Genel

Daniel Craig 007 Olmaya Devam Edecek!

Yazan mesmeso61

Efsanevi Bond serisinin son temsilcisi olan Daniel Craig’in rolüne devam edip etmeyeceği uzun zamandır merak konusuydu. Bir röportajında “Tekrar Bond olmaktansa bileklerini kesmeyi tercih edeceğini” söyleyen oyuncu görünen o ki kararından dönmüş. Craig’in devam halkasında da Bond rolünü canlandıracağı açıklandı. Bu haberi de Bond yapımcısı olan Barbara Broccoli doğruladı.

The Mirror’da yer alan habere göre Broccoli, Craig ile anlaşmaya vardıklarını açıkladı. Gelen bir diğer gelişme ise Skyfall filminin açılış şarkısına imza atan ve bu şarkı ile Oscar ödülüne layık görülen şarkıcı Adele’in bir kez daha Bond evrenine dahil olma ihtimali olduğu. Ünlü şarkıcı şu sıralar zedelenmiş ses telleri gerekçesiyle konserlerini iptal etse de Broccoli, ünlü şarkıcı ile konuşmakta olduklarını söyledi.

Daha önce verdiği röportajlarda yeni bir Bond filminde yer alması durumunda bunun yalnızca para için olacağını belirten Craig, iki filmde daha rol alması için kendisine 120 milyon euro teklif edildiğini açıklamıştı. Ancak Craig’in Bond’luğu bırakma ihtimali üzerine sinema sektörünün önemli oyuncuları öne çıkarak rolü istediklerini açıklamış, hatta pek çok sinema sever de yeni Bond için fikirlerini söylemişti. Öne çıkan isimler arasında Idris Elba, Tom Hardy, James Norton ve Aidan Turner gibi ağır toplar yer alıyordu.

Yazar hakkında

mesmeso61

Bir yorum bırakın