Spor Zlatan Ibrahimović

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Çok güzel bir şeymiş bizim ülkede o kadar aktiveteye yönlendirme yok. Kadın futbolunda da kötü değil galiba İsveç. Zaten bizim ülkede biraz yönlendirme olsa çok daha başarılı oluruz spor branşlarında.
Her turnuvada en az çeyrek final yapar İsveç. Ama @Dosi'yi takıma alsalar gruplarda gol atamadan elenirler. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Gerekli24

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Çok güzel bir şeymiş bizim ülkede o kadar aktiveteye yönlendirme yok. Kadın futbolunda da kötü değil galiba İsveç. Zaten bizim ülkede biraz yönlendirme olsa çok daha başarılı oluruz spor branşlarında.
Aynen iyi bizim takım. Olimpiyat zamanıda iyi gittik.

Mesajları buraya aldım :A
Orda alıntı yapıp buradanda cevap yazabilirdin. O eski konu ve burada bahsi geçtiği için bu şekilde daha iyi :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yinede anlamadım ama neyse :A
“Eğer reelde halı sahada forumcak maç yapsaydık sen de oynasaydın sana topu göstermezdim, sırf kadınsın diye Torpil geçmezdim ve oynayamazdın doğru düzgün” demek istedi işte :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and xdragxx

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
“Eğer reelde halı sahada forumcak maç yapsaydık sen de oynasaydın sana topu göstermezdim, sırf kadınsın diye Torpil geçmezdim ve oynayamazdın doğru düzgün” demek istedi işte :A
Anladım. @DarkLegenD ve @Araf gibi söz konusu futbol olunca klasik benim küçümsenme olayı olmuş.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Anladım. @DarkLegenD ve @Araf gibi söz konusu futbol olunca klasik benim küçümsenme olayı olmuş.
Yok ya şaka yapıyorum :A
Kadınlar futbol izleyebilir hatta yorumlayabilir. Ama kadınlar futbolu erkekler gibi oynayamaaaaz. Bir kere vücudunuz narin olduğu için topa hızlı vuramazsınız. Bir erkeğin ayağından top alamazsınız....

Bunun çok örneği var. Kadın milli takımları erkek u15'lerini yenemiyor :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Yok ya şaka yapıyorum :A
Kadınlar futbol izleyebilir hatta yorumlayabilir. Ama kadınlar futbolu erkekler gibi oynayamaaaaz. Bir kere vücudunuz narin olduğu için topa hızlı vuramazsınız. Bir erkeğin ayağından top alamazsınız....

Bunun çok örneği var. Kadın milli takımları erkek u15'lerini yenemiyor :A
Ben herhangi bir iddiada bulunmadım zaten. Siz durup dururken küçümseyen yorumlar yapıyorsunuz :bilmem: Ha futbola da karma olarak başlamıştım. Özellikle abim ve arkadaşları ile oynardım.
Şuan zaten bir şey yapamam. Oynamayalı yıllar oldu.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ben herhangi bir iddiada bulunmadım zaten. Siz durup dururken küçümseyen yorumlar yapıyorsunuz :bilmem: Ha futbola da karma olarak başlamıştım. Özellikle abim ve arkadaşları ile oynardım.
Şuan zaten bir şey yapamam. Oynamayalı yıllar oldu.
Acımışlardır sana abim falan diyorsun sert oynasalar dayanamazdın ki :(

Bu arada size 5.sınıfta 1 maçlık süren voleybol maceramı anlattım mı?

• Olmamış
Reactions: Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Aynen acımışlardır.

Yok anlatmadın.
Ben erkek başıma eve yara bere içinde geliyordum mahalle maçlarında 2 kez sağ dizim kırıldı sjklglsjlklg

Sene 2005 o zamanlar 11 yaşında falanım. Okulun voleybol takımı vardı seçmeler oldu beni aldılar. 8 kişiyiz 6'sı oynuyor zaten ben yedeğim..
İlk resmi maça çıktık. Hoca da özel hoca okulun beden hocası değil voleybol hocası bir kadın. İşte beni yedek bıraktı sadece servis kullanırken beni oyuna alıyordu doğru düzgün tek ben kullanıyorum diye skljgjskl İşte 3-0 yenildik toplam 25 sayı falan atmışızdır ama 10'unu ben attım...

Bu voleybol hocasının da arkadaşı eski Fenerbahçe futbolcusu. Çok tanıdık bir futbolcu değil aklımda kalmamış Fenerliyim diyince bir kağıda imza atmıştı ama sonra kaybettim. İşte dönüşte bu Fenerli eski futbolcu bıraktı bizi hocanın simit kafesi vardı orda simit+kola yaptık.... Futbolcunun dediği tek şey şu oldu. Çocuklar boşverin sizden voleybolcu falan olmaz...

Bu da böyle bir anımdır :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi