Yabancı Dizi Haberleri Yabancı Diziler

‘Bloodline’ 3. Sezonuyla Final Yapıyor!

Yazan Aserat

Netflix’in geçtiğimiz aylarda 2. sezonu yayınlanan dizisi Bloodline’dan kötü haber geldi.

Başrollerinde diziyle iki kez Emmy’ye aday olan Kyle Chandler ve Ben Mendelhson’un yanı sıra Linda Cardellini, Sissy Spacek, Norbert Leo Butz, Jacinda Barrett, Jamie McShane ve Enrique Murciano gibi isimlerin paylaştığı yapım geçtiğimiz aylarda diğerlerinin aksine 10 bölümden oluşacak olan 3. sezon için onay almıştı. Ancak bugün gelen bir açıklamaya göre 2017’de ekrana gelecek olan sezon ile birlikte dizi de sona erecek.

Bir ailenin geçmişiyle hesaplaşma hikayesini konu alan yapım, böylece ‘Hemlock Grove’ ve ‘Lilyhammer’dan sonra sona erecek olan 3. Netflix projesi oldu.

Yazar hakkında

Aserat

Dizi izler, film izler. Kısacası ilgisini çeken her şeyi izler. Okur, kendince bir şeyler yazar. Biraz fazla konuşur. Aklında türlü türlü fikirler var. 2014'te kaydolduğu forumda 3. yılını doldurmak üzere.

10 Yorum

 • biriick dizilerim killjoys ve dark matter da 3.sezon onayı aldılar hiç açmıyon konularını pis @Aserat.ss

  Ben o tür dizilerin konularını açmamayı tercih ediyorum.  :A

 • Aa Netflix dizi bitirebiliyormuş. :A Çok iyi oldu, Emmylerde kalabalık yapıyordu. :A[DOUBLEPOST=1473874497][/DOUBLEPOST]

  Başlığı düzelttim @Aserat

  Nasıl beddua ediyorsan artık, yarıda bıraktığın tüm diziler final kararı aldı. 🙁  Bkz: Hannibal, Black Sails, How to Get Away with Murder, The Fall, Tyrant.

 • Nasıl beddua ediyorsan artık, yarıda bıraktığın tüm diziler final kararı aldı. 🙁  Bkz: Hannibal, Black Sails, How to Get Away with Murder, The Fall, Tyrant.

  How to Get Away with Murder ne zaman final kararı aldı? 😮

  Benlik bir durum yok aslında bıraktığım ve devam eden de 135 tane falan dizi var. :A

 • How to Get Away with Murder ne zaman final kararı aldı? 😮

  Benlik bir durum yok aslında bıraktığım ve devam eden de 135 tane falan dizi var. :A

  Ondan final haberi gelmedi.  🙂

 • How to Get Away with Murder ne zaman final kararı aldı? 😮

  Benlik bir durum yok aslında bıraktığım ve devam eden de 135 tane falan dizi var. :A

  How to Get Away with Murder'ın durumu kesin değil, malum yapımcısının hatrı var ama büyük ihtimalle 3. sezonu son sezon olacak.

  Yok öyle, daha birçok dizi var aklıma gelmeyen. Rectify mesela, True Detective'in akıbeti hiç belli değil. Bir tek Homeland sana inat devam edip peş peşe onaylar alıyor. 🙂

Bir yorum bırakın