12 Mart 2014 Çarşamba Reyting Sonuçları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,424
Puanı
1,061
Ben demiyorum reytingler diyor, rakipler gelince my 2 rtg lik şok yaşamış. :) 16 lardan 10'a düşmekte ayrı bi yetenek olsa gerek ? :A

Ama işine gelmeyenler bunu görmüyor. :)
ben şok göremiyorum :)

KPA beklentimin altında başalmiş:( Kanal D haber sayesinde Ankara'nın Dikmeni iyi gitmiş.KPA özellikle AB'deyi hak etmiyor:(

@xemrexxx hep karadayı ile dalga geçerdin:X Bu oran %0.02 bile olsa :F Senin MY'nin AB ile Total arasındaki fark bekle geliyor....
geliyorrr...
bekle....
hesaplanıyor....
%0.014689809

:F:F:F Sakın AB'yiz diye hava atma :F:F @destere @sürgünüm @Yakamoz-Asi
my hala ab :A ben sonuca bakarım ayrıca kpa kadrodan total bir kere anca senaryo ile ab olabilir

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,602
Puanı
1,061
Sevdaluk reklamsız gitti işe yaramadı izleyiciyi zamanında tutabilmeleri lazımdı sağlam senaryoyla. Dediğim gibi gün değişikliğinde artma şansı oldukça yüksek. Bu potansiyel fazlasıyla var dizide. Anlamıyorum bu diziyi belirli bir kitle neden izlemez gerçekten üzücü. Reyting sistemi dilerim çirkin yüzünü bu diziye göstermez. Ben özetli başlamasını tavsiye ediyorum dizinin. 11'e kadar uzamalı dizi.

Ve ayrıca dizinin senaryosu dün oldukça dikkat çekiciydi. Gerçekten kurgular çok sağlamlaşmaya başlamış. Dilerim diziye verilen son şansları iyi kullanır senaristler. :(

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Geçen sene 20 Dakika'da zirvede başlamıştı ona bakarsak önemli olan her hafta oranları yükselterek yerini sağlamlaştırmak :) bu hafta genel olarak diziler düşüş yaşdı çok yüksek oranlar alan Küçük Ağa aynı şekilde Muhteşem Yüzyıl'da düşüş yaşamış haftayı bekleyelim kesin yorumlar yapmak için :)
izirvede başlamadı yanlış hatırlıyon.. 3. oldu totalde... yine aynı reyting aldı 5.34.. ab de birinci başladı. O zamanda berenin dizisinin çok gerisindeydi.

ilk reytingler genelde oyuncunun reytingidir (fragmanın etkisi de var) ondan ilk reytinglere bakmak lazım diğer bölümler senaristin ve oyuncuların reytingi. durum ortada tuba artık eski reyting inden çok uzak

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,424
Puanı
1,061
izirvede başlandı ya 3. oldu totalde yine aynı reyting aldı 5.34 aldı ab de birinci başladı. O zamanda berenin dizisinin çok gerisindeydi.

ilk reytingler genelde oyuncunun reytingidir (fragmanın etkisi de var) ondan ilk reytinglere bakmak lazım diğer bölümler senaristin ve oyuncuların reytingi. durum ortada tuba artık eski reyting inden çok uzak
çok abarttı fanlar bence kanal d nin en iyi olduğu zamanlar en kötü dizi 6-7 alırdı :) asi ve ıh.alt. 8-9-10 arası gidip geldi bu da normal bir sonuç :) tubanın o kadar ahım şahım bir reytingi yoktu zaten

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
My iki grupta da iyi oranlar almasına rağmen düşüşü gözlerden kaçmıyor. Daha da düşecektir. :)

Ankara'nın Dikmeni çok iyi bir başlangıç yapmış ama önemli olan bunun devamını getirebilmek. :)

Kara Para Aşk beklentilerin altında başlamış, tekrarı da pek iyi gitmemiş. Lakin dizi bol tekrarla yükselir bence. :)

Merhamet berbat finaliyle ab'de iyi oranlar almayı bilmiş yine.

Sevdaluk vasatın altında..

Kızılelma manidar bir şekilde yükselmiş. :):)
Sadece final bölümüne baktın diye berbat demek ne kadar doğru? :) bu dizinin tarzı bu. Gündelik komiklik ve duygusallıklarla örülü merhamet duygusunu sızlatan bir dizi. Her bölüm 100 entrika, 10 ölüm, 30 çatışma sahneleri olan dizilerle karıştırmayalım. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
o ilk reklam :F ondan sonra 22-22.31 arası vardı 22.31-22.45 arası reklam 22.45-23.19 arası dzi 23.19 son reklam

@destere izliyor hiç şansı yok :A

reytinge çok pis bir şekilde katkım olur şekilde görüldüğü gibi

dizi AB de niye düşük almış la ?

@destere KARADAYI da izliyor:X Adam biliyor kaliteyi :cool:

izlediğim ve reyting rekoru kıran sürüyle diziler var, totoşgül emre uyduruyor işte:)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Kara Para Ask tam tahmin ettigim gibi baslamis. Iki grupta da 5 reyting üstünde baslamis ve zamanla yükselecegini düsünüyorum. Ilk bastan demistim 4-7 reyting arasi alir diye ki öyle de oldu. 5 reyting üstünde kaldigi sürece sorun görmüyorum :)

Tekrari iyi gitmis. Birkac tekrar daha yayinlarsa atv tanitim acisindan iyi olacaktir.

Kizilelma dün aksam ki bölüm gayet güzelmis. Senaryo hareketlenmis, ilk 8 bölümün mevzusu kapanmis yeni bir mevzuya gecilmis. Böyle cok daha iyi olmus bence dizi. AB'de 4 reyting almasi buna isaret zaten, daha da yükselecektir.

Sevdaluk iki grupta da 3 reytingi gecememis. Yeni senaryo pek is'e yaramamis gibi gözüküyor.

Merhamet T 4.5 AB 6 reyting ile gayet iyi bir sekilde final yapmis. Yalniz final büyük cogunluk tarafindan begenilmemis sanirim.

Ankara'nin Dikmeni TOTAL olarak baslamis. Baya iyi baslamis. Diziyi izlemedigim icin yorum daha fazla yapamam. Fragmanlarda görünen pek iyi degildi acikcasi.

Büyük Risk Simge'm ile gayet iyi gitmis. :)

MY yeni yapimlarin gelmesiyle 10 reytinge tutunabilmis. T ile AB arasinda fark yok :)
Beğenilmeme gibi bi şey yok. Sadece narin&deniz ölümü herkesi sinirlendirdi. Final gayet iyiydi. Son 10 dk'ye kadar sürekli komiklikler yaşandı final olmasına rağmen, ama izleyici büyük bi beğeniyle bahsetti bu sahnelerden. Başka dizi olsa bu nasıl final ? Lafları çıkardı. Burda yine merhametin farkını görüyoruz.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sadece final bölümüne baktın diye berbat demek ne kadar doğru? :) bu dizinin tarzı bu. Gündelik komiklik ve duygusallıklarla örülü merhamet duygusunu sızlatan bir dizi. Her bölüm 100 entrika, 10 ölüm, 30 çatışma sahneleri olan dizilerle karıştırmayalım. :)
Sonu hiç hoşuma gitmedi o yüzden dedim. Narin ile Deniz'in ölmesi bence izleyiciye saygısızlık. Ayrıca her şey ortada kaldı. Sonunu bağlayabilirlerdi. Dizinin sadık kitlesi de eminim finali beğenmemiştir. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,424
Puanı
1,061
reytinge çok pis bir şekilde katkım olur şekilde görüldüğü gibi

dizi AB de niye düşük almış la ?

izlediğim ve reyting rekoru kıran sürüyle diziler var, totoşgül emre uyduruyor işte:)
senaristler totoş grubuna hitap ediyor ab lik tek isim neboş onu da fazla kullanmadılar:)

Sen hariç herkes şoku görüyor. 16 lardan 10. :) 12 den 10 :)
o bölümler ekstrem :)))) total ortalaması 9.74 ab 10.54 totalde normalden yüksek almış ab de normalden düşük :)))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
6 aydır çalışıyorlar cekeydiler aksiyon maksiyon.. Son yarım saat zaten cosmasi lazım bu senaryo kuralı. diğer diziler bu kurala uyuyorsa yapacak bişey yok Yeni başlayan dizilerde bu kurala uyarlar ama sonra o yarım saati de ararsın

işin özü yaylanın düzü süreler kısalmalı kanalın kazanıp kazanmadığı seyircinin umrunda olmaz sen forumda kanalın kaç para kazandığını kazanacağını kar zarar oranını hesaplayan arkadaşları gördükçe tüm izleyici profilini o şekilde zannettin sanırım :)

diziler kısalmalı kalite artmalı
ben şu reklamları kimin izlediğinide anlamadım her reklam çıkınca evde kim tv izliyorsa anında kapatıyor sesi otomatiğe takmışlar artık arada verilen 15 dakikalık reklamı izleyen üç beş kişi çıkar kimsenin reklam falan izlediği yok

bu reklam verenlerde beyinsiz.. uzun aralıklarla verilen reklamlar izlenmiyor, millet ya kanal değiştiriyor ya da sesi tamamen kısıyor dizi başlayana kadar... adamların paralar çöpe gidiyor yakın zamanda reklam anlayışı tamamen değişecek dizinin içine reklam koyacaklar daha çarpıcı ve daha çok dikkat çekiyor yavaş yavaşda başladı bu durum ..

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Sonu hiç hoşuma gitmedi o yüzden dedim. Narin ile Deniz'in ölmesi bence izleyiciye saygısızlık. Ayrıca her şey ortada kaldı. Sonunu bağlayabilirlerdi. Dizinin sadık kitlesi de eminim finali beğenmemiştir. :)
Narin ve deniz öldü diye bu durumu tüm finale mal etmek ne kadar doğru bilemiyorum. Türk halkı alışkın olabilir öldüklerini gösterip, morgta kocalarının ağlamaklı vedalarını ; sonra da 20 sene sonra çocuklarının mezun olmuş vazyeini izlemeye. Ama klişeliği de kırmak lazım artık. :)

senaristler totoş grubuna hitap ediyor ab lik tek isim neboş onu da fazla kullanmadılar:)

o bölümler ekstrem :)))) total ortalaması 9.74 ab 10.54 totalde normalden yüksek almış ab de normalden düşük :)))
Boşluk soldu my düştü. :) zaten çok bi şey söylemeye gerek yok. Tezim doğru çıkmış oldu bugünkü reytingleri görünce. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,424
Puanı
1,061
Narin ve deniz öldü diye bu durumu tüm finale mal etmek ne kadar doğru bilemiyorum. Türk halkı alışkın olabilir öldüklerini gösterip, morgta kocalarının ağlamaklı vedalarını ; sonra da 20 sene sonra çocuklarının mezun olmuş vazyeini izlemeye. Ama klişeliği de kırmak lazım artık. :)

Boşluk soldu my düştü. :) zaten çok bi şey söylemeye gerek yok. Tezim doğru çıkmış oldu bugünkü reytingleri görünce. :)
bence bir boşluk varsa o hala yerinde reytingler bunu diyor :) geçen hafta maç 10 küsür aldı bu hafta ad+kpa=11 reyting :)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
izirvede başlamadı yanlış hatırlıyon.. 3. oldu totalde... yine aynı reyting aldı 5.34.. ab de birinci başladı. O zamanda berenin dizisinin çok gerisindeydi.

Eskiden ne reyting alıyordu ki ? Bi ıhlamurlar alrında iyiydi. O da agb zamanına göre çok yüksek değil. Onun zamanında 23 alan yapımlar varlen ihlamur 11-12 alıyomuş. :)

bence bir boşluk varsa o hala yerinde reytingler bunu diyor :) geçen hafta maç 10 küsür aldı bu hafta ad+kpa=11 reyting :)
Ciddi rakipler gelince my düşüyor. Bu da boşluğun az da olsa dolduğunun belirtisi. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Tüm finale mal etmedim ben. Final derken finalin finalini kastettim. :) Annem de izliyor diziyi ve Deniz ile Narin'in ölümüne çok üzüldü boşa mı izledim şimdi bu kadar dedi. İntikam gibi mutlu sonla bitse, finali iyi hatırlansa daha iyi olurdu. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,424
Puanı
1,061
Eskiden ne reyting alıyordu ki ? Bi ıhlamurlar alrında iyiydi. O da agb zamanına göre çok yüksek değil. Onun zamanında 23 alan yapımlar varlen ihlamur 11-12 alıyomuş. :)

Ciddi rakipler gelince my düşüyor. Bu da boşluğun az da olsa dolduğunun belirtisi. :)
ondan ondan :F

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059

nasıl AB lik yok ..?

tuba olsun engin olsun tuvana olsun bunlar baştan sona AB ye hitap ediyor, hepsini geç çitlembik bile ab temsilcisi :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,424
Puanı
1,061
nasıl AB lik yok ..?

tuba olsun engin olsun tuvana olsun bunlar baştan sona AB ye hitap ediyor, hepsini geç çitlembik bile ab temsilcisi :)
çitlembik yokmuş bölümde :F tuvana yga dan emre kızılırmak aşk bir hayalden geldi direkt at ağır total:) tubanın kitlesi zaten güzel diye peşinde bu da total demektir :) enginle neboş kalıyor:)