birkere hergün yerden yere vurduğun Cemaatin kurduğu tns'nin reytinglerine bakarak eleştiriyorsun Kara Para Aşk'ı demekki neymiş cemaat işimize gelince iyiymiş.:) (11 yıl olduğu gibi)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Kara Para Aşk iyi başlamış.2. bölümünden artış yaşayacaktır.
Merhametin finalinin A\B`de 6-7 reyting alacağını düşünüyordum ama yine de iyi reytinglerle ekranlara veda etmiş.
Sevdaluk düşük gitmiş.
Muhteşem Yüzyıl hem total hem A\B`de 10 almış.Ama biraz düşüş yaşamış.
Kızılelma A\B`de iyi gitmiş.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Konumuzun alakası yok Beren ile ..Amacında bu Berencilerle bizi birbirimize düşürmek ben bu oyunlara gelmem.

Samimi değilsin birkere hergün yerden yere vurduğun Cemaatin kurduğu tns'nin reytinglerine bakarak eleştiriyorsun Kara Para Aşk'ı demekki neymiş cemaat işimize gelince iyiymiş.:) (11 yıl olduğu gibi)

tns ye göre değil elestirilerim.. yorumlarimi dikkatli oku diziyi pek beğenmedim ondan eleştiriyorum.. Şura iyi reyting aldı tns göre onu da yerden yere vurdum kimse bana art niyetlisin demedi.

sanırım Kpa düşük reyting aldı sinirini benden cikariyorsun))) Neyse bugün hoş gorecem seni sinirin geçince konuşalım)))

berencilerle birinize mi dusurecegim)))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
tns ye göre değil elestirilerim.. yorumlarimi dikkatli oku diziyi pek beğenmedim ondan eleştiriyorum.. Şura iyi reyting aldı tns göre onu da yerden yere vurdum kimse bana art niyetlisin demedi.

sanırım Kpa düşük reyting aldı sinirini benden cikariyorsun))) Neyse bugün hoş gorecem seni sinirin geçince konuşalım)))

berencilerle birinize mi dusurecegim)))
Reytinge göre dizi izlesem Leyla ile Mecnun'u,İşler Güçler'i ve Bugünün Saraylısı'nı izlemezdim.

Ama sen Cemaatin abilerinin izlediği programların reytinglerine bakıp ahkam kesebiliyorsun.

Herşey apacık ortada değilmi bugünlerde Cemaat ve Aydın Doğan aynı şeyi savunmuyormu bunu Ankara'nın Dikmeni'nin reytinglerinden görebiliyoruz.:)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ankara'nın Dikmen'i çok iyi başlamış, çok sevindim. Tebrik ederim Tükenmez Kalem ve Gani Müjde'yi.. Ben demiştim 7 Reyting alacaktır diye @yakup09 2 zor alır demişti. :) :) @Bully

Sevdaluk vasat altı resmen fiyasko artık bitmeli bence..

Merhamet güzel reytinglerle veda etmiş tebrikler..

Kara Para Aşk ortalama başlamış diyebiliriz, asıl haftaya belli olacaktır..

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Reytinge göre dizi izlesem Leyla ile Mecnun'u,İşler Güçler'i ve Bugünün Saraylısı'nı izlemezdim.

Ama sen Cemaatin abilerinin izlediği programların reytinglerine bakıp ahkam kesebiliyorsun.

Herşey apacık ortada değilmi bugünlerde Cemaat ve Aydın Doğan aynı şeyi savunmuyormu bunu Ankara'nın Dikmeni'nin reytinglerinden görebiliyoruz.:)
sana reytinge göre dizi izliyorsun demedim tuba fanı olarak Kpanin düşük almasına sinirlendin sinirini benden cikariyorsun dedim.

tns ile ilgili şüphelerim var bunu 3 ay önce dile getirdim herkes hükümete çakarken hükümetin değil parallerin kontrolünde olduğunu dile getirdim. tekrar tekrar yazmanın anlamı yok hamama giren terler yapacak bişey yok)) baştan dediğim gibi reytinge göre değil dizinin beni sarmamasina eleştirdim

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
KPA totalde MY nin özetini geçmenin abde de my nin özetiyle aynı oranları almanın gururunu yaşıyordur :))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sana reytinge göre dizi izliyorsun demedim tuba fanı olarak Kpanin düşük almasına sinirlendin sinirini benden cikariyorsun dedim.

tns ile ilgili şüphelerim var bunu 3 ay önce dile getirdim herkes hükümete çakarken hükümetin değil parallerin kontrolünde olduğunu dile getirdim. tekrar tekrar yazmanın anlamı yok hamama giren terler yapacak bişey yok)) baştan dediğim gibi reytinge göre değil dizinin beni sarmamasina eleştirdim
Daldan dala atlıyorsun sürekli Tuba fanı ne demek? :) Hayatımda kimsenin fanı olmadım.Kimseye körü körüne destek olmam Beşiktaşlıyım ama Avrupa da Galatasaray'ın başarılarına gururlanırım Arda'nın maçlarda iyi oynamsı için dua ederim.Siyasi partim bile yoktur benim fanatikliği hiç sevmem Tuba'ya gelince aynı yaşlardayız ben ondan 1-2 yaş büyüğüm evlenip anne olmadan önce aşıktım kendisine(bunun ismi fanlık değil olsa olsa hayranlık duymaktır):)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Sevdaluk bu kadar kötü sonuçlar almayı hiç hak etmiyor. Bu hafta verdiği bir haftalık aranın da etkisiyle belki biraz daha düşüktür. Umarım Show TV dizinin fragmanlarını iyi bir şekilde tanıtır ve dizi yükselir...

Ankara'nın Dikmeni gibi bir dizinin bile izlendiği günde Sevdaluk'un bu kadar kötü sonuçlar alması ne kadar adaletli...

Kara Para Aşk tahmin ettiğimden daha düşük başlasa da ben gelecek haftalarda zirve mücadelesine gireceğini düşünüyorum. Henüz izlemedim ama Engin faktörü dışında pek çok etken cezbedici dizide. :)

Muhteşem Yüzyıl yine başarılı oranlar almış. Tebrik ederim.

Show TV Büyük Risk'i reklamlı yayınlamak için erken saate almış ama yarışma bundan kötü etkilenmiş maalesef. Haberin saati 18.00 olsun düz hesap bence. Pepee'de 17.30'da yayına başlasın. :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Daldan dala atlıyorsun sürekli Tuba fanı ne demek? :) Hayatımda kimsenin fanı olmadım.Kimseye körü körüne destek olmam Beşiktaşlıyım ama Avrupa da Galatasaray'ın başarılarına gururlanırım Arda'nın maçlarda iyi oynamsı için dua ederim.Siyasi partim bile yoktur benim fanatikliği hiç sevmem Tuba'ya gelince aynı yaşlardayız ben ondan 1-2 yaş büyüğüm evlenip anne olmadan önce aşıktım kendisine(bunun ismi fanlık değil olsa olsa hayranlık duymaktır):)
buna biz fanlik diyoruz işte))) fanların çoğu aşıktır.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,730
Puanı
1,061
ya intikamı ortalaması 3 ozaman))) her dizi sona doğru düşer onu da ortalamaya katarsan iş çığırından çıkar)) aşının zamanında ekonomik kriz teğet geçiyordu bir hafta yayinlanip bir hafta yayinlanmiyordu bir ara buyuzden çok düştü..

not: bu mesajimi da ard niyetlisin diyenlere armağan ediyorum
pek bilmem ikinci sezon ortalama 3.5 gibi duruyor ilk sezon da 7.5 muş ortası 5.5 :F

Sen ilk boşluk dolunca my'nin düştüğünü kabul et, biz de ederiz.:F
boşluk foşluk varsa kpa ile ad ile dolmaz ki yok :)