Zuhal Topal ve Sobe Filmden ''Sahte Nikah Memuru'' Açıklaması!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Zuhal Topal ve Sobe Filmden ''Sahte Nikah Memuru'' Açıklaması!

zuhal-topal-super-fm-muzikonair-830x470-762x360-150x150.jpg

Geçtiğimiz günlerde Atv Ana Haber, FOX TV'de yayınlanan Zuhal Topal'la programında sahte nikah memuru ile sahte bir nikah kıyıldığını haberini yapmıştı. Gelen tepkiler üzerine Zuhal Topal ve Sobe Film konu ile ilgili açıklama yaptı.

İşte o açıklama!

vnD9vr.jpg

4bf6e692ee.jpg

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Şu rezil evlilik programlarını toptan kaldırsalar ne güzel olucak ama kimsenin bişey dediği yok Rtük'ün el atması lazım bu işe bütün rezillikler bu programlarda oluyor tiyatro oynuyolar dizideki senaryoları geçtiler.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,703
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Şu rezil evlilik programlarını toptan kaldırsalar ne güzel olucak ama kimsenin bişey dediği yok Rtük'ün el atması lazım bu işe bütün rezillikler bu programlarda oluyor tiyatro oynuyolar dizideki senaryoları geçtiler.
ancak dizilere karışır saç ve sakala bide

yaya39

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
16
Puanı
25
Alkol sigara buzlayacaklarına bu evlilik programları ile uğraşsın rtük. Bunlar çok daha tehlikeli ve kalıcı hasarlar bırakıyor toplumda. İnsanlar reality showlarda yaşanan rezillikleri normalleştiriyor.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,121
Puanı
1,059
Geçenlerde gördüm açıklamayı. Bu açıklamadan sonra Esra Erol'un eşi Instagramdan Zuhal Topal izleyicilerine hakaret ve tehdit mesajları yazdı ortalık kızıştı. :F

Zuhal bana hep daha samimi geliyor zaten bu samimiyetle daha çok izleniyor Esra'dan. :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,705
Puanı
1,060

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Zuhal topal haklıdır adamdır

Evlilik programları kaldirilmali diye bir şey olamaz. İzleyenler bu kadar çok olduktan sonra kaldırılmasına karşıyım bu kadar çok şikayet eden var izleyenler kim diye merak ediyorum

Bence denekler değişmeli ya da grup grup olmalı

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Zuhal Topal çok sevdiğim bir oyuncu, herhalde tüm dizilerini izlemişimdir ama bu olayda zaten Zuhal'i sorumlu tutmuyor kimse yapım ekibiyle ilgili ve ben bu açıklamayı tatmin edici bulmadım bize çıkıp bu adamın şuraya kayıtlı işte şu tarihten beri nikah memurluğu yapıyor deyip belgesini de yayınlamaları lazımdı.

1452539364429.jpg

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,705
Puanı
1,060
Zuhal Topal çok sevdiğim bir oyuncu, herhalde tüm dizilerini izlemişimdir ama bu olayda zaten Zuhal'i sorumlu tutmuyor kimse yapım ekibiyle ilgili ve ben bu açıklamayı tatmin edici bulmadım bize çıkıp bu adamın şuraya kayıtlı işte şu tarihten beri nikah memurluğu yapıyor deyip belgesini de yayınlamaları lazımdı.

1452539364429.jpg

sana aynen katılıyorum canlı yayındada konuştu zuhal hanım bu adam hakkında en ufak
birşey demedi sadece damat adayı adnan için konuştu kaç kere kovduk falan dedi
doğru dürüst açıklama yapmadılar
b

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
sana aynen katılıyorum canlı yayındada konuştu zuhal hanım bu adam hakkında en ufak
birşey demedi sadece damat adayı adnan için konuştu kaç kere kovduk falan dedi
doğru dürüst açıklama yapmadılar
b
ben o programı izlemiştim nikah felan kıyılmadı programda bir tane adam sevgilisine seslendi gel buraya evlenelim diye ağladı durdu

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,705
Puanı
1,060
ben o programı izlemiştim nikah felan kıyılmadı programda bir tane adam sevgilisine seslendi gel buraya evlenelim diye ağladı durdu

Nikah kıyıldı falan demedim zaten evet kıyılmadı ama nikah kıydırmak
istedikleri adamın aslında nikah memuru olmadığı konuşuluyor adam
programın servis şoförüyüm dedi buna açıklama getirmediler sadece adnan
la ilgili konuştu zuhal topal

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
Nikah kıyıldı falan demedim zaten evet kıyılmadı ama nikah kıydırmak
istedikleri adamın aslında nikah memuru olmadığı konuşuluyor adam
programın servis şoförüyüm dedi buna açıklama getirmediler sadece adnan
la ilgili konuştu zuhal topal
Bence o adnan getirmistir o adami cok duzenbaz biri o

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Geçen yılın tv8-Show kapışması olacak gibi.

Ama Atv zarar etti çünkü 2 Milyon aylık para veriyor Esra Erol'a ama Zuhal Topal onu reytinglerde geçiyor. Eee tabi bunlarda çamur at izi kalsın mantığı işte.:D

@Yiğitt @Çiğdem- @xemrexxx @vadikızı

Zuhal Topal reytinglerde Esra Erol'u geçmiyor. Her üç grupta Esra Erol liderligini koruyor. Yorum yaparken biraz objektif yorum yapmayi göz önünde bulunduralim. Evet, bir çok gün Total grubunda Zuhal Topal, programiyla reytinglerde daha üst siralardaydi, bu da çok güzel bir basari Zuhal Topal'in ama "Zuhal Topal reytinglerde Esra Erol'u geçiyor" demek yanlis.

Geçenlerde gördüm açıklamayı. Bu açıklamadan sonra Esra Erol'un eşi Instagramdan Zuhal Topal izleyicilerine hakaret ve tehdit mesajları yazdı ortalık kızıştı. :F

Zuhal bana hep daha samimi geliyor zaten bu samimiyetle daha çok izleniyor Esra'dan. :)

Zuhal Topal'in evlilik programi Esra Erol'un evlilik programindan daha çok izlenmiyor. Esra Erol'un evlilik programi özelikle AB ve ABC 1+'de daha çok izleniyor. Ayrica son günlerde Total grubunda da Esra Erol daha önde gidiyor.

Yanlis anlasilmasin, Zuhal Topal'i da çok basarili buluyorum yaptigi programda, ama her zaman objektif olmakta fayda var diye düsünüyorum.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,121
Puanı
1,059
Zuhal Topal reytinglerde Esra Erol'u geçmiyor. Her üç grupta Esra Erol liderligini koruyor. Yorum yaparken biraz objektif yorum yapmayi göz önünde bulunduralim. Evet, bir çok gün Total grubunda Zuhal Topal, programiyla reytinglerde daha üst siralardaydi, bu da çok güzel bir basari Zuhal Topal'in ama "Zuhal Topal reytinglerde Esra Erol'u geçiyor demek, yanlis".

Zuhal Topal'in evlilik programi Esra Erol'un evlilik programindan daha çok izlenmiyor. Esra Erol'un evlilik programi özelikle AB ve ABC 1+'de daha çok izleniyor. Ayrica son günlerde Total grubunda da Esra Erol daha önde gidiyor.

Yanlis anlasilmasin, Zuhal Topal'i da çok basarili buluyorum yaptigi programda, ama her zaman objektif olmakta fayda var diye düsünüyorum.
Yaklaşık olarak 2 aydır falan Zuhal Topal geçiyor TOTAL'de.

Ama doğrudur bu hafta hep Esra geçti. Ayrıca objektif olduğumu da düşünüyorum ve sadece Zuhal Topal'ın Esra Erol'dan daha samimi olduğunu söyledim. :)