NOW Zuhal Topal'la Sofrada - Program Yorumları

Feronia

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
Ha bi de zuhal o nasıl iğrenç bi yemek yeme şeklidir ya biz ekrandan bütün ağzının içini görüyoruz sen yemek programı sunuyosun azcık kibar ol saplata saplata yemek yiyosun ağzını aça aça kocaman kadınsın sofra adabindan haberin yok ben senin ağzının içini görmek zorunda değilim yapmacık olma

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Zeynep hak etmedi ama sen kayınvalide olarak kötüydün çok!
18.43 REKLAM
1. KİM OLACAK? AZ SONRA!

mnet3838

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
2
Puanı
4
Bu kadar çekemez, bu kadar terbiyesiz, bizim neslimizle hiç alakası olamayan insancıkları özellikle mi buluyorlar yada format mı budur bilmiyorum. Ye iç puanını ver, bizim töremizde yemek yediğin sofrada ahlaksızlık olmaz. Yaşınızdan başınızdan annelerinizden utanın. Zuhal hanım hem paracıkları cukka yap, hem sülalenin karnını bedavaya doyur, hem de Türk milletini bu hale düşür, eyyyyy rütük, bu ülkenin zamanını, parasını, saygınlığını çarçur eden bu tür programlara son verilmesi gerekiyor. İzleme kardeşim diyeceklere, bu milletin bu kadar boş zamanı yok kardeşim.

• Beğendim
Reactions: Harunnn60

mnet3838

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
2
Puanı
4
fOX işini mükemmel yapıyorsun, ne de güzel uyutuyorsun TÜRK Milletini, bu zuhalin proğramlarına katılan kadınlarında bunlara izin veren kocalarında bunlara alet olan gelinlerinde, ne diyeyim Allah akıl fikir versin, Allah gözünüzü açsın inşallah.

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
fOX işini mükemmel yapıyorsun, ne de güzel uyutuyorsun TÜRK Milletini, bu zuhalin proğramlarına katılan kadınlarında bunlara izin veren kocalarında bunlara alet olan gelinlerinde, ne diyeyim Allah akıl fikir versin, Allah gözünüzü açsın inşallah.
Her şey senaryo üzerine kurulu zaten. :X Bunlara katılan da kabul ediyor. :X Pek gerçeklik aramamak lazım bu programlardan. :X

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061