Zuhal Topal ve Sobe Filmden ''Sahte Nikah Memuru'' Açıklaması!

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
Sahte Memur haberi forumda açıldı mı? Sadece @mrt-06 post olarak girmiş. Bunu neden haber olarak açtınız? İçeriğe ulaşılamıyor(b) @Harunnn60 ama başka yerde görmüştüm neyse.
Zuhal hangi hakla ya da yapımcı hangi hakla Esra'ya reyting üzerinden laf sokuyor? Oğlum formatın asıl sahibi Esra Erol ike kimin haddine laf sokmak?

Esra'nın formatı üzerinden kaç kişi ekmek yiyor. Kaç kişiye ekmek kapısı açmiş oldu. Koskoca Seda bile aynı formatı kullanıyor. Zuhal de Songülde. Kızın ekmeği 4'e bölümmüş.

Hala bu evlilik realitysinin en kalitelisi Esra Erol'dur. Siz kadının formatına çökün bir de onun yıllardır anlının akıyla yürüttüğü formatı kirletin.

Bakın Esra yine gönderme yapmiş:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Sahte Memur haberi forumda açıldı mı? Sadece @mrt-06 post olarak girmiş. Bunu neden haber olarak açtınız? İçeriğe ulaşılamıyor(b) @Harunnn60 ama başka yerde görmüştüm neyse.
Zuhal hangi hakla ya da yapımcı hangi hakla Esra'ya reyting üzerinden laf sokuyor? Oğlum formatın asıl sahibi Esra Erol ike kimin haddine laf sokmak?

Esra'nın formatı üzerinden kaç kişi ekmek yiyor. Kaç kişiye ekmek kapısı açmiş oldu. Koskoca Seda bile aynı formatı kullanıyor. Zuhal de Songülde. Kızın ekmeği 4'e bölümmüş.

Hala bu evlilik realitysinin en kalitelisi Esra Erol'dur. Siz kadının formatına çökün bir de onun yıllardır anlının akıyla yürüttüğü formatı kirletin.

Fakat Esra Erol da az değil bu reyting polemiğini başlatan ilk oydu. Zuhal ilk başlarda düşüktü Esra'ya da işte sormuşlar Zuhal Topal da izdivaç yapıyor reytingleri hakkında ne düşünüyorsunuz diye. Esra da sadece tebessüm ediyorum demiş. :A Sonra ikisi arasında rekabet başladı Zuhal de geçince haklı olarak göndermesini yaptı. :D

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061

Bana bildirim gelmemiş?(b) Şimdi gördüm mesajını.

Şimdi konuya ekledim. Sanırım kaldırmışlar. Neyse ki yedeğini almıştım. :) Ayrıca Esra Erol bu formatı bulmadı ki? Flasht tv buldu? :D
@mrt-06 öyle hatırlıyorum ben. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
Fakat Esra Erol da az değil bu reyting polemiğini başlatan ilk oydu. Zuhal ilk başlarda düşüktü Esra'ya da işte sormuşlar Zuhal Topal da izdivaç yapıyor reytingleri hakkında ne düşünüyorsunuz diye. Esra da sadece tebessüm ediyorum demiş. :A Sonra ikisi arasında rekabet başladı Zuhal de geçince haklı olarak göndermesini yaptı. :D
Esra-nın gülme sebebi haklı gururdur. Sonuçta kadın piyasanın lideri:X neyse işte sonuçta zuhalin programı troll üzerine bence. Ne zafeeşnden bahsediyorsun dşyerek kapti ergen reytinglerini:F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061

Şimdi konuya ekledim. Sanırım kaldırmışlar. Neyse ki yedeğini almıştım. :) Ayrıca Esra Erol bu formatı bulmadı ki? Flasht tv buldu? :D
Aynen ben de formatın yaratıcısı Flash TV diye biliyorum. Ha ilk yapımcısı Esra Erol'sa bilemem. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
İ

Sonuçta Esra meşur etmiş oldu. İlk suncu oydu. Onla özdeşleşti. Ne bilioz belki Esra formatı flasha sundu:F sonuçta o yerel radyolarda mı ne djlık yapmiş, yerel tvlerde sunuculuk yapmiş. En üst ulaşabildiği yer flashmış demek:F

Niye ben Esra'yı savunur buldum kendimi:F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
İ

Sonuçta Esra meşur etmiş oldu. İlk suncu oydu. Onla özdeşleşti. Ne bilioz belki Esra formatı flasha sundu:F sonuçta o yerel radyolarda mı ne djlık yapmiş, yerel tvlerde sunuculuk yapmiş. En üst ulaşabildiği yer flashmış demek:F

Niye ben Esra'yı savunur buldum kendimi:F
Ahahah hiç sorma bende Zuhal'i savunur oldum. :F

Bana Zuhal daha samimi geliyor. Birde oranın castı ve kurgusu daha iyi birde. :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,690
Puanı
1,061
Zuhal Topal'ın programının Kısmetse Olur gibi cast olduğunu düşünüyorum fakat bana çakma sarışın Esra Erol'dan daha samimi geliyor. Esra Erol artık eskisi gibi samimi değil bu da bir gerçek.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060

Bana Zuhal daha samimi geliyor. Birde oranın castı ve kurgusu daha iyi birde. :D
Hiç izlemedim Zuhali. İzlesem de Esra Erol'ün ilk yıllarda komedi dizileri pardoysini yapmişti izdivaç programının sanırım Zuhalde Esra'yı canlandırmışti. O pardoylerden farksızdır eminim aunuculuğu:F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Hiç izlemedim Zuhali. İzlesem de Esra Erol'ün ilk yıllarda komedi dizileri pardoysini yapmişti izdivaç programının sanırım Zuhalde Esra'yı canlandırmışti. O pardoylerden farksızdır eminim aunuculuğu:F
Papatyam'ın ilk bölümünü diyorsun. :A Zuhal Topal izdivaç sunmıştu dizide daha sonra Star program yaptırdı bir süre başarılı gitti diye hatılıyorum hoş o zaman gündüz kuşağında kötü gitmeyen program mı vardı. 10'a - 20'ye bölüyorlardı yok başlıyor, finale doğru, final, ekstra, karşılaştırma vs vs. :F Keşke bölmeler kalkmasaydı. .ss

Bizimkiler de feci Zuhalci oldu. Cast diyorum inanmayın diyorum biz Zuhal'e güveniyoruz diyorlar. :F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Papatyam'ın ilk bölümünü diyorsun. :A Zuhal Topal izdivaç sunmıştu dizide daha sonra Star program yaptırdı bir süre başarılı gitti diye hatılıyorum hoş o zaman gündüz kuşağında kötü gitmeyen program mı vardı. 10'a - 20'ye bölüyorlardı yok başlıyor, finale doğru, final, ekstra, karşılaştırma vs vs. :F Keşke bölmeler kalkmasaydı. .ss

Bizimkiler de feci Zuhalci oldu. Cast diyorum inanmayın diyorum biz Zuhal'e güveniyoruz diyorlar. :F
Aynen hiç sorma. Annemler filan bakıyor sürekli. Evde bir Hanife,Umut,Songül telaşı var o saatlerde. :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060

Olabilir. Zuhale de parodysini yaptırdılar işte. Bak iyi hatırladın sen de:X sunculuğu nasıl o tarz mı?:F

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
ulan bari kendinize saygınız olsun göz göre göre yalan atıyolar bide dava açacaklarmış komedi gibi :D evlilik programlarının alayını kaldıracaksın hepsi tiyatro ama bu yılki zuhal topalla programı bunu o kadar abarttı ki tiksiniyorum adeta her gelenin ya anası kayboluyor ya çocuğunu 50 senedir görmüyor ya nikah memuru diye şöför getiriyolar herşey mi yalan olur bir programda
utanmadan açıklama yapmışlar bide rezillik resmen

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Aynen hiç sorma. Annemler filan bakıyor sürekli. Evde bir Hanife,Umut,Songül telaşı var o saatlerde. :F
:F Birde son ses TV açılıyor, kavgalarını teee odamdan duyuyorum alıştım da yani açılmayınca yadırgamaya başladım. Bilmiyorum sonumuz ne olacak. :A

Olabilir. Zuhale de parodysini yaptırdılar işte. Bak iyi hatırladın sen de:X sunculuğu nasıl o tarz mı?:F
Yok biraz daha ciddi sunuyor Esra'ya değil de sanki Seda'ya daha çok benziyor. :D Arada sert çıkışları oluyor çünkü. :A Esra daha soft. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,448
Puanı
1,061
Geçen yılın tv8-Show kapışması olacak gibi.

Ama Atv zarar etti çünkü 2 Milyon aylık para veriyor Esra Erol'a ama Zuhal Topal onu reytinglerde geçiyor. Eee tabi bunlarda çamur at izi kalsın mantığı işte.:D

@Yiğitt @Çiğdem- @xemrexxx @vadikızı

ayy şuu esra eroll bir gitsin artık bu kadın ölemden kurtulamıcakmıyız ayol:F

Zuhal Topal çok sevdiğim bir oyuncu, herhalde tüm dizilerini izlemişimdir ama bu olayda zaten Zuhal'i sorumlu tutmuyor kimse yapım ekibiyle ilgili ve ben bu açıklamayı tatmin edici bulmadım bize çıkıp bu adamın şuraya kayıtlı işte şu tarihten beri nikah memurluğu yapıyor deyip belgesini de yayınlamaları lazımdı.

1452539364429.jpg
akıllanmamışlar rakiplere iftiraya devam :D @destere @sokak sanati @cookies @Bully @Almila @Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,710
Puanı
1,060

Sana aynen katılıyorum bu işi en iyi yapan esra erol kalitelisi de öyle Seda Sayan Uğur Aslan Songül Karlı nın formatını kullanıyor programın herşeyi aynı giyim tarzları falan
tek değişik Seda Sayan ın olması Zuhal Topal de Esra nın programının aynısı sunma
tarzı programı dekoru herşeyi aynı bu işi en iyi yapan Esra Erol dur bana göre