NOW Zuhal Topal'la Sofrada - Program Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Evine hoş geldin o zaman. Seni de Fox'ÇÜ yaptık.:A @xBUGRAx
Zaten Haluk'u Fox ekibinden atınca eksik vardı. Açığı doldurursun:A
@xBUGRAx'in yılan dili beni Fox'tan soğutmasa savunacam ama her fırsatta antileniyorum. :A Ama logonuz çok sade sevmiyorum keşke eski turuncu halini alsa Amerika'da kırmızı mesela. :A

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
@xBUGRAx'in yılan dili beni Fox'tan soğutmasa savunacam ama her fırsatta antileniyorum. :A Ama logonuz çok sade sevmiyorum keşke eski turuncu halini alsa Amerika'da kırmızı mesela. :A

Ya kıyamam tutucam kendimi. :A Ben de Şov'u severim ama erkek işlerine taktı kaç sezondur. :A

• İlginç
Reactions: mrt-06

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Her türlü mecrada algı operasyonu yapılır. :A @mrt-06 @Aserat @Çiğdem @Yiğitt @sokak sanati @serhatt @xemrexxx @offensive

Ekli dosyayı görüntüle 70737

Zuhal'in muhteşem dansını görmek için. :A

Çok iyi yaa.:bhr: @mrt-06 kudursun:A
Fitnatı hatırlattı :A
Ben bu sezon Sedacı değilim Onur ve Zuhalciyim. :A
@Çiğdem'in kitlesini kanalda tutmaya çalışıyoruz, ATV çok kadınlaştı mecburduk. :A
Sedayı hiç izlemedim henüz ama @mrt-06 da konusmuyor demişti sanırım yorumlarımızı okuyup bir duruldu :F Reytinglerde oyüzden batmıştır belkide yanı belkide yarışmacılarla kavga etse tutucaktı :F

Aman neyse bu durum Fox a ve @xBUGRAx a birde Show a ve @xemrexxx @mrt-06 a yarar :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06 and xemrexxx

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Sedayı hiç izlemedim henüz ama @mrt-06 da konusmuyor demişti sanırım yorumlarımızı okuyup bir duruldu :F Reytinglerde oyüzden batmıştır belkide yanı belkide yarışmacılarla kavga etse tutucaktı :F

Aman neyse bu durum Fox a ve @xBUGRAx a birde Show a ve @xemrexxx @mrt-06 a yarar :A :A :A
Aynen ablacım fazla konuşmuyor anam put gibi oturuyor... Kameralara poz veriyor şu şekilde. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: mrt-06

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Evine hoş geldin o zaman. Seni de Fox'ÇÜ yaptık.:A @xBUGRAx
Zaten Haluk'u Fox ekibinden atınca eksik vardı. Açığı doldurursun:A
Siz hepiniz kendinizi kandırmaya devam edin ben 2012'de tescilli FOX'umun en iyi seyircisi oldum ve halen aram çok iyi çatlayın. :bhr::Z @xBUGRAx @mrt-06 ve sen sokaksanati, kendinizi kandırın hani tesciliniz? :F:F yıllardır kendinizi kandırıyorsunuz , sıkılmadınız bundan ??

Son düzenleme:
  • Üzücü
Reactions: Özgür