Zenginlik Hissi Veren Ülkeler

Yazdım kenara bu sözü unutmam :) :). @Ahmed ide görelim bahanesiyle..oda yemeğimi versin tamamdır :D :D

Araştıracağım,sağolasın.
------

Balkanların göbeğinde.
Sen gel yemekler benden, mükemmel aşçıyımdır cidden. :bhr:

Bu arada @S.G.A.T. ile dib dibe yaşıyoruz Baküde, bi kere bile buluşmadık. Duyurulur. :A

@BARON男爵 Tüm forum sana geleceğiz kanka.. Başka çare kalmadı... 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Buralardan kaçmak için vize bekleyen ben;
dd0.png

@The_Erinch abi senin Konularını çok özlemişim. Eline emeğine sağlık yine çok güzel bir konu seçmişsin.😊
Konuya gelirsem nedense Karadağ merak ettim gitmek isteseydim oraya gitmek isterdim hem ucuzmuş😊. Hala paramızla gidilebilecek ülkelerin olması güzel bir şey.

• Harika
Reactions: The_Erinch
@The_Erinch abi senin Konularını çok özlemişim. Eline emeğine sağlık yine çok güzel bir konu seçmişsin.😊
Konuya gelirsem nedense Karadağ merak ettim gitmek isteseydim oraya gitmek isterdim hem ucuzmuş😊. Hala paramızla gidilebilecek ülkelerin olması güzel bir şey.
Teşekkür ederim :bhr::bhr::bhr::bhr:. Baktım arı maya piyasaya çıktı bende çıkayım dedim :Z:Z:Z. @dosimosi

Bu diğer konularada göz gezdirisin :bhr::ok:

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Dosi and STAR
Güzel ama güzel olduğu kadar da üzücü bir konu. Bulunduğumuz şehirden başka bir şehre gitmenin bile zor olduğu dönemde ülke sınırlarına çıkmak imkansız diyebiliriz. :(

Bu 5 ülke içerisinde ise favorim kesinlikle Bosna Hersek, her zaman farklı ve özel gelmiştir bana. :A