Zuhal Topal ve Sobe Filmden ''Sahte Nikah Memuru'' Açıklaması!

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Yaklaşık olarak 2 aydır falan Zuhal Topal geçiyor TOTAL'de.

Ama doğrudur bu hafta hep Esra geçti. Ayrıca objektif olduğumu da düşünüyorum ve sadece Zuhal Topal'ın Esra Erol'dan daha samimi olduğunu söyledim. :)

Ama sen daha çok izleniyor diyorsun. Sadece TOTAL grubunda geçti Zuhal Topal Esra Erol'u. Iki reyting grubu daha var ve orada Esra Erol daha önde. :)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Zuhal Topal reytinglerde Esra Erol'u geçmiyor. Her üç grupta Esra Erol liderligini koruyor. Yorum yaparken biraz objektif yorum yapmayi göz önünde bulunduralim. Evet, bir çok gün Total grubunda Zuhal Topal, programiyla reytinglerde daha üst siralardaydi, bu da çok güzel bir basari Zuhal Topal'in ama "Zuhal Topal reytinglerde Esra Erol'u geçiyor" demek yanlis.

Zuhal Topal'in evlilik programi Esra Erol'un evlilik programindan daha çok izlenmiyor. Esra Erol'un evlilik programi özelikle AB ve ABC 1+'de daha çok izleniyor. Ayrica son günlerde Total grubunda da Esra Erol daha önde gidiyor.

Yanlis anlasilmasin, Zuhal Topal'i da çok basarili buluyorum yaptigi programda, ama her zaman objektif olmakta fayda var diye düsünüyorum.
Yok bence sen reytinglere yanlış bakıyorsun. Önceki aylarda Zuhal, Esra'yı geçiyordu bazı grublarda. Ayrıca neresi yanlış yorumumun. Atv haberi yapmış demek ki onlarda Zuhal Topal'ın programından memnun değil ki böyle haberler yapmaya başvurdular. Niye diğer kanallar yapmadı haber. Gecen yıl tv8-Show bu sene Atv-FOX İste.

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
Ama sen daha çok izleniyor diyorsun. Sadece TOTAL grubunda geçti Zuhal Topal Esra Erol'u. Iki reyting grubu daha var ve orada Esra Erol daha önde. :)
toplam izlenmeyi belirleyen total gruptur diğer tüm gruplar birleşerek total grubunu oluşturur ab ve c1 de esra öndeyse diğer gruplarda da zuhal öndedir

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Zap yaparken atv haber de izledim senin paylaştığın resimdeki amcayı @mrt-06, adam ben şöförüm beni işten kovma tehditiyle nikah masasına oturttu diyorlar. Sobe Film buna bir açıklama yapmamış ki. :)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Yok bence sen reytinglere yanlış bakıyorsun. Önceki aylarda Zuhal, Esra'yı geçiyordu bazı grublarda. Ayrıca neresi yanlış yorumumun. Atv haberi yapmış demek ki onlarda Zuhal Topal'ın programından memnun değil ki böyle haberler yapmaya başvurdular. Niye diğer kanallar yapmadı haber. Gecen yıl tv8-Show bu sene Atv-FOX İste.

Esra Erol'un evlilik programi su an Türkiye'nin en çok izlenen evlilik programidir. Reytingler bunun ispatidir. :)

toplam izlenmeyi belirleyen total gruptur diğer tüm gruplar birleşerek total grubunu oluşturur ab ve c1 de esra öndeyse diğer gruplarda da zuhal öndedir

Her üç grupta su an Esra Erol öndedir. Reytingler bunun ispatidir. :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,710
Puanı
1,060
Zap yaparken atv haber de izledim senin paylaştığın resimdeki amcayı @mrt-06, adam ben şöförüm beni işten kovma tehditiyle nikah masasına oturttu diyorlar. Sobe Film buna bir açıklama yapmamış ki. :)

aynen yapmadı zuhal topal canlı yayında sadece adnanla ilgili konuştu onun
dışında başka bir açıklama yapılmadı

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
Helal olsun çok iyi cevap vermişler, Atv ve Sabah zaten kendi tarafı olmayanları böyle rencide ediyor, terbiyesizler.

Zuhal Topal reytinglerle cevabını verecektir, ses kes Turkuaz Medya :A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
aynen yapmadı zuhal topal canlı yayında sadece adnanla ilgili konuştu onun
dışında başka bir açıklama yapılmadı
Instagram hesabından yapmış ben ondan bahsetmiyorum zaten. Bu adam programın şöförü mü değil mi onu açıklasınlar? Nikah masasına oturduğu görüntü her yerde var. Bu arada ben ne Esra'cı ne de Zuhal'ciyim 1 dakika bile seyretmişliğim yok, nefret ediyorum bu tür programlardan onu da belirteyim.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,710
Puanı
1,060
Instagram hesabından yapmış ben ondan bahsetmiyorum zaten. Bu adam programın şöförü mü değil mi onu açıklasınlar? Nikah masasına oturduğu görüntü her yerde var. Bu arada ben ne Esra'cı ne de Zuhal'ciyim 1 dakika bile seyretmişliğim yok, nefret ediyorum bu tür programlardan onu da belirteyim.

bende onu diyorum işte adam programın şoförümü değilmi ona açıklama
getirmiyorlar işte bende ne esracı nede zuhal topalcıyım evet açıklama var
ama şu ana kadar şoförmü değilmi ona açıklama yok